گل شاخه بریده آنتوریوم سفید لب صورتی

گل شاخه بریده آنتوریوم سفید لب صورتی از رنگ های جذاب گل آنتوریوم است که به دلیل گلبرگ هایی به رنگ سفید با حاشیه صورتی بسیار قابل توجه است و در تزیین اکثر گل های تزیین استفاده می شود. این رنگ از گل آنتوریوم آرامش بخش بوده و از رنگ هایی به حساب می آید که هم برای مراسم شاد و هم برای مراسم تسلیت در انواع تاج گل و سبدگل قابل استفاده است. برای خرید عمده گل آنتوریوم سفید لب صورتی با قیمت عمده به وبسایت فروشگاه پارسی گل مراجعه کنید.

برای اطلاع از قیمت عمده گل آنتوریوم سفید لب صورتی با شماره تماس 03195015515 تماس حاصل فرمایید.

این مدل تمام شده است

گل شاخه بریده آنتوریوم سفید لب صورتی

گل شاخه بریده آنتوریوم سفید لب صورتی سرشار از آرامش است و به دلیل رنگ سفید گلبرگ هایش قابل استفاده در تزیین انواع تاج گل و سبدگل هم در مراسم ترحیم و هم در مراسم شادی است. آنتوریوم سفید لب صورتی از رنگ های خاص گل آنتوریوم است که گلبرگ هایی به رنگ سفید با حاشیه صورتی دارد. ترکیب این گل با رنگ هایی همچون صورتی و بنفش بسیار دیدنی و جذاب است.

فروش عمده گل آنتوریوم سفید لب صورتی

گل آنتوریوم سفید لب صورتی به دلیل مصرف بالا در اکثر مراسم و مناسبت ها نسبت به دیگر رنگ های گل آنتوریوم فروش بالایی دارد. قابلیت استفاده از این رنگ هم در مراسم شاد و هم در مراسم ترحیم موجب شده که برای تزیین و گل آرایی مصرف بالایی داشته باشد. از این رو عمده فروشی پارسی گل اقدام به فروش عمده آنتوریوم سفید لب صورتی با قیمت عمده کرده است. قابل توجه گلفروشان و عمده خریداران برای سفارش آنتوریوم سفید لب صورتی کافیست به وبسایت فروشگاه مراجعه و سفارش خود را ثبت کنید.

آنتوریوم ممتاز
حدود 70 سانتی متر
حدود 15 سانتی متر
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه