گل شاخه بریده ژربرا زرد

گل شاخه بریده ژربرا زرد از رنگ های درخشان گل ژربرا است که نشاط و انرژی خاصی دارد. ساقه گل ژربرا زرد رنگ علفی و نرم است. گلبرگ های آن به رنگ زرد و دارای انواع پرپر و کم پر است. فرم ظاهری گل ژربرا خورشیدی و نسبتا پهن است و ساقه های آن بدون برگ می باشد. به همین دلیل بهتر است به همراه گل ژربرا از برگ زینتی در گل آرایی استفاده کرد. برای سفارش عمده گل ژربرا زرد به فروشگاه عمده فروشی پارسی گل مراجعه کنید.

برای اطلاع از قیمت عمده گل ژربرا زرد با شماره تماس 03195015515 تماس حاصل فرمایید.

این مدل تمام شده است

گل شاخه بریده ژربرا زرد

گل شاخه بریده ژربرا زرد رنگی درخشان و پر انرژی دارد که در ترکیب با رنگ های نارنجی، قرمز، سفید و... زیبایی بی نظیری خواهد داشت. ژربرا زرد از جمله گل هایی است که هم برای مراسم تبریک در تزیین انواع دسته گل، سبدگل و تاج گل تبریک کاربرد دارد و هم در مراسم تسلیت برای تزیین انواع تاج گل ترحیم و سبدگل ترحیم قابل استفاده است. گلبرگ های آن پهن و خورشیدی شکل هستند که بیشتر جهت تاکید در گل آرایی و تزیینات استفاده می شوند.

فروش عمده گل ژربرا زرد

گل ژربرا زرد رنگ از گل های شاخه بریده با دوام است و یکی از بهترین انتخاب ها برای صادرات است. تجاری که قصد صادرات گل شاخه بریده دارند می توانند گل ژربرا به جهت دوام و ماندگاری بالا انتخاب کنند. همچنین در کشور ایران از گل شاخه بریده زرد رنگ برای تزیین و گل آرایی در مراسم ترحیم و مراسم تبریک استفاده می کنند. باتوجه به مصرف بالای گل شاخه بریده ژربرا زرد رنگ فروشگاه پارسی گل اقدام به فروش عمده گل ژربرا زرد رنگ با قیمت عمده کرده است. گلفروشان و عمده خریداران برای سفارش عمده گل ژربرا زرد می توانند به فروشگاه پارسی گل مراجعه کنند و یا با شماره 03195015515 تماس حاصل فرمایند.

ژربرا ممتاز
حدود 50 سانتی متر
حدود 15 سانتی متر
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه