گل شاخه بریده میخک سفید

گل شاخه بریده میخک سفید از رنگ های آرامش بخش و سرشار از لطافت میخک است که آرامش خاصی را در هر ترکیبی ایجاد می کند. میخک سفید دارای گلبرگ های کوچک به رنگ سفید خالص است. میخک دارای ساقه ای بوته ای شکل با برگ هایی باریک به رنگ سبز تیره متمایل به نقره ای است. از گل میخک سفید هم برای مراسم تبریک و هم مراسم تسلیت استفاده می شود. برای سفارش عمده گل میخک سفید به فروشگاه پارسی گل مراجعه کنید.

برای اطلاع از قیمت عمده گل میخک سفید با شماره تماس 03195015515 تماس حاصل فرمایید.

این مدل تمام شده است

گل شاخه بریده میخک سفید

گل شاخه بریده میخک سفید از رنگ های آرامش بخش گل میخک است. رنگ سفید گل میخک خنثی بوده و آرامش خاصی را در هر تزیین و گل آرایی ایجاد می کند. سرگل های گل میخک نسبتا کوچک هستند و برای اینکه در گل آرایی ظاهر زیباتری ایجاد کنند بهتر است که به صورت پر حجم در تعداد بالا استفاده شوند. گل میخک سفید در گل آرایی انواع تالار و مجالس عروسی، دسته گل عروس، ماشین عروس، تاج گل تبریک عروسی و ... استفاده می شود. البته از گل میخک سفید برای تزیین انواع گل روی مزار، سبد گل ترحیم و تاج گل ترحیم نیز استفاده می شود.

فروش عمده گل شاخه بریده میخک سفید

با توجه به اینکه از گل شاخه بریده میخک هم برای مراسم تبریک و هم برای مراسم تسلیت استفاده می شود این رنگ از گل میخک مصرف بیشتری نسبت به دیگر رنگ ها دارد. فروشگاه پارسی گل با ارتباط مستقیم با تولید کنندگان گل شاخه بریده میخک قادر به تامین گل میخک سفید در حجم بالا با قیمت عمده می باشد. از این رو گلفروشان و عمده خریداران گل میخک سفید جهت ثبت سفارش می توانند به فروشگاه پارسی گل مراجعه کنند و خرید خود را به صورت اینترنتی ثبت نمایند.

میخک ممتاز
حدود 40 سانتی متر
حدود 5 سانتی متر
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه