تاج گل تبریک عروسی کلاسیک کد DF56501

3,898,000 تومان

تاج گل تبریک عروسی کلاسیک از تاج گل های یک طبقه فروشگاه، با ظاهری زیبا و جذاب است که با توجه به دو رنگ قرمز و سفید که در تزیین گل های آن استفاده شده است، از تاج گل های مناسب برای عرض تبریک و شادی از جمله تبریک عروسی، افتتاحیه و گرامیداشت است. ارتفاع حدودی این محصول حدود 200 سانتی متر و عرض آن حدود 120 سانتی متر در نظر گرفته شده است.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)
 • تهران (تحویل یک روزه)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

تاج گل یک طبقه تبریک عروسی کد DF56501

تاج گل برای عرض تبریک یکی از جدید ترین تاج گل های فروشگاه می باشد که با طراحی جدید و متفاوتش علاقه مندان زیادی دارد. گل های این تاج گل از تازه ترین گل های شاخه بریده با طرح دایره بر روی پایه ای چوبی و محکم تزیین شده اند. در تزیین این تاج گل از تازه ترین گل های شاخه بریده رز، آنتوریوم، لیلیوم و کرزنتیا استفاده شده است. گل های استفاده شده در دو رنگ قرمز و سفید انتخاب شده اند که به خوبی می تواند انرژی و نشاط را به بیننده آن انتقال دهد. تعداد گل های استفاده شده حدود 20 شاخه گل رز، 20 شاخه گل لیلیوم، 50 شاخه آنتوریوم و 10 دسته کرزنتیا است.

 

مشخصات تاج گل یک طبقه کلاسیک کد DF56501

این تاج گل زیبا در یک طبقه طراحی شده است و ارتفاع آن حدود 200 سانتی متر و عرض آن حدود 120 سانتی متر بر روی پایه چوبی و محکم به رنگ سفید است. همانطور که در تصویر تاج گل مشاهده می کنید گل ها به صورت دایره تزیین شده اند و به دو نیمه سفید و قرمز تقسیم شده اند. چیدمان گل ها به این شکل جدید بوده و طرحی کلاسیک را به تاج گل بخشیده است. اگر مایلید که تاج گلی جدید و کلاسیک اهدا کنید این تاج گل انتخاب خوبی خواهد بود.

تاج گل تبریک
یک طبقه
حدود 200 سانتی متر
حدود 120 سانتی متر
حدود 50 شاخه
حدود 20 شاخه
حدود 20 گل
حدود 10 دسته
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه