گل شاخه بریده ژربرا قرمز

گل شاخه بریده ژربرا قرمز از رنگ های درخشان و پر هیجان گل ژربرا است که شکوه و جلوه خاصی در تزیین و گل آرایی دارد. گلبرگ های این گل به رنگ قرمز تیره می باشد و شور و هیجان خاصی در گل آرایی ایجاد می کند. از گل ژربرا قرمز برای تزیین انواع دسته گل، سبدگل و تاج گل تبریک استفاده می شود. ژربرا قرمز دوام و ماندگاری بسیار خوبی دارد و اگر به درستی نگهداری شود از یک هفته تا ده روز با طراوت خواهد ماند. برای سفارش عمده گل ژربرا قرمز به فروشگاه پارسی گل مراجعه کنید. 

برای اطلاع از قیمت عمده گل ژربرا قرمز با شماره تماس 03195015515 تماس حاصل فرمایید.

این مدل تمام شده است

گل شاخه بریده ژربرا قرمز

گل شاخه بریده قرمز یکی از زیباترین رنگ های گل ژربرا است. رنگ قرمز گل ژربرا تیره و منحصر به فرد است و هیجان خاصی را در تزیینات و گل آرایی های مختلف ایجاد می کند. ترکیب گل ژربرا قرمز با ژربرا سفید می تواند درخشش و جلوه گل ژربرا قرمز را بیشتر کند. اکثرا از گل ژربرا قرمز برای تزیین سبد گل خواستگاری و تاج گل تبریک عروسی استفاده می شود. 

فروش عمده گل ژربرا قرمز

گل ژربرا قرمز نسبت به دیگر رنگ های گل ژربرا مصرف بیشتری داشته و در اکثر جشن ها و مراسم های شاد از آن برای گل آرایی استفاده می شود. گلبرگ هایی به رنگ قرمز تیره دارد که جلوه خاصی در ترکیب ایجاد می کنند. با توجه به مصرف بالای گل شاخه بریده ژربرا قرمز فروشگاه پارسی گل اقدام به فروش عمده گل ژربرا قرمز کرده است. تمامی گلفروشان و عمده خریداران که قصد خرید گل ژربرا قرمز با قیمت عمده دارند می توانند به وبسایت فروشگاه پارسی گل مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت کنند.

ژربرا ممتاز
حدود 50 سانتی متر
حدود 15 سانتی متر
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه