راهنمای خرید از فروشگاه پارسی گل

چرا فروشگاه اینترنتی پارسی گل؟

در دنیای امروز و با توجه به مشغله های فردی فراوان و افزایش آلودگی های محیطی اکثر افراد ترجیح می دهند که خرید کالا و خدمات خود را در منزل و بستر اینترنت انجام دهند. فروشگاه اینترنتی گل و گیاه پارسی گل راه اندازی شده تا بتواند با ارائه آنلاین بیش از هزاران مدل گل تزیین شده و مناسبتی، با راحت ترین روش خرید، برترین گل ها را به دست شما یا عزیزانتان برساند.گلفروشی آنلاین پارسی گل، محصول خریداری شده شما را در کمترین زمان ممکن و با ارسال رایگان به دست شما یا عزیزانتان خواهد رساند. با خرید اینترنتی گل، دیگر نیاز نیست که برای انتخاب و خرید گل وقت زیادی را صرف کنید و یا مدت زمان زیادی را در ترافیک و آلودگی شهر بگذرانید. گلفروشی اینترنتی پارسی گل با حذف واسطه ها سعی در تنظیم قیمت گل و گیاه داشته و تمامی محصولات با قیمت مناسب بر روی این سایت قرار داد شده اند تا از حقوق مصرف کنندگان گل و گیاه حمایت شود. از مزایای دیگر فروشگاه اینترنتی پارسی گل در دسترس بودن و امکان سفارش آنلاین در هر لحظه از شبانه روز است. لذت یک خرید اینترنتی جذاب را با فروشگاه اینترنتی پارسی گل تجربه کنید

آموزش خرید گل آنلاین از سایت پارسی گل

در این متن آموزش تصویری خرید و سفارش گل از سایت پارسی گل به طور کامل شرح داده می شود.

مرحله اول

وارد فروشگاه پارسی گل به نشانی Parsigol.com شوید.

آموزش خرید گل آنلاین و سفارش گل اینترنتی از پارسی گل

مرحله دوم

پس از وارد شدن به سایت تنوع بالایی از گل های تزیین شده، گل های شاخه ای، گیاهان آپارتمانی و ملزومات گل و گیاه را خواهید دید. تمامی محصولات دسته بندی شده اند و در بازه های قیمتی مختلف قرار گرفته اند. برای این که بتوانید سریع تر به محصول مورد نظر خود دسترسی یابید، از میان دسته بندی های اصلی سایت که در نوار سبز رنگ مشخص شده اند یکی از گزینه ها را انتخاب کنید. پس از انتخاب یکی از منو های اصلی، زیر منو های همان دسته بندی نمایش داده می شود.

نحوه خرید گل اینترنتی و سفارش گل آنلاین در گلفروشی آنلاین پارسی گل

مرحله سوم

نوع محصول مورد نظر خود را از بین منویی که باز شده است انتخاب کنید. برای انتخاب راحت تر هر منو دارای 3 بازه قیمتی است که با انتخاب هر کدام از بازه های قیمتی می توانید محصولات مرتبط با قیمت ذکر شده را مشاهده کنید.

آموزش سفارش اینترنتی گل و خرید آنلاین گل از گلفروشی آنلاین

مرحله چهارم

پس از انتخاب نوع محصول و بازه قیمتی آن، تعداد زیادی از محصولات مرتبط نمایش داده می شود. در این مرحله محصول مورد نظر را انتخاب کنید.

روش خرید گل اینترنتی و سفارش گل آنلاین از فروشگاه اینترنتی گل

مرحله پنجم

پس از انتخاب محصول اطلاعات کامل در رابطه با مشخصات محصول برای شما نمایش داده می شود. پس از مطالعه دقیق اطلاعات محصول و انتخاب محل تحویل گزینه خرید کالا را بزنید.

روش خرید اینترنتی گل و گیاه و سفارش گل آنلاین

مرحله ششم

پس از کلیک بر روی گزینه خرید کالا محصول به سبد خرید شما افزوده می شود و پیش نمایشی از محصول انتخابی در بالای صفحه قرار می گیرد که گزینه پرداخت نهایی را کلیک کنید.

روش خرید گل اینترنتی و سفارش گل آنلاین

مرحله هفتم

در این مرحله اگر کد تخفیف دریافت کرده اید وارد کنید و پس از آن گزینه انتخاب آدرس ارسال را کلیک کنید.

آموزش خرید اینترنتی گل و گیاه ارزان از گلفروشی پارسی گل

مرحله هشتم

اگر برای اولین بار است که از سایت پارسی گل خرید می کنید در قسمت راست ایمیل خود را وارد کرده و گزینه ایجاد حساب کاربری را کلیک کنید، اگر قبلا عضو سایت شده اید فقط کافیست در قسمت چپ ایمیل و کلمه عبور خود را وارد کنید.

روش خرید اینترنتی گل طبیعی ارزان قیمت از گلفروشی پارسی گل

مرحله نهم

در این مرحله اطلاعات شخصی خود را به طور کامل وارد کنید. در قسمت شماره تلفن حتما شماره ها را به انگلیسی وارد کنید و گزینه ثبت نام را کلیک کنید.

آموزش خرید آنلاین گل رز قرمز ارزان از پارسی گل

مرحله دهم

در این مرحله می توانید آدرس تحویل سفارش خود را انتخاب کنید. اگر قرار هست سفارش به صورت هدیه و برای شخص دیگری ارسال شود می توانید آدرس تحویل را به روز رسانی کنید و یا از منوی آدرس تحویل، آدرس دیگری را ثبت کنید. اگر توضیحی در مورد سفارش خود دارید در قسمت توضیحات یادداشت کنید و گزینه تایید اطلاعات و ادامه را کلیک کنید.

خرید آنلاین گل طبیعی ارزان از پارسی گل

مرحله یازدهم

پس از خواندن دقیق قوانین و مقررات سایت پارسی گل گزینه " با قوانین موافقم" را انتخاب کنید و گزینه تایید اطلاعات و ادامه را کلیک کنید.

روش سفارش گل آنلاین و خرید گل از گلفروشی پارسی گل

مرحله دوازدهم

پس از تایید سفارش صفحه درگاه های بانکی باز می شود که می توانید یکی از درگاه های بانکی را انتخاب کنید.

روش خرید گل و سفارش گل ارزان از گلفروشی پارسی گل

مرحله سیزدهم

پس از وصل شدن به درگاه بانکی مورد نظر اطلاعات پرداخت را وارد کرده و گزینه پرداخت را کلیک کنید. پس از کسر مبلغ از شما سفارش شما در سایت پارسی گل ثبت شده و یک پیامک تایید خرید برای شما ارسال می گردد. 

خرید گل آنلاین و قیمت گل در گلفروشی پارسی گل

نکته

اگر پس از باز شدن صفحه درگاه های بانکی و انتخاب یکی از درگاه های پرداخت صفحه خطای نامشخص باز شد گزینه "بازگشت و انتخاب روش پرداخت دیگر" را کلیک کنید تا مجدد به صفحه انتخاب درگاه ها برگردید و درگاه دیگری را برای پرداخت انتخاب کنید.

خرید گل و سفارش گل اینترنتی از گلفروشی آنلاین پارسی گل

نظرات بازدیدکنندگان

  1. mehraneh

    سلام خواستم بابت این پست کاربردی و عالیتون برای نحوه خرید از سایت تشکر کنم اولین بار بود که می خواستم گل را به صورت اینترنتی سفارش بدم ولی چند سایت گلفروشی را که باز کردم روند خرید خیلی سخت و پیچیده بود سایت شما را هم نگران همین بودم که وقتی اومدم در وبلاگ دیدم که یک پست برای آموزش خرید گل دارید که به راحتی با خوندنش تونستم خرید کنم. ممنون

  2. mehraneh

    سلام خواستم بابت این پست کاربردی و عالیتون برای نحوه خرید از سایت تشکر کنم اولین بار بود که می خواستم گل را به صورت اینترنتی سفارش بدم ولی چند سایت گلفروشی را که باز کردم روند خرید خیلی سخت و پیچیده بود سایت شما را هم نگران همین بودم که وقتی اومدم در وبلاگ دیدم که یک پست برای آموزش خرید گل دارید که به راحتی با خوندنش تونستم خرید کنم. ممنون