گل شاخه بریده لیلیوم زرد

گل لیلیوم (سوسن) یکی از زیباترین گل های شاخه بریده است که به دلیل شکل خاص و طیف رنگی گلبرگ هایش محبوبیت بالایی دارد. لیلیوم گلی زیبا جهت گل آرایی می باشد و تنوع رنگ بالایی دارد.گل لیلیوم به صورت گلدانی، شاخه بریده و باغچه ای نیز استفاده می شود. در نمادهای دینی و هنری گل لیلیوم یا گل سوسن نماد پاکی و پاکیزگی می باشد. هم اکنون می توانید برای سفارش عمده گل لیلیوم و دسته گل لیلیوم از طریق فروشگاه اقدام کنید. قیمت درج شده برای این محصول قیمت عمده گل لیلیوم است که به صورت مستقیم از گلخانه به دست مصرف کننده می رسد.

برای اطلاع از قیمت عمده گل لیلیوم با شماره تماس 03195015515 تماس حاصل فرمایید.

این مدل تمام شده است

گل شاخه بریده لیلیوم زرد

لیلیوم گلی زیبا جهت گل آرایی می باشد و تنوع رنگ بالایی دارد. این گل زیبا از گل های شاخه بریده پرطرفدار می باشد. گل لیلیوم به صورت گلدانی، شاخه بریده و باغچه ای نیز استفاده می شود. این گل زیبا از گل های لوکس و پرطرفدار محسوب می شود. گل لیلیوم یکی از زیبا ترین گل های شاخه بریده است که به لحاظ فرم، دوام و عطر دل انگیزی که دارد بسیار مناسب دیزاین در گل های تزیین شده می باشد.

مشخصات گل شاخه بریده لیلیوم زرد

گل سوسن یا گل لیلیوم گیاهی است از خانواده سوسنیان یا لیلیاسه که بومی کشور ایران و آذربایجان می باشد. در واقع وطن اصلی لیلیوم ایران و سوسن چلچراغ (lilium ledebouri) گونه بومی ایران است. این گل، تنها گلی است که در فهرست آثار طبیعی کشور به ثبت رسیده است. طبق شواهد و اسناد به دست آمده در قرن نوزدهم برخی از گیاه شناسان تعدادی از گل های پیازی همچون لیلیوم را به آمریکا و اروپا بردند و کشت کردند. در نمادهای دینی و هنری گل لیلیوم یا گل سوسن نماد پاکی و پاکیزگی می باشد و در واقع نام خود را از شهر شوش به نام شوشن و بعدا سوسن گرفته است. 

فروش عمده گل شاخه بریده لیلیوم زرد

تمامی خریداران عمده گل لیلیوم و گلفروشان می توانند برای ثبت سفارش عمده خود به فروشگاه پارسی گل مراجعه کنند و پس از ثبت خرید سفارش خود را به صورت رایگان در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنند. قیمت های ثبت شده برای محصولات قیمت های عمده گل های شاخه بریده است که به دلیل ارتباط نزدیک پارسی گل با اکثر تولید کنندگان سراسر کشور و تامین مستقیم گل از گلخانه به دست مصرف کننده بسیار رقابتی و مناسب درج گردیده است. همکاری پارسی گل با برترین تولید کنندگان گل شاخه بریده کشور موجب گردیده ممتاز ترین و باکیفیت ترین گل ها به دست شما برسد.

لیلیوم ممتاز
حدود 80 سانتی متر
حدود 15 سانتی متر
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه