تاج گل تبریک دو طبقه لیسیانتوس کد DF56701

تاج گل تبریک از محصولات اهدایی است که معمولا برای عرض تبریک و شادی به مراسم های مختلف ارسال می شود. این تاج گل از محصولات جدید فروشگاه است که در دو طبقه با ارتفاع حدود 250 سانتی متر و عرض حدود 120 سانتی متر طراحی شده است. اصلی ترین گل این محصول را گل لیسیانتوس در 70 دسته و دو رنگ نباتی و صورتی تشکیل می دهد. تم رنگی صورتی و نباتی استفاده شده در این تاج گل بسیار شاد و پر انرژی بوده و این تاج گل را به یک محصول مناسب جهت عرض تبریک در مناسبت های مختلف از جمله تبریک عروسی، افتتاحیه و گشایش تبدیل کرده است.

این مدل تمام شده است

تاج گل تبریک دو طبقه

 تاج گل دو طبقه لیسیانتوس یکی از تاج گل های مدرن و لوکس فروشگاه است که با توجه به نوع گل های استفاده شده در آن جزء تاج گل های مجلل و لاکچری محسوب می شود. گل اصلی استفاده شده در این تاج گل، گل لیسیانتوس است که در تعداد 70 دسته و دو رنگ نباتی و صورتی رنگ انتخاب شده است. گل لیسیانتوس از گل های پرپر و دارای گلبرگ های چین خورده جذاب است که تا حدودی از لحاظ ظاهری مشابه گل رز است. این گل زیبا فصلی بوده و در فصل پاییز و زمستان موجود نیست به همین جهت اگر این تاج گل را در فصل پاییز و زمستان سفارش می دهید از گل جایگزین به جای گل های لیسیانتوس استفاده می گردد. دیگر گل های استفاده شده در این تاج گل، گل آنتوریوم، لیلیوم و اورینتال است که سعی شده است طیف رنگی مابقی گل ها هم صورتی رنگ انتخاب شوند. تعداد دقیق گل های تشکیل دهنده این تاج گل 70 دسته گل لیسیانتوس، 30 شاخه گل آنتوریوم، 7 گل لیلیوم و 5 گل اورینتال می باشد. این تاج گل در دوطبقه با ارتفاع حدودا 250 سانتی متر و عرض 120 سانتی متر طراحی شده است بر روی پایه ای چوبی و مستحکم که با کاغذ کادو به طور کامل پوشش داده شده است. مرکز اصلی تاج گل را گل های لیسیانتوس تشکیل می دهند که به صورت ترکیبی و در دو طرح نیم دایره با دو رنگ صورتی و نباتی با ریتمی منظم تزیین شده اند. نیم دایره های طراحی شده در مرکز این تاج گل بر جذابیت این محصول افزوده و تاج گل را به یک محصول لاکچری تبدیل کرده است. تمامی گل های استفاده شده در این تاج گل از برترین گلخانه های گل کشور و در همان روز سفارش برداشت می شوند تا تاج گلی با گل های تازه و شاداب تزیین شود. 

نکات مهم در خرید تاج گل

برخی از تاج گل ها دارای گل فصلی هستند از جمله این محصول که در تزیین آن از گل فصلی لیسیانتوس استفاده شده است. اگر در فصل غیر مرتبط این تاج گل را سفارش می دهید پس از هماهنگی با شما و مشخص کردن گل جایگزین از گل دیگری در تزیین تاج گل استفاده می شود. تاج گل ها از محصولات اهدایی هستند که برای عرض تبریک یا تسلیت به مراسم های مختلف ارسال می گردند. پیشنهاد می شود برای مراسم هایی که قصد اهدای تاج گل دارید و خودتان حضور ندارید متنی مناسب برای نصب روی تاج گل انتخاب کنید تا پیغام شما به بهترین شکل چاپ شده بروی تاج گل نصب و به مراسم مورد نظرتان ارسال گردد. همچنین اکثر افراد در زمان خرید تاج گل نگران هزینه های بالای حمل نقل تاج گل هستند با خرید تاج گل از فروشگاه پارسی گل دیگر نگران هزینه های بالای حمل و نقل تاج گل به محل نباشید، ارسال تمامی تاج گل های فروشگاه به صورت رایگان و با تحویل فوری انجام می گردد.

تاج گل تبریک
دو طبقه
حدود 250 سانتی متر
حدود 120 سانتی متر
حدود 30 گل
حدود 7 گل
حدود 5 گل
حدود 70 دسته
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه