گل شاخه بریده میخک صورتی

گل شاخه بریده میخک صورتی یکی دیگر از رنگ های زیبا گل میخک است که باتوجه به رنگ شادی بخشی که دارد در جشن ها و مراسم تبریک قابل استفاده است. گل میخک صورتی در ترکیب با گل میخک سفید، صورتی، زرشکی و بنفش جلوه ی زیبایی خواهد داشت. ساقه گل میخک به صورت بوته ای بوده و فروش گل میخک دسته ای انجام می شود. دسته گل میخک ماندگاری نسبتا خوبی دارد و در انواع تزیین و گل آرایی مراسم ها قابل استفاده است. برای سفارش عمده گل میخک صورتی به فروشگاه پارسی گل مراجعه کنید.

برای اطلاع از قیمت عمده گل میخک صورتی با شماره تماس 03195015515 تماس حاصل فرمایید.

این مدل تمام شده است

گل شاخه بریده میخک صورتی

گل میخک صورتی رنگی شادی بخش و دلنشین دارد که در انواع گل آرایی و تزیینات مختلف ظاهری زیبا را ایجاد خواهد کرد. گل میخک صورتی دارای گلبرگ هایی صورتی رنگ است که در ترکیب با برگ های سبز تیره اش زیباتر خواهد شد. ساقه گل میخک خیلی بلند نیست و بهتر است در تزیینات و گل آرایی در پس زمینه قرار نگیرد. برای اینکه زیبایی گل میخک صورتی در گل آرایی بیشتر شود می توان از گل میخک بنفش و سفید در کنار آن استفاده کرد که زیبایی آن را چند برابر خواهد کرد.

فروش عمده گل شاخه بریده میخک صورتی

گل میخک صورتی یکی از رنگ های زیبا و دل انگیز گل میخک است که مصرف بیشتری در جشنها و مراسم تبریک دارد. گل میخک سرگل های نسبتا کوچکی دارد و بهتر است که به صورت پر حجم کار شود. دوام و ماندگاری گل میخک نسبتا خوب است و برای افزایش ماندگاری اش بهتر است در محیط خنک قرار بگیرد. فروشگاه پارسی گل با فروش عمده گل میخک صورتی در خدمت تمام گلفروشان و عمده خریداران گل میخک از سراسر کشور است. جهت خرید عمده گل میخک صورتی به وبسایت فروشگاه پارسی گل مراجعه کنید.

میخک ممتاز
حدود 40 سانتی متر
حدود 5 سانتی متر
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه