گلی که در مراسم شادی استفاده می شود

گلی که در مراسم شادی استفاده می شود

گلی که در مراسم شادی استفاده می شود

در زندگی تک تک ما انسان ها روزها و لحظاتی خاصی وجود دارند که برای ما بسیار مهم هستند و از صمیم قلب تلاش می کنیم که این لحظات را به شیرین ترین و بهترین لحظات برای خودمان و عزیزانمان تبدیل کنیم. امروزه به بهانه های مختلف از جمله روز تولد، جشن سالگرد، جشن آشنایی، روز ولنتاین، مراسم ازدواج، فارغ التحصیلی، موفقیت و... جشن های زیبایی گرفته می شود و هر کدام از این جشن ها بهانه ای هستند برای ایجاد لحظاتی شاد در کنار عزیزانمان. در اکثر جشن ها و مراسم های شاد، گل از اهمیت ویژه ای برخوردار است. یکی از بهترین هدایا برای عزیزانمان در جشن ها، گل های طبیعی خواهند بود. همچنین تزیین مکان برگزاری جشن، با گل های طبیعی بسیار انرژی بخش بوده و می تواند سرزندگی و نشاط را برای میهمانان به ارمغان بیاورد. هر کدام از گل های طبیعی معنا و مفهوم خاص خود را دارند که با رنگ های درخشان و پر انرژی شان می توانند عواطف و احساسات ما را در شاد ترین لحظات زندگیمان به زیبایی به مخاطبینمان ابراز کنند.

گل مناسب مراسم شاد

چه گلی برای مراسم شاد ولنتاین استفاده کنیم؟

روز ولنتاین معروف به روز عشاق، روزی سرشار از عشق، علاقه و محبت است. مطمئنا در چنین روزی انتخاب گل یک انتخاب به جا و سرشار از احساسات لطیف و دوست داشتنی خواهد بود. در فلسفه روز ولنتاین، عشاق برای بیان عشق و علاقه بینهایت خود نسبت به همدیگر از گل رز قرمز استفاده می کردند که نمادی از اوج عشق و علاقه به حساب می آمده است. از بهترین گل ها برای هدیه در روز ولنتاین می توان به گل رز اشاره کرد. در میان رنگ های مختلف گل رز، رز قرمز انتخابی مناسب برای روز عشق است. دسته گل با گل رز قرمز، باکس گل رز قرمز و گل رز جاودان قرمز از آن دسته محصولاتی هستند که بسیار مناسب برای جشن ولنتاین می باشند.

چه گلی برای مراسم شاد تولد استفاده کنیم؟

جشن تولد از آن دسته جشن هایی است که یک بار در طول سال برای هر فرد برگزار می شود و همه ما به دنبال آن هستیم که بهترین جشن را برای عزیزانمان در روز تولدشان برگزار کنیم. انتخاب هدیه برای روز تولد عزیزترین هایمان همیشه دغدغه بوده و تمام سعی خود را می کنیم که بهترین هدیه را انتخاب کنیم. یکی از بهترین هدایا برای روز تولد انتخاب گل های طبیعی است. گل ها تنوع بالایی دارند و هر کدام از گل ها در رنگ های مختلف مفهوم خاص خود را دارند. از بهترین گل ها برای تبریک تولد می توان به گل رز، گل آلسترومریا، گل داوودی، گل ژربرا و... اشاره کرد. مراسم تولد معمولا صمیمانه برگزار می شود و افرادی که به جشن تولد دعوت می شوند جزء دوستان و نزدیکترین افراد هستند، به همین دلیل بهترین هدیه برای جشن تولد انتخاب دسته گل و باکس گل است که نسبت به دیگر گل های تزیین شده صمیمیت بیشتری داشته و به راحتی می تواند با مخاطب شما ارتباط برقرار کند.

گل برای مراسم شاد

چه گلی برای مراسم شاد موفقیت استفاده کنیم؟

همه ما لحظاتی در زندگی خود داشته ایم که به موفقیت دست یافته ایم و از این بابت احساس شادی وصف نشدنی داشته ایم، موفقیت هایی از جمله پیروزی در یک مسابقه، موفقیت در امتحان کنکور، موفقیت در کار، موفقیت در یک حرفه و... احساس شادمانی که پس از کسب یک موفقیت به دست می آوریم بهترین لحظات زندگی را ما را تشکیل می دهد. گاهی اوقات دوست داریم که شادی این موفقیت را با عزیزانمان شریک شویم و جشن موفقیت برگزار کنیم. یکی از بهترین هدایا که می توانیم برای عزیزانمان در جشن های موفقیت زندگیشان به ارمغان ببریم گل ها هستند. گل ها سرشار از لطافتت و احساسات گوناگون اند و به خوبی می تواند در موقعیت هایی که زبان آدمی قادر به بیان احساسات نیست احساسات ما را به زیباترین شکل ممکن بیان کنند. از بهترین گل ها برای هدیه در جشن های موفقیت می توان به گل آلسترومریا، گل میخک، گل نرگس، گل فرزیا، گل داوودی و... اشاره کرد. دسته گل، سبدگل و باکس گل از جمله محصولاتی هستند که برای جشن های موفقیت مناسب هستند.

چه گلی برای مراسم شاد ازدواج استفاده کنیم؟

مراسم عروسی و ازدواج یکی از شادترین مراسم ها در طول زندگی هر فردی است. تمامی مراسم هایی که مرتبط با ازدواج هستند از جمله خواستگاری، بله برون، حنا بندان، عقد، عروسی و... سرشار از شادمانی اند. اگر دقت کنیم متوجه می شویم که در تمامی مراسمات مرتبط با ازدواج گل ها نقش مهم و حیاتی دارند.  از دسته گل خواستگاری گرفته تا سبدگل بله برون و دسته گل عقد و عروسی، ماشین عروس و... که در همه این مراسمات می توان اهمیت گل را کاملا حس کرد. بهترین گل ها برای مراسم شاد ازدواج گل رز، گل ارکیده، گل لیلیوم، گل اورینتال، گل آنتوریوم، گل لیسیانتوس و... می باشد. رنگ گلی که مناسب این گونه مراسمات است اکثرا رنگ های سفید، نباتی، کرمی، گلبهی، صورتی و... انتخاب می شود. البته بهتر است در مراسم خواستگاری از گل هایی با رنگ و لعاب بیشتر از جمله گل های قرمز، بنفش، صورتی، نارنجی و... استفاده کرد.

گل مورد استفاده در مراسم شاد

چه رنگ گلی برای مراسم شادی استفاده کنیم؟

هر رنگ از یک گل می تواند مفهوم خاص خود را داشته باشد که با مطالعه معنی رنگ گل ها می توانید از گل هایی با رنگ مناسب برای ابراز احساسات خود استفاده کنید. اما به طور معمول برای مراسم شادی برخی از رنگ ها استفاده بیشتری دارند. در اکثر جشن ها و مراسم های شاد از رنگ های گرم و انرژی بخش برای ایجاد شور و نشاط بیشتر استفاده می شود. رنگ های قرمز، صورتی، بنفش، نارنجی، ارغوانی و... از جمله رنگ هایی هستند که در جشن ها بیشتر استفاده می شوند. البته به همان اندازه که از رنگ های گرم در مراسم شاد استفاده می شود از رنگ های سفید، کرمی و نباتی هم استفاده می شود که دلیل آن جلوه بیشتر رنگ های گرم در ترکیب با رنگ سفید است که منظره زیبا و چشم نوازی را ایجاد خواهد کرد.

نظرات بازدیدکنندگان