درباره پارسی گل:

ما جمعي از توليد کنندگان گل و گیاه کشور در راستاي حمايت از مصرف کنندگان و توليد کنندگان، بر آن شديم تا با در هم آميختن تکنولوژي و طبيعت زيباي اين صنعت بتوانيم راه را براي رفع چالش​هاي مطرح در این صنعت هموار نماييم.

متوليان صنعت گل و گياه در کشور با چالش هاي زيادي در اين صنعت به خصوص در حوزه گل​هاي شاخه بريده روبرو هستند که برخي از اين موارد عبارتند از :

 1.       وجود واسطه هاي زيادي بين توليد کنندگان و مصرف کنندگان در صنعت گل و گياه
 2.       قيمت پايين گل و گياه در سمت توليد کنندگان و قيمت بالاي اين محصولات برای مصرف کنندگان
 3.       عمر کوتاه گل هاي شاخه بريده به دليل زمان تلف شده بين برداشت محصول و مصرف
 4.       نگهداشت ناصحيح و غير استاندارد از زمان برداشت محصول تا زمان مصرف و حتي پس از آن
 5.       زمان بر بودن خريد گل براي افراد و بعضا" نا آگاهي از چگونگي نگهداشت گل براي برخورداري از عمر بيشتر گل
 6.       ...

در جهت نیل به این مهم توجه به توسعه روز افزون اينترنت در کشور عزيزمان ايران و تمايل مردم براي استفاده از تکنولوژي هاي روز در انجام امور روزمره که از ويژگي هاي مهم کشورهاي در حال توسعه مي ​باشد می تواند کارگشا باشد.

با عنایت به موارد فوق، تصمیم به راه اندازی و عملیاتی نمودن فروشگاه اینترنتی گل و گیاه در اصفهان نمودیم. در اين فروشگاه مجازي علاوه بر تأمين مايحتاج مصرف کنندگان در اين صنعت، سعي بر افزايش اطلاعات عمومي لازم براي حفظ و نگهداري انواع گل و گياه خواهيم داشت. ما مصمم هستیم که با در نظر گرفتن موارد زیر براي دستيابي به هدف والای خود يعني حمايت از مصرف کنندگان و توليد کنندگان و ترويج فرهنگ استفاده از گل و گياه در جامعه و درهم آميختن طبيعت زيبا با زندگي ماشيني جامعه امروزي براي ايجاد زندگي با کيفيت بالاتر، تلاش نماييم. اين موارد عبارتند از :

 1.       ایجاد سهولت خرید و دسترسی آسان مصرف کنندگان گل و گیاه
 2.        امکان خرید گل و گیاه با قیمت مناسب توسط مصرف کنندگان
 3.       به حداقل رساندن زمان چیده شدن گل تا تحویل به مشتری و در نتیجه در اختیار قراردادن گل با عمر بيشتر و کیفیت بالا به مشتریان
 4.       تحویل سفارشات گل و گیاه در کوتاه ترین زمان منطقی ممکن با استفاده از شبکه توزیع گسترده و چابک
 5.       امکان انتخاب انواع گل و گیاه به سلیقه مشتري
 6.       امکان انتخاب انواع گل های شاخه بریده با تزئین های مورد نظر و يا بدون تزئین به صورت دسته‌ای
 7.       استفاده از مواد و تکنولوژی های جدید برای افزایش طول عمر گل
 8.       ارائه مشاوره رایگان به مصرف کننده گان در خصوص نحوه حفظ، گل آرائی و افزایش طول عمر گل
 9.       اشاعه فرهنگ استفاده از گل در محیط زندگی و کار
 10.       ...

 

اهداف پارسی گل: بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

پارسی گل مرجع تخصصی بررسی و آشنایی با انواع گل و گیاه و فروش اینترنتی این محصولات در ایران است. انواع مختلف گل و گیاه با تنوعی بی‌نظیر در پارسی گل عرضه می‏‏‏‌شود. پارسی گل در تلاش برای در اختیار داشتن سهم عمده‏‌ای از بازار عرضه اینترنتی گل و گیاه در ایران با تنوعی بسیار بالا از تولیدات بهترین تولید کنندگان گل و گیاه، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. کاربران و مشتریان پارسی گل می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای بهترین انتخاب گل و گیاه مورد نظر خود، وب سایت پارسی گل را بررسی نموده و با حداکثر اطمینان گل های مورد نظر خود را انتخاب و خرید نمايند. ما بر اين باوريم که همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری پارسی گل می‌باشد.

پارسی گل با ارائه طیف گسترده‏‌ای از تولیدات معتبرترین گلخانه های کشور و با همکاری نزدیک با تولید ‏کنندگان مطرح در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با سلایق متفاوت را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب همراه با کیفیت مطلوب، مشاوره رایگان نيز از اولویت‏‌های پارسی گل محسوب می‌شود. پارسی گل با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان تخصصی و کارشناسی در تعاملات خود با تولید‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین کیفیت را فراهم آورد. طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و پارسی گل نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت پارسی گل و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در پارسی گل بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با ‏کیفیت‏‌ترین و به ‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید گل و گیاه در وب سایت پارسی گل، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورند.

صاحب امتیاز: علی اکبر براهیمی