گل شاخه بریده آلسترومریا نارنجی زرد

آلسترومریا از گل های شاخه بریده زیبا با ساقه های بلند علفی است. برگ های آلستر به صورت متقابل و گل ها در قسمت بالایی ساقه قرار دارند. رنگ برگ های آلستر سبز روشن است که در ترکیب با رنگ های درخشان گل زیبایی بی نظیری دارد. گل آلستر از گل هایی که در طول سال گلدهی دارد و همیشه موجود است. دوام و ماندگاری آلستر بسیار قابل توجه است. زمان ماندگاری این گل در شرایط مطلوب بین 10-7 روز است. ماندگاری بالای این گل باعث شده اکثر گلفروشان خواهان استفاده از آن در اکثر محصولات گل های تزیین شده باشند.

برای اطلاع از قیمت عمده گل آلسترومریا با شماره تماس 03195015515 تماس حاصل فرمایید.

این مدل تمام شده است

گل شاخه بریده آلسترومریا نارنجی زرد

آلسترومریا به عنوان گل بریدنی و همچنین برای کاشت در گلدان مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه گل آلسترومریا به یکی از مهم ترین گل های شاخه بریده تبدیل شده است. آلسترومریا به خاطر گل های شاخه ای زیبایش کاشته می شود. گل های آلسترومریا دارای مجموعه ی وسیعی از رنگ های اناری، ارغوانی، بنفش کمرنگ، قرمز، صورتی، سفید، نارنجی، زرد است.  رنگ اناری آن بسیار جذاب و زیبا بوده و در کنار گل های سفید رنگ منظره ای زیبا را در گلدان ایجاد خواهد کرد. از خصوصیات خوب آلسترومریا این است که سرما را ترجیح می دهد و گیاهی سرما پسند است. ساقه ی این گل ساده می باشد و هرچه ساقه کوتاه تر باشد برگ بیشتری تولید می شود.آلسترومریا به طور معمول در اواخر بهار شروع به گلدهی می کند و تا پایان تابستان و آغاز پاییز گلدهی آن ها ادامه دارد. ارتفاع آن ها به شرایط نوری وابسته است، و در دامنه ای از 30 تا 100 سانتی متر قرار دارد.

قیمت عمده گل آلسترومریا نارنجی زرد

خرید گل از زیباترین و دل انگیزترین خریدها می باشد و خرید اینترنتی گل حس شگفت اگیز خرید آسان و مطمئن  گل را به شما خواهد بخشید. عمده فروشی پارسی گل به شما عزیزان این امکان را می دهد که زیباترین و برترین گل های شاخه بریده را با تنوع گونه و رنگ در کمترین زمان ممکن با اطمینان کامل خریداری کنید. همکاری نزدیک و دوجانبه پارسی گل با تولید کنندگان برتر کشور باعث شده که با کیفیت ترین گل های شاخه بریده با قیمت عمده و تولید کننده بروی سایت قرار داده شود. قیمت های ارائه شده در سایت، قیمت عمده گل آلسترومریا است و در صورت سفارش عمده گل آلسترومریا در خدمت شما هستیم.

گل آلسترومریا ممتاز
حدود 90 سانتی متر
حدود 5 سانتی متر
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه