تاج گل تسلیت رز آبی کد DF56801

تاج گل تسلیت رز آبی از جدید ترین تاج گل های تسلیت و ترحیم است که به دلیل استفاده از گل رز در تعداد بالا جزء تاج گل های مجلل و باشکوه فروشگاه محسوب می شود. گل های رز استفاده شده در این تاج گل حدود 460 شاخه گل رز هلندی ممتاز در چهار رنگ آبی، بنفش، نباتی و کرمی است. ارتفاع حدودی این تاج گل زیبا حدود 250 سانتی متر و عرض آن حدود 150 سانتی متر است. اگر مایلید که برای مراسم ترحیم و تسلیت تاج گلی مجلل و باشکوه اهدا کنید این تاج گل انتخاب مناسبی خواهد بود. 

این مدل تمام شده است

تاج گل تسلیت رز آبی

تاج گل فوق یکی از زیباترین تاج گل های تسلیت فروشگاه است که با دیزاین خاص و متفاوت اش جزء تاج گل های لوکس و باشکوه دسته بندی می شود. میزان گل رز استفاده شده در این تاج گل حدود 460 شاخه گل رز هلندی ممتاز به همراه 30 شاخه گل آنتوریوم است. گل های رز استفاده شده در چهار رنگ آبی، بنفش، نباتی و کرمی بوده که با ریتمی منظم و بسیار هنرمندانه در تاج گل طراحی شده اند. تزیین گل های این تاج گل در چهار قسمت مجزا از هم انجام شده که طبقه بالایی آن را گل های آنتوریوم سفید رنگ در ترکیب با گل های رز نباتی رنگ تشکیل می دهد. طبقه بعدی را گل های رز بنفش رنگ تشکیل می دهد و در زیر آن دو طبقه به صورت دایره و نیم دایره از گل های رز تشکیل شده است. گل رز به عنوان پادشاه گل ها جزء جذاب ترین گل های شاخه بریده است که در هر تزیینی قرار گیرد زیبایی بی نظیری خواهد داشت. این تاج گل با داشتن تعداد بالایی از گل رز و طیف رنگی سفید و آبی یکی از زیباترین تاج گل های تسلیت است که بسیار مناسب مراسم های ترحیم و تسلیت باشکوه و مجلل است. مجموع گل های این تاج گل به حدود 490 شاخه گل می رسد و این تعداد از گل تعداد قابل توجهی خواهد بود و وزن بالایی خواهد داشت به همین دلیل پایه چوبی که برای این تاج گل در نظر گرفته شده است بسیار مستحکم بوده و با پارچه مشکی که مناسب مراسم ختم و فاتحه باشد پوشش داده شده است. ارتفاع کلی این محصول حدود 250 سانتی متر و عرض آن حدود 150 سانتی متر است. گل های استفاده شده در این محصول بسیار تازه و از بهترین گلخانه های گل کشور تامین شده است تا محصولی با کیفیت و ممتاز خلق شود. اگر به مراسم ترحیم باشکوه تشریف می برید و مایلید که تاج گلی لوکس و خاص اهدا کنید این محصول انتخاب مناسبی خواهد بود. 

نکات مهم در خرید تاج گل

محصول تاج گل جزء محصولاتی است که ابعاد بزرگی داشته و باید توسط وسایل حمل و نقل مخصوص حمل شود، معمولا مشتریانی که اهل خرید تاج گل هستند همیشه نگران هزینه های بالای حمل و نقل تاج گل به محل هستند، فروشگاه پارسی گل با ارسال رایگان تاج گل به محل این مشکل را حل کرده و دیگر لازم نیست در زمان خرید تاج گل نگران هزینه های بالای حمل و نقل تاج گل به محل باشید. گاهی اوقات ممکن است که در تزیین محصولات از گل های فصلی استفاده شده باشد که در تمام طول سال موجود نیستند، اگر محصولی که انتخاب می کنید دارای گل فصلی باشد بلافاصله پس از ثبت خرید، همکاران ما با شما تماس گرفته گل جایگزین را معرفی و در صورت موافقت شما از گل جایگزین در تزیین محصول استفاده می شود. عکس محصولات فروشگاه عکس واقعی محصول بوده و هیچ عکسی از اینترنت گرفته نشده است، همچنین پس از آماده سازی سفارش از محصول آماده شده شما عکسی برایتان ارسال می گردد تا بتوانید قبل از تحویل سفارش عکس سفارش خود را ببینید. اگر مایلید که پیغامی به همراه تاج گل خود ارسال کنید می توانید در زمان خرید، در قسمت توضیحات خریدار پیغام خود را به طور کامل یادداشت کرده تا به بهترین شکل چاپ، برروی تاج گل نصب و به محل مورد نظر شما تحویل داده شود.

تاج گل تسلیت
سه طبقه
حدود 250 سانتی متر
حدود 150 سانتی متر
حدود 30 شاخه
حدود 460 شاخه
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه