زیباترین دسته گل های عاشقانه

زیباترین دسته گل های عاشقانه

زیباترین دسته گل های عاشقانه

شما با دادن یک دسته گل می‌ توانید همه احساساتی را که در بیان آن نا توان هستید را ابراز کنید. گل ‌ها و هدایای این چنینی نوعی زبان مشترک بین عاشق ‌ها و معشوق‌ ها هستند و درک طرف مقابل را راحت ‌تر می‌کنند. شاید برای شما هم سوال شده باشد که چه دسته گل هایی عاشقانه هستند و انواع دسته گل عاشقانه برای هدیه دادن و نشان دادن احساسات کدامند؟ هر کدام از گل های طبیعی معنا و مفهوم خاص خود را دارند. برای این که بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید لازم است که معانی و مفاهیم زیبای گل ها را بدانید. علاوه بر انتخاب گل بر اساس معنا و مفهوم آن، بهتر است از گل هایی برای عشق زندگیتان انتخاب کنید که مورد علاقه وی باشد. دسته گل هایی عاشقانه هستند که در عین سادگی، علاوه بر مفهوم عاشقانه از لحاظ ظاهری نیز جذاب و زیبا باشند. 

بهترین دسته گل های عاشقانه

گل رز قرمز

دسته گل رز قرمز، سرآمد زیبا ترین دسته گل عاشقانه است. هیچ چیزی به اندازه این گل زیبا نمی‌تواند عشق شما را به طرف مقابلتان برساند. گل رز رنگ‌ های متفاوتی دارد. رز سفید نشان دهنده فروتنی و معصومیت است. برای نشان دادن عشق در نگاه اول رز بنفش، گل مناسبی است. گل رز قرمز نشان دهنده عشق آتشین و رز زرد به معنای شادی و دوستی است. با انتخاب هرکدام از رنگ های گل رز می‌ توانید هدف خود را به بهترین شکل برسانید.

زیباترین دسته گل های عاشقانه

گل بابونه

بابونه گلی ساده و صمیمی است. رنگ سفید این گل، رنگی خنثی است و به همین دلیل در مراسم ‌های شادی استفاده می‌شود. برگه‌ های سفید رنگ و رگه‌ های زرد و سبز گل بابونه باعث شده که از آن به عنوان تکمیل کننده در دسته گل ‌های عاشقانه استفاده کنند. این گل وفاداری و خلوص را در عشق نشان می‌ دهد و می‌ توانید از آن برای نشان دادن و اثبات عشقتان استفاده کنید.

گل لاله

گلی ظریف و جذاب است و گزینه ‌ای مناسب برای نشان دادن حرارت و شور عشق شماست. گل لاله برگ ‌هایی قرمز دارد و قسمت داخلی آن به رنگ تیره است. کنار هم قرار گرفتن گل رز قرمز و گل لاله قرمز زیاد جذاب نیست پس بهتر است از لاله سفید استفاده کنید و در صورتی که گل رزتان سفید است، لاله قرمز را در کنار آن به کار ببرید. گل لاله عشق و حرارت شما را برای برقراری یک رابطه نشان می‌ دهد پس حتما از آن در دسته گل عاشقانه خود استفاده کنید.

گل آفتابگردان

آفتابگردان دارای ساقه بلند و برگ‌ های زرد است و وسط آن رنگی تیره و متمایل به قهوه ‌ای سوخته دارد. ترکیب رنگ زرد و قرمز جذابیت زیادی به دسته گل شما می ‌بخشد. شما می ‌توانید یک دسته گل آفتابگردان را هدیه دهید. ترکیب کردن آن با گل بابونه سفید و گل رز قرمز آن را به یکی از زیبا ترین دسته گل های عاشقانه تبدیل می ‌کند. گل آفتابگردان شادی و ستایش را نشان می ‌دهد و گزینه مناسبی برای دسته گل عاشقانه‌ ای است که می ‌خواهید به همسرتان هدیه دهید.

گل مینا ارغوانی

گل مینا باعث ایجاد ترکیب رنگی جذاب و تنوع در دسته گل ‌های عاشقانه می ‌شود. گل مینای ارغوانی تعداد زیادی برگ ظریف دارد و وسط آن به رنگ زرد است و با رنگ زرد گل آفتابگردان همخوانی دارد. استفاده از این گل در کنار گل‌ های قرمز رنگ و زرد رنگ، ایده مناسبی برای زیبا ترین دسته گل های عاشقانه است.

داوودی رنگارنگ

 گل داوودی نماد خوشبینی و شادی است. به جای گل بابونه می‌توانید گل داوودی را جایگزین کنید. این گل ظریف و دوست داشتنی می‌تواند نشان دهنده عشق پایدار و ماندگار باشد و استفاده از آن در کنار دیگر گل‌ ها به تنوع رنگ دسته گل عاشقانه کمک می‌کند. گل داوودی در رنگ های مختلف و متنوع وجود دارد ترکیبی رنگارنگ از رنگ های مختلف گل داوودی می تواند زیبایی بی نظیری در دسته گل ایجاد کند و موجب خلق دسته گلی شاد و پر انرژی شود.

بهترین دسته گل های عاشقانه

پیونی صورتی

گل پیونی به معنای ثروت و افتخار است. این گل با مجموعه ‌ای از شکوفه ‌های زیبای تودرتو، رفاه و عشقی همراه با ثروت فراوان را نشان می ‌دهد و هدیه‌ ای مناسب برای روز ولنتاین است و به عنوان هدیه ‌ای زیبا برای دوازدهمین سالگرد ازدواج نیز استفاده فراوان دارد.

گل میخک قرمز

مناسب ‌ترین گل برای هدیه دادن در روز مادر است و نشان‌ دهنده عشق به مادر است. معنای کلی این گل تحسین عمیق عشق و محبت است. شما می ‌توانید از گل میخک قرمز به عنوان هدیه اولین سالگرد ازدواج استفاده کنید. میخک سفید هم گلی عاشقانه است ولی میخک زرد نشان‌ دهنده رد کردن و قبول نکردن یک عشق است.

یاس

گل یاس نشان‌ دهنده احساسات اولیه ‌ای از یک عشق است. شکوفه ‌های یاس سفید نماد معصومیت است و بهتر است دو شاخه از آن در کنار هم استفاده شوند. به طور کلی یاس بنفش هم مانند رز ارغوانی عشق در نگاه اول را نشان می‌ دهد.

گل ارکیده

مهم‌ ترین ویژگی گل ارکیده، ظرافت آن است و نشان‌ دهنده عشق، زیبایی و قدرت است. ارکیده صورتی برای ابراز محبت خالص مناسب است و رنگ صورتی آن عقل و تدبیر را نشان می ‌دهد.

گل زنبق

زنبق بنفش گلبرگ‌ های ظریفی دارد و نشان دهنده ایمان، شجاعت و عقل است و زنبق زرد، نشان‌ دهنده شور و هیجان و سفید آن نمادی از خلوص است. در دوران باستان، الهه یونان آن را نماد ارتباط بین آسمان و زمین نامیده است.

بهترین دسته گل های عاشقانه زیبا

گل شب ‌بو

دارای عطر خوشی است و به همین دلیل طرفداران زیادی دارد. این گل نماد عشق و نشان‌ دهنده یک زندگی شاد و رضایتمندی از آن است.

گل نرگس زرد

مناسب هدیه دادن در دهمین سالگرد ازدواج است. گلبرگ‌ های روشن نرگس زرد، تولد دوباره، جوانمردی و صمیمیت در عشق را نشان می ‌دهند. توجه داشته باشید که برای هدیه دادن باید یک دسته از این گل را تقدیم کنید زیرا شاخه گل نرگس ظریف و باریک است و یک شاخه از آن جلب توجه نمی کند.

نکته

 دقت کنید که گل‌ ها معناهای متفاوتی دارند و بعضی از آن‌ ها نشان دهنده عشق بیشتری هستند. شما می ‌توانید گزینه‌ های گفته شده را با سلیقه خود کنار هم بچینید و زیبا ترین دسته گل های عاشقانه را برای عشقتان درست کنید. دسته گل شما تا حد امکان نباید خیلی شلوغ باشد زیرا جذابیت آن از بین می ‌رود.

پارسی گل ارائه دهنده زیبا ترین دسته گل های عاشقانه است. قبل از خرید گل بهتر است هدف خود را از هدیه دادن گل را بیان کنید و از گلفروش مشورت بگیرید تا بتوانید بهترین دسته گل را برای مناسبت مورد نظر انتخاب کنید.

نظرات بازدیدکنندگان