تاج گل ترحیم دو طبقه رز و آنتوریوم کد DF17101

تاج گل با گل طبیعی موجب القای حس آرامش به اطرافیان می شود. دیدن گل های طبیعی و استشمام عطر بی نظیر گل ها موجب تسکین روح شده و متعادل کننده اعصاب است.

با سفارش تاج گل طبیعی ترحیم و تسلیت و اهدای آن به مراسم خاکسپاری عزیزان می توان حس تاثر و عرض تسلیت خود را به زیباترین شکل نثار بازماندگان و اطرفیان کرد.

این مدل تمام شده است

تاج گل 

اهدای تاج گل های تسلیت و ترحیم به مراسم خاکسپاری و سوگواری دوستان و آشنایان می تواند به خوبی حس تاثر و همدردی شما را نمایش دهد و شما می توانید با ارمغانی درخور و شایسته با بازماندگان عزیز از دست رفته همدل شوید و در غم بزرگ آنان شریک شوید.

 خرید تاج گل

مجموعه ای از جدید ترین تاج گل های تسلیت و ترحیم با شیک ترین تزیین و گل آرایی را می توانید در فروشگاه اینترنتی گل و گیاه پارسی گل مشاهده کنید و به آسان ترین روش خرید، سفارش خود را ثبت کنید و با ارسال رایگان تاج گل به محل مورد نظر خود ارسال کنید.

توضیحات کلی در مورد خرید تاج گل ها 

برخی از گل های شاخه بریده فقط در فصول خاصی موجود هستند و در تمامی فصول موجود نیستنند که به گل های شاخه بریده فصلی مرسوم اند. از آن جا اکثر گل های فصلی زیبایی بی نظیری دارند و معمولا به محض اینکه موجود شوند در تزیین و گل آرایی محصولات فروشگاه پارسی گل استفاده می شوند ممکن است محصولی که سفارش می دهید دارای گل های فصلی باشد که در زمانی که شما سفارش خود را ثبت می کنید موجود نباشد. در این صورت پس از تماس همکاران ما در بخش فروش با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده می شود.

تاج گل ها معمولا اهدایی بوده و از طرف دوستان، آشنایان و بستگان مرحوم به مراسم ختم و فاتحه عزیز از دست رفته ارسال می گردد. شما می توانید متن مورد نظر برای تاج گل اهدایی را در زمان ثبت سفارش یادداشت کنید تا چاپ شده و به زیباترین شکل ممکن به همراه تاج گل شما ارسال گردد.

معمولا زمانی که از گلفروشی تاج گل سفارش دهید جهت حمل و نقل تاج گل به محل باید هزینه ارسال را هم پرداخت کنید. فروشگاه اینترنتی گل و گیاه پارسی گل این هزینه را حذف کرده و ارسال تمامی تاج گل های ترحیمی فروشگاه به صورت رایگان انجام می گردد.

گلفروشی اینترنتی پارسی گل این اطمینان را به شما می دهد که باکیفیت ترین تاج گل ها را همراه با قیمتی مناسب و در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل خواهید گرفت.

تاج گل تسلیت
دو طبقه
حدود 280 سانتی متر
حدود 130 سانتی متر
حدود 40 گل
حدود 200 شاخه
حدود 28 گل
حدود 50 شاخه
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه