گل شاخه بریده لیسیانتوس سفید

گل شاخه بریده لیسیانتوس سفید گلبرگ هایی زیبا به رنگ سفید خالص دارد. شکل ظاهری گلبرگ ها مشابه گل رز است. سرگل های گل لیسیانتوس دارای انواع پرپر و کم پر است. فرم ظاهری ساقه لیسیانتوس به شکل بوته ای است. برگ هایی زیبا به رنگ سبز تیره دارد که به همراه گلبرگ های سفید رنگ ظاهری جذاب و خاص ایجاد خواهد کرد. برای سفارش عمده گل شاخه بریده لیسیانتوس سفید رنگ به وبسایت فروشگاه پارسی گل مراجعه کنید.

برای اطلاع از قیمت عمده گل لیسیانتوس سفید با شماره تماس 03195015515 تماس حاصل فرمایید.

این مدل تمام شده است

گل شاخه بریده لیسیانتوس سفید

گل شاخه بریده لیسیانتوس سفید رنگ از رنگ های خنثی و البته آرامش بخش گل لیسیانتوس است. رنگ سفید گلبرگ های این گل موجب شده که هم برای مراسم تبریک و هم برای مراسم تسلیت قابل استفاده باشد. شکل ظاهری گلبرگ ها مشابه گل رز است با این تفاوت که گلبرگ های لیسیانتوس نازک تر و پرپر تر هستند. از گل لیسیانتوس برای تزیین انواع دسته گل، سبدگل و تاج گل استفاده می شود.

فروش عمده گل شاخه بریده لیسیانتوس سفید

گل لیسیانتوس سفید نسبت به دیگر رنگ های گل لیسیانتوس مصرف بیشتری دارد. علت این امر استفاده از آن هم برای مراسم تبریک و هم برای مراسم تسلیت است. دوام و ماندگاری گل لیسیانتوس خوب است و به همین دلیل گزینه خوبی برای گل آرایی و تزیینات مختلف است. فروشگاه پارسی گل با فروش عمده گل لیسیانتوس سفید در خدمت گلفروشان و عمده خریداران از سراسر کشور است. خرید گل لیسیانتوس سفید با قیمت عمده را به راحتی می توانید از طریق فروشگاه پارسی گل انجام دهید.

لیسیانتوس ممتاز
حدود 40 سانتی متر
حدود 10 سانتی متر
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه