گل شاخه بریده آلسترومریا سفید

گل شاخه بریده آلسترومریا سفید از گل های شاخه بریده زیبا با ساقه های بلند علفی است. برگ های آلستر به صورت متقابل و گل ها در قسمت بالایی ساقه قرار دارند. رنگ برگ های آلستر سبز روشن است که در ترکیب با رنگ سفید گلبرگ ها زیبایی بی نظیری دارد. گل آلستر از گل هایی که در طول سال گلدهی دارد و همیشه موجود است. زمان ماندگاری این گل در شرایط مطلوب بین 10-7 روز است. جهت خرید عمده گل آلسترومریا سفید به فروشگاه پارسی گل مراجعه کنید.

برای اطلاع از قیمت عمده گل آلسترومریا سفید با شماره تماس 03195015515 تماس حاصل فرمایید.

این مدل تمام شده است

گل شاخه بریده آلسترومریا سفید

گل شاخه بریده آلسترومریا سفید از زیباترین رنگ های گل آلسترومریا است که ظاهری جذاب و دوست داشتنی دارد. گلبرگ های سفید رنگ این در کنار برگ های سبز رنگش ظاهری آرامش بخش دارد. آلسترومریا سفید رنگ هم برای مراسم ترحیم و هم برای مراسم تبریک در تزیین انواع تاج گل، سبدگل و دسته گل به کار می رود. آلسترومریای سفید رنگ در کنار دیگر رنگ های گل آلسترومریا همچون قرمز، اناری، زرد، صورتی، سرخابی، نارنجی و... جذابیت بی نظیری دارد. ساقه های بلند این گل موجب شده که یکی از بهترین گلها برای تزیین در دسته گل باشد.

فروش عمده گل آلسترومریا سفید

گل آلسترومریا سفید رنگ از گل های جذاب و خاص است که قابل استفاده برای تزیین انواع تاج گل، سبدگل و دسته گل می باشد. گلبرگ های سفید آلسترومریا بسیار چشم نواز هستند و ظاهری زیبا را در هر ترکیبی ایجاد می کنند. فروشگاه عمده فروشی پارسی گل با همکاری نزدیک و دوجانبه با تولید کنندگان برتر گل آلسترومریا در سطح کشور امکان خرید عمده گل آلسترومریا با قیمت عمده را وبسایت فروشگاهی خود ایجاد کرده است. برای سفارش عمده گل آلسترومریا سفید به وبسایت فروشگاه مراجعه کرده و خرید خود را ثبت نمایید.

گل آلسترومریا ممتاز
حدود 90 سانتی متر
حدود 5 سانتی متر
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه