گل شاخه بریده لیسیانتوس لب بنفش

گل شاخه بریده لیسیانتوس لب بنفش دارای گلبرگ هایی به رنگ سفید با حاشیه بنفش رنگ است. لیسیانتوس لب بنفش یکی دیگر از گل های دو رنگه لیسیانتوس است که به جهت دو رنگه بودنش جذابیت بیشتری نسبت به دیگر رنگ ها دارد. ترکیب لیسیانتوس لب بنفش با لیسیانتوس بنفش و سفید بسیار جذاب و دوست داشتنی خواهد بود. لیسیانتوس برگ هایی به رنگ سبز تیره دارد که جذابیت این گل را بیشتر می کند. جهت سفارش عمده گل لیسیانتوس لب بنفش به فروشگاه پارسی گل مراجعه کنید.

برای اطلاع از قیمت عمده گل لیسیانتوس لب بنفش با شماره تماس 03195015515 تماس حاصل فرمایید.

این مدل تمام شده است

گل شاخه بریده لیسیانتوس لب بنفش 

گل شاخه بریده لیسیانتوس لب بنفش یکی از رنگ های زیبا و منحصر به فرد گل لیسیانتوس است. این رنگ از لیسیانتوس دارای گلبرگ هایی زیبا به رنگ سفید با حاشیه بنفش رنگ است. گل هایی که دارای دو رنگ هستند برای مخاطبین از لحاظ بصری جذابیت بیشتری دارند. ساقه گل لیسیانتوس علفی است و دارای برگ هایی به رنگ سبز تیره است. ارتفاع گل لیسیانتوس نسبتا کوتاه است و بهتر است که در پیش زمینه گل های تزیین شده به کار برود.

فروش عمده گل شاخه بریده لیسیانتوس لب بنفش 

گل لیسیانتوس لب بنفش برای تزیین انواع دسته گل عروس، ماشین عروس، گل آرایی سفره عقد، تالار عروسی و... قابل استفاده است. با توجه به مصرف بالای گل لیسیانتوس لب بنفش در مراسم عقد و عروسی فروشگاه پارسی اقدام به فروش عمده گل لیسیانتوس بنفش با قیمت عمده کرده است. جهت خرید عمده گل لیسیانتوس بنفش فقط کافیست به وبسایت فروشگاه پارسی گل مراجعه کنید و خرید خود را به صورت تلفنی از طریق تماس با شماره 03195015515 ثبت فرمایید.

لیسیانتوس ممتاز
حدود 40 سانتی متر
حدود 10 سانتی متر
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه