تاج گل تسلیت یک طبقه فانتزی کد DF56901

3,998,000 تومان

تاج گل تسلیت یک طبقه با کد DF56901 از سری تاج گل های جدید فروشگاه است که ظاهری فانتزی و مدرن دارد. این تاج گل شامل گل های آنتوریوم، لیسیانتوس، کرزنتی و لیلیوم است که به صورت گرد در طرحی فانتزی تزیین شده اند. گل اصلی این تاج گل را گل لیسیانتوس سفید رنگ تشکیل داده است و مابقی گل ها در رنگ های سرخابی، سفید و سبز تکمیل کننده این تاج گل هستند. پایه ی تاج گل از جنس چوب بوده و با پارچه مشکی پوشش داده شده است تا مناسب مراسم ترحیم و تسلیت باشد.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)
 • تهران (تحویل یک روزه)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

تاج گل تسلیت یک طبقه کد DF56901

محصول فوق تاج گل برای تسلیت با طرح دایره ای است که طراحی مدرن و جدیدی دارد. ترکیب رنگی سفید، سرخابی و سبز، زیبایی بی نظیری را به این تاج گل بخشیده است. گل های لیلیوم سرخابی رنگ در ترکیب با گل های لیسیانتوس سفید رنگ بسیار جذاب بوده و این محصول را به یک تاج گل فانتزی و شیک تبدیل کرده است. گل های استفاده شده در این تاج گل حدود 15 شاخه گل آنتوریوم، 17 گل لیلیوم، 3 دسته کرزنتی و 50 دسته لیسیانتوس است. گل اصلی این تاج گل را گل لیسیانتوس تشکیل می دهد که ظاهری مشابه گل رز دارد و از گل های فصلی محسوب می شود. گل های فصلی در تمام طول سال موجود نیستند، گل لیسیانتوس در فصول سرد سال موجود نیست و به همین دلیل اگر این تاج گل را در فصل پاییز و زمستان سفارش دهید از گل جایگزین به جای گل های لیسیانتوس در تزیین تاج گل استفاده می گردد.

 

مشخصات تاج گل یک طبقه فانتزی کد DF56901

در طراحی این تاج گل از گل لیلیوم و لیسیانتوس سرخابی رنگ استفاده شده است که ممکن است خیلی از افراد موافق این رنگ برای مراسم ترحیم و تسلیت نباشند. این رنگ در ترکیب با دو رنگ سفید و سبز استفاده شده است که می تواند رنگ سرخابی را متعادل تر کند و این محصول را به یک تاج گل مناسب برای مراسم ترحیم و تسلیت تبدیل کند. گل های این تاج گل بر روی پایه چوبی محکم که با پارچه مشکی پوشش داده شده است تزیین شده اند. اسفنجی که گل های تاج گل در آن تزیین شده اند از اسفنج های آبکش با کیفیت عالی بوده که به خوبی آب را به مدت زمان بالا در خود نگه می دارند و همین موضوع باعث می گردد که گل های تاج گل به مدت زمان بالایی تازگی و طراوت خود را حفظ کنند. ارتفاع حدودی این تاج گل 200 سانتی متر و عرض آن حدود 120 سانتی متر است.

تاج گل تسلیت
یک طبقه
حدود 200 سانتی متر
حدود 120 سانتی متر
حدود 15 شاخه
حدود 17 گل
حدود 3 دسته
حدود 50 دسته
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه