سفارش گل از خارج کشور و ارسال گل به ایران

سفارش گل از خارج کشور و ارسال گل به ایران

  • سفارش گل از خارج کشور

امروزه خرید از فروشگاه های اینترنتی و سفارش کالا و خدمات در بستر اینترنت جایگزین خرید های وقت گیر حضوری شده است. کشور ایران نیز از این تکنولوژی استفاده کرده و تعداد زیادی از فروشگاه های اینترنتی با ارائه خدمات جدید راه اندازی شده اند.

این روز ها مردم ایران با پیشرفت اینترنت و تکنولوژی همگام شده اند و با توسعه فروشگاه های اینترنتی به راحتی خرید کالا و سفارش خدمات خود را از طریق فروشگاه های آنلاین انجام می دهند. با این حال تعداد زیادی از هموطنان ایرانی که در کشورهای خارجی سکونت دارند برای خرید و سفارش کالا خود از خارج کشور و ارسال به ایران دچار مشکل هستند.


مشغله های فراوان زندگی و غرق شدن در دنیای کار، بودن در کنار عزیزان و گذراندن اوقاتی برای شاد کردن دوستان و اطرافیان را از ما گرفته است. میان این همه مشغله کار و زندگی گاهی اوقات خرید یک هدیه می تواند بیانگر اوج اهمیت و توجه به فرد مقابل باشد و به وی بفهماند که جایگاه بالایی در قلب و ذهن شما دارد.

سفارش آنلاین گل از خارج کشور و ارسال گل به ایران

ارسال دسته گل و هدیه به ایران

خرید گل و اهدای گل از دیرباز یکی از بهترین هدایا برای بیان عشق و علاقه قلبی بوده است. گلفروشی آنلاین پارسی گل با ایجاد امکان خرید اینترنتی گل و سفارش آنلاین گل از خارج کشور در هر نقطه ای از جهان در خدمت هموطنان عزیز است. شما در هر نقطه ای از این جهان پهناور که باشید می توانید به راحتی زیبا ترین گل ها را سفارش دهید و در زمانی کوتاه همراه با ارسال رایگان به عزیزانتان اهدا کنید و شادی را برایشان رقم بزنید.


با امکان خرید گل از خارج از کشور و سفارش گل خارج از ایران حتی اگر از عزیزانتان فرسنگ ها فاصله دارید و امکان دیدارشان را ندارید به راحتی برایشان گل سفارش دهید و یا در مناسبتی خاص با ارسال گل آنان را شگفت زده کنید. گل ها پیام رسان احساسات ناب و زیبا شما خواهند بود.

عزیزانی که در خارج از کشور سکونت دارند و شاید برای سال هاست که از عزیزان خود دور هستند می توانند با گلفروشی اینترنتی پارسی گل ممتاز ترین گل های طبیعی و زیبا ترین گل های تزیین شده را از خارج کشور به صورت اینترنتی سفارش دهند و با ارسال رایگان گل به عزیزان خود در ایران تحویل دهند.

ارسال گل به ایران از خارج کشور، سفارش اینترنتی گل از خارج کشور و ارسال به ایران، خرید گل آنلاین از خارج ایران و ارسال به ایران

سفارش گل و ارسال گل به ایران

فروشگاه اینترنتی گل و گیاه پارسی گل فروشگاهی بزرگ با گستردگی و تنوع بالای محصولات راه اندازی شده است تا علاوه بر رفع نیازهای خرید گل و سفارش گل در ایران، پاسخ گوی نیاز های هموطنان خارج از کشور نیز باشد تا ایرانیانی که خارج از کشور سکونت دارند به راحتی از طریق Parsigol.com از خارج کشور گل سفارش دهند و با خیال راحت در ایران به دست عزیزان خود برسانند.

از مزایای گلفروشی آنلاین پارسی گل سهولت در خرید آنلاین گل از خارج کشور و ارسال رایگان گل به سراسر شهر های ایران است که در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود. فروشگاه اینترنتی پارسی گل امکان سفارش گل از هر نقطه ای در جهان را دارد. در هر نقطه ای از این جهان پهناور که هستید می توانید به گلفروشی آنلاین پارسی گل مراجعه کنید و زیبا ترین گل ها را انتخاب کنید و در ایران تحویل دهید. عزیزان شما در هر کجای ایران که باشند ما نماینده شما برای ارسال گل و هدیه تان به زیباترین شکل ممکن برای آنان هستیم.تمام هموطنان ایرانی که قصد خرید گل از خارج کشور و ارسال گل و هدیه به ایران را دارند می تواند توسط پارسی گل معتبرترین گلفروشی آنلاین در ایران سفارش خود را ثبت کنند. گلفروشی آنلاین پارسی گل آماده پذیرش سفارش انواع گل تزیین شده از جمله سبد گل، دسته گل، جعبه گل و... و ارسال به سراسر ایران است.

همچنین این گلفروشی آماده خدمت رسانی و سفارش گل در مناسبت های مختلف همچون خرید گل و سفارش گل برای روز ولنتاین، روز مادر، عرض تبریک، عرض تسلیت، تبریک تولد، مراسم عروسی و ازدواج و ... برای هموطنان ایرانی خارج از کشور است. با ارسال گل به ایران برای آنان که دوستشان دارید لحظاتی شاد و پر نشاط را برایشان رقم بزنید و زندگی را برایشان سراسر خوشی و شادی کنید.

سفارش اینترنتی گل از خارج ک شور ارسال رایگان گل به ایران

سفارش آنلاین دسته گل از خارج کشور

چرا سفارش آنلاین گل از خارج کشور؟

سفارش گل یکی از بهترین راه ها برای بیان عرض تبریک و شادباش و همین طور برای بیان عرض تسلیت است. گلها تنها هدایایی هستند که هم در مراسم های تبریک و هم در مراسم های تسلیت قابل استفاده بوده و با اهدای آن در هر دو مراسم احساسات قلبی را می توان بازگو کرد. زمانی که شما خارج از کشور ایران هستید و از راه دور تصمیم می گیرید که برای عزیزانتان گل ارسال کنید هدیه شما و ارسال گل از خارج کشور به ایران بسیار ارزشمند خواهد بود.

پس از سفارش گل از خارج کشور و ارسال گل به ایران منتظر سورپرایزی زیبا و دیدنی برای عزیزان خود باشید و یک تماس به یادماندنی از آنان به شما برای تشکر و بیان احساس شادی خود پس از دریافت هدیه از طرف شما. سورپرایزی متفاوت که توسط شما از کیلومتر ها فاصله برایشان رقم خورده است.

تمامی همکاران ما در مجموعه پارسی گل اوج حساسیت شما برای ارسال یک هدیه از راه دور را درک می کنند و نهایت تلاش خود را انجام می دهند که همه چیز به زیباترین شکل خود برگزار شود و سورپرایزی به یادماندنی در ذهن عزیزانتان ثبت شود.


ما خود را در شادی شما و عزیزانتان سهیم می دانیم

سفارش باکس گل از خارج کشور ارسال رایگان باکس گل هدیه به ایران

سفارش آنلاین باکس گل هدیه از خارج کشور


با پیشرفت تکنولوژی و اینترنت در هر نقطه ای که از این جهان پهناور باشید می توانید با سفارش اینترنتی انواع دسته گل، باکس گل، سبد گل و ... از گلفروشی اینترنتی پارسی گل زیبا ترین گل های تزیین شده را توسط شبکه توزیع چابک پارسی گل در زمانی کوتاه به عزیزانتان در ایران تحویل دهید. با سفارش گل از گلفروشی آنلاین پارسی گل یک خرید اینترنتی لذت بخش را تجربه خواهید کرد.

شاید پس از سالها دوری از خانواده مایل باشید که همراه با گل دلنوشته ای ارسال کنید و احساسات خود را همراه با گل بیان کنید. ما مجری تحویل گل شما همراه با دلونشته شما به زیباترین شکل ممکن هستیم. این که شما گل را برای بیان احساس و علاقه خود از راه دور به عزیزانتان انتخاب کرده اید بسیار قابل تحسین است.

سفارش گل رز از خارج کشور، ارسال گل به ایران، ارسال گل به ایران از خارج کشور، خرید آنلاین گل از خارج کشور

روش های سفارش گل آنلاین از خارج کشور

هموطنان ایرانی که در خارج از کشور هستند از طریق روش های مختلف می توانند سفارش گل خود را ثبت کنند و به ایران ارسال کنند.

1- سفارش گل از طریق مراجعه به سایت parsigol.com


سایت فروشگاهی پارسی گل با ارائه تنوع بالایی از گل های شاخه بریده و تزیین شده همراه با بازه های قیمتی مختلف آماده ثبت سفارش گل شما است. شما می توانید به راحتی به سایت پارسی گل مراجعه کرده و تنها با چند کلیک سفارش خود را ثبت کنید.

نسخه موبایل سایت پارسی گل نیز بسیار کامل بوده و می توانید به راحتی با گوشی موبایل گل مورد نظر خود را از بین انواع گل های تزیین شده همچون سبدگل، دسته گل، جعبه گل و تاج گل انتخاب کرده و با چند کلیک پس از خریداری به عزیزان خود در ایران تحویل دهید.


2- سفارش گل آنلاین از طریق تلفن

شماره تلفن های گلفروشی آنلاین پارسی گل در طول شبانه روز پاسخ گو بوده و می توانید تنها با یک تماس با شماره تماس های 03195015515 و 02195118169 سفارش خود را ثبت کنید


3- سفارش گل از طریق تلگرام، اینستاگرام و واتس اپ

با استفاده از راه های ارتباطی مجموعه پارسی گل از جمله شماره همراه "09130960705" و یا آی دی تلگرام "parsigol_com" و یا آی دی اینستاگرام به نشانی "parsigol" به راحتی با ارسال کد محصول مورد نظر می توانید سفارش خود را ثبت کنید.

تمام عزیزانی که در خارج از کشور هستند به راحتی با کارت به کارت  به شماره کارت یا شماره صورت حساب مجموعه پارسی گل می توانند پرداخت خود را انجام دهند.

در فروشگاه پارسی گل متنوع ترین و مدرن ترین طرح های گل آرایی و تزیین گل را در بازه های قیمتی مختلف می توانید مشاهده کنید تا با انواع تزیینات گل و گیاه آشنا شده و تمامی قیمت ها را مقایسه کرده و در نهایت خریدی مطمئن داشته باشید.


سفارش آنلاین گل از خارج کشور، ارسال رایگان گل به ایران، سفارش گل و هدیه خارج از کشور و ارسال به ایران

نظرات بازدیدکنندگان

  1. shervin

    سلام و روزتون خوش، من می خواستم که یه دسته گل شیک و زیبا را برای یکی از دوستانم که در ایران هست سفارش بدم. نمی دونستم که آیا امکان ثبت سفارش گل از خارج کشور ایران رو هم دارید یا خیر وقتی سرچ کردم این صفحه را برام آورد. من کارت ایرانی ندارم آیا امکانش هست که بتونم گل سفارش بدم تا به دست دوستم برسه؟