تاج گل ترحیم دو طبقه چهار رنگ کد DF20401

2,999,000 تومان

تاج گل ترحیم دو طبقه چهار رنگ کد DF20401تاج گلی است که در دو طبقه طراحی شده است که کاربرد آن در مراسم ترحیم برای اهدا به عزیزانی است که عزادار هستند تا به این وسیله خود را در غم عزیزان شریک کنیم. دیدن گل های طبیعی و استشمام عطر بی نظیر گل ها موجب تسکین روح شده و متعادل کننده اعصاب است.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)
 • تهران (تحویل یک روزه)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

تاج گل ترحیم دو طبقه کد DF20401

تاج گل ترحیم دو طبقه کلکسیونی از جدید ترین تاج گل های ختم و سوگواری با جدید ترین متد روز گل آرایی شده است. در ساخت این تاج گل تمام گل هایی که به کار رفته شده است دارای بالاترین کیفیت هستند و همگی در روز طراحی چیده می شوند. رنگ قالب بر این تاج گل سفید است تا تماشای آن القا کننده حس آرامش به عزاداران باشد. تماشای گل های طبیعی و خوش عطر از طرف شما برای خانواده آن عزیز مطمئنا تسلی بخش خواهد بود و احساس همدلی و همدردی شما را در غم از دست دادن عزیزشان کاملا درک خواهند کرد.

مشخصات تاج گل دو طبقه چهار رنگ کد DF20401

تاج گل چهار رنگ در 2 طبقه طراحی شده است که این طراحی توسط گل آرای مجرب پارسی گل صورت می گیرد. این تاج گل دارای ارتفاعی نزدیک به 280 و عرض 140 سانتی متر است. برای ساخت این تاج گل بیش از 120 شاخه گل تازه استفاده شده است. گل آنتوریوم، گل اورینتال، گل ژربرا، گل گلایول در طراحی این تاج گل به کار رفته اند.

تاج گل تسلیت
دو طبقه
حدود 280 سانتی متر
حدود 140 سانتی متر
حدود 4 گل
حدود 3 گل
حدود 40 گل
حدود 80 گل
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه