گل شاخه بریده لیلیوم زرد

گل شاخه بریده لیلیوم زرد از رنگ های پرانرژی گل لیلیوم است که با گلبرگ های زرد رنگش هم برای مراسم تسلیت و هم برای مراسم تبریک قابل استفاده است. از گل لیلیوم زرد رنگ در تزیین انواع سبد گل و تاج گل مناسبتی استفاده می شود. گل لیلیوم علاوه بر شاخه بریده به صورت گلدانی نیز پرورش داده می شود. لیلیوم زرد از گل های لوکس به حساب می آید و در بیشتر گل آرایی ها از آن استفاده می شود. برای سفارش عمده گل لیلیوم زرد رنگ به فروشگاه پارسی گل مراجعه کنید.

برای اطلاع از قیمت عمده گل لیلیوم زرد با شماره تماس 03195015515 تماس حاصل فرمایید.

این مدل تمام شده است

گل شاخه بریده لیلیوم زرد

گل شاخه بریده لیلیوم زرد یکی از پر مصرف ترین رنگ ها در میان دیگر رنگ های گل لیلیوم است. علت این امر استفاده از لیلیوم زرد هم برای مراسم تبریک و هم برای مراسم تسلیت است. سرگل گل لیلیوم نسبتا بزرگ است و اکثرا به عنوان گل تاکیدی در گل آرایی استفاده می شود. گل لیلیوم دارای پرچم های نسبتا درشتی است که رنگدانه های زیادی دارند و برای اینکه رنگدانه ها بروی گلبرگ ها پخش نشود بهتر است پرچم های لیلیوم حذف شود. لیلیوم از گل های لوکس و پر طرفدار است و در اکثر گل های تزیین شده استفاده می شود.

فروش عمده گل شاخه بریده لیلیوم زرد

گل لیلیوم زرد یکی از رنگ های پر طرفدار گل لیلیوم است. این رنگ از گل لیلیوم در طول سال در میان دیگر گل های شاخه بریده مصرف نسبتا بالایی دارد. تمامی خریداران عمده گل لیلیوم و گلفروشان می توانند برای ثبت سفارش عمده خود به فروشگاه پارسی گل مراجعه کنند و پس از ثبت خرید سفارش خود را به صورت رایگان در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنند. قیمت های ثبت شده برای محصولات قیمت های عمده گل های شاخه بریده است که به دلیل ارتباط نزدیک پارسی گل با اکثر تولید کنندگان سراسر کشور و تامین مستقیم گل از گلخانه به دست مصرف کننده بسیار رقابتی و مناسب درج گردیده است. همکاری پارسی گل با برترین تولید کنندگان گل شاخه بریده کشور موجب گردیده ممتاز ترین و باکیفیت ترین گل ها به دست شما برسد.

لیلیوم ممتاز
حدود 80 سانتی متر
حدود 15 سانتی متر
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه