دسته گل عروس 2020

دسته گل عروس 2020

دسته گل عروس 2020

دسته گل عروس یکی از اجزا اصلی عروس خانم ها در جشن عقد و یا عروسی است. هر عروس خانمی مایل است که زیباترین و جدید ترین نوع دسته گل را در شب ازدواجش در دست بگیرد. انتخاب دسته گل عروس از اهمیت ویژه ای برخوردار است. امروزه مدل های متنوع و زیبایی از انواع دسته گل عروس تزیین می شود که هر دسته گل عروسی با توجه به سلیقه عروس و داماد، لباس عروس خانم و تم رنگی مجلس انتخاب می شود.

مدل دسته گل عروس 2020

نوع گل دسته گل عروس 2020

دسته گل های عروس در طرح ها و مدل های مختلفی آماده می شوند. این که چه گلی برای تزیین دسته گل عروس انتخاب شود بستگی به عوامل مختلفی از جمله سلیقه عروس و داماد، رنگ لباس عروس خانم و... دارد. اما انتخاب نوع گل در تزیین دسته گل عروس بسیار قابل توجه است. دسته گل عروس از جمله ملزوماتی است که در طول مجلس در دستان عروس خانم خواهد بود و معمولا نقش مهمی در عکس ها و فیلم های عروسی خواهد داشت. گل هایی که برای تزیین دسته گل به کار می روند بهتر است خیلی درشت و بزرگ نباشند. گل های معطر که موجب ایجاد حساسیت می شوند بهتر است برای تزیین دسته گل عروس انتخاب نشوند، به دلیل اینکه ممکن است در طول مراسم برای عروس خانم آلرژی و حساسیت ایجاد کنند. از جمله گل هایی که برای تزیین دسته گل عروس 2020 انتخاب می شوند عبارت اند از گل پیونی، ارکیده، رز، لیسیانتوس، رز مینیاتوری، فرزیا و...

اندازه دسته گل عروس 2020

مدل های دسته گل عروس سال 2020 در اندازه های مختلفی تزیین می شوند. دسته گل های عروس که مدل جدید تری دارند معمولا در سایزهای بزرگ تری تزیین می شوند. در میان نمونه مدل های دسته گل  عروس، آن دسته از دسته گل هایی که فرم جنگلی دارند و از گل های وحشی در تزیین آن استفاده می شوند سایز نسبتا بزرگ تری نسبت به دیگر مدل های دسته گل عروس دارند. در میان انواع دسته گل عروس، دسته گل عروس به سبک اروپایی ظریف تر بوده و سایز نسبتا کوچک تری دارد. در سال 2020 اکثر دسته گل های عروس در اشکال مختلف با گل های وحشی و سایزهای بزرگ تر تزیین می شوند.

مدلهای دسته گل عروس 2020

رنگ دسته گل عروس 2020

در تزیین دسته گل عروس سال 2020 اکثر رنگ هایی که استفاده می شوند رنگ هایی آرامش بخش همچون رنگ سفید، کرمی، نباتی، گلبهی، هلویی و... هستند. امروزه بیشتر دسته گل عروس ها با رنگ سفید لباس عروس هماهنگ هستند و رنگ های تند و پر انرژی ندارند. اکثر دسته گل عروس های سال 2020 به رنگ های سفید، نباتی و کرمی تزیین می شوند که با گل هایی به رنگ های گلبهی، هلویی، سبز و... زیباتر می شوند.

دسته گل عروس با گل صورتی

در میان گل های شاخه بریده گل های صورتی رنگ برای تزیین دسته گل عروس از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند. گل هایی که صورتی رنگ هستند معمولا در ترکیب با گل های سفید رنگ در تزیین دسته گل عروس به کار می روند. رنگ صورتی سرشار از آرامش است و ترکیب آن در گل آرایی مراسم عروسی، تزیین دسته گل عروس، تزیین ماشین عروس و... ظاهری زیبا را ایجاد می کند.

دسته گل عروس با گل سفید

معمولا اکثر دسته گل عروس هایی که تزیین می شوند دارای تعداد زیادی گل سفید رنگ هستند که کاملا با رنگ سفید لباس عروس هماهنگ است و دلیل استفاده بالا از گل سفید رنگ در تزیین دسته گل عروس به همین خاطر است. دسته گل عروس با گل سفید همیشه مورد توجه بوده و انتخاب اکثر عروس خانم ها می باشد. دسته گل عروسی که با گل های سفید رنگ تزیین می شود هیچوقت از مد نخواهد رفت و زیبایی منحصر به فردی خواهد داشت. گل سفید به معنی پاکی، خلوص نیت و سعادتمندی است و مفهوم آن بسیار متناسب با مراسم عقد و عروسی می باشد.

انواع دسته گل عروس سال 2020

دسته گل عروس با گل قرمز

گل های قرمز رنگ بسیار پر انرژی هستند و تزیین آن ها در دسته گل عروس شور و نشاط فوق العاده ای را در دسته گل ایجاد می کند. امروزه استفاده از گل هایی با رنگ های گرم و انرژی بخش همچون گل های قرمز در تزیین دسته گل عروس بسیار کمتر شده و اکثر دسته گل های عروس با رنگ های خنثی تزیین می شوند. اما استفاده از گل قرمز به همراه گل های سفید رنگ در تزیین دسته گل عروس می تواند انرژی و زیبایی خاصی به دسته گل ببخشد.

انواع مدل دسته گل عروس 2020

در سال 2020 اکثر دسته گل عروس هایی که تزیین می شوند جذابیت فوق العاده ای داشته و نقش مهمی در فیلم و عکس های عروسی دارد. امروزه ساخت کلیپ های عروسی فرمالیته بسیار پرطرفدار شده است و با توجه به نوع لباس هایی که عروس و داماد به تن خواهند داشت دسته گلی زیبا متناسب با رنگ لباس آن ها تزیین می شود. از زیباترین مدل های دسته گل عروس سال 2020 می توان به مدل های جنگلی، اروپایی، کلاسیک و... اشاره کرد.

تزیین دسته گل عروس 2020

 

 

 

 

نظرات بازدیدکنندگان