گل شاخه بریده لیسیانتوس بنفش

گل شاخه بریده لیسیانتوس بنفش رنگ شکوه و جلال خاصی داشته و در ترکیب با گل لیسیانتوس سفید درخشش و جلوه بیشتری خواهد داشت. لیسیانتوس بنفش از رنگ های پر طرفدار این گل است. تزیین این رنگ از لیسیانتوس در دسته گل و سبدگل شکوه خاصی داشته و ظاهری چشم نواز را ایجاد می کند. ساقه گل لیسیانتوس به صورت بوته ای بوده و برگ هایی زیبا به رنگ سبز تیره دارد. برای سفارش عمده گل لیسیانتوس بنفش به فروشگاه پارسی گل مراجعه کنید. 

برای اطلاع از قیمت عمده گل لیسیانتوس بنفش با شماره تماس 03195015515 تماس حاصل فرمایید.

این مدل تمام شده است

گل شاخه بریده لیسیانتوس بنفش

گل شاخه بریده لیسیانتوس بنفش از رنگ های زیبای گل لیسیانتوس است که دارای شکوفه هایی مشابه گل رز است و جذابیت خاصی دارد. گل لیسیانتوس بنفش رنگ در تزیین انواع دسته گل، سبدگل و تاج گل تبریک قابل استفاده است. ارتفاع ساقه گل لیسیانتوس خیلی بلند نیست و بهتر است که در پیش زمینه گلهای تزیین شده قرار بگیرد. گلبرگ های گل لیسیانتوس به صورت کم پر و پرپر دیده می شود.

فروش عمده گل شاخه بریده لیسیانتوس بنفش

گل لیسیانتوس بنفش از رنگ های باشکوه گل لیسیانتوس است. ترکیب گل لیسیانتوس بنفش با لیسیانتوس سفید، صورتی و لب صورتی بسیار چشم نواز و زیبا خواهد بود. لیسیانتوس بنفش رنگ در مراسم تبریک و جشن ها مصرف بیشتری دارد. فروشگاه عمده فروشی پارسی گل با فروش عمده انواع گل شاخه بریده در خدمت مشتریان عزیز است. قابل توجه گلفروشان سراسر کشور و عمده خریداران گل لیسیانتوس بنفش، جهت خرید عمده این گل به وبسایت فروشگاه پارسی گل مراجعه کرده و یا با شماره تماس 03195015515 تماس حاصل فرمایید.

لیسیانتوس ممتاز
حدود 40 سانتی متر
حدود 10 سانتی متر
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه