اشتراک دوره ای دسته گل

 اشتراک دوره ای دسته گل

گل طبیعی

گل های طبیعی علاوه بر سمبل زیبایی و لطافت، سرشار از حس سرزندگی،نشاط و انرژی مثبت اند.مشاهده گل ها در طول روز،تماشای ظرافت و زیباییشان، لمس گلبرگ های لطیف شان و استشمام عطر دل انگیز آن ها مفرح روح آدمی بوده و احساس شادمانی و سرزندگی را در انسان القا می کند.

مشاهده گل ها در طول روز و وجودشان در جای جای منزل و محل کار نشاطی فوق العاده به فضا بخشیده و محیط را لطیف و دلنشین خواهد کرد.گل ها و گیاهان آلودگی و انرژی منفی محیط را جذب کرده و محیط را سرشار از انرژی مثبت می کنند. وجود گل ها و گیاهان برای افرادی که معمولا در محل کار یا منزل دچار استرس،اضطراب و تشویش می شوند بسیار مفید خواهد بود.دیدن گل و طبیعت، آرامش خاطر را در افراد ایجاد خواهد کرد و موجب خلق و خوی خوش در آنان خواهد شد.

حضور گل ها و گیاهان سرسبز و شاداب، انرژی مضاعفی را به دکوراسیون محیط پیرامون ما می بخشند.در عصری که زندگی شهری روز به روز در حال توسعه هست و فاصله با طبیعت در حال زیاد شدن می باشد... باید به فکر راهی باشیم که تا حد امکان از حضور گیاهان در فضای منزل و کار استفاده کنیم.

خرید گل و سفارش گل طبیعی با اشتراک سالانه گل

هدف اشتراک دوره ای (ماهانه و هفتگی) دسته گل

مجموعه پارسی گل به همراه جمعی از تولید کنندگان برتر گل و گیاه کشور در راستای ترویج فرهنگ استفاده از گل و گیاه و حمایت از تولید کنندگان و مصرف کنندگان و درهم آمیختن طبیعت زیبا با زندگی ماشینی جامعه امروز برای ایجاد زندگی با کیفیت و لذت بخش تر تلاش می نماید. از این رو سعی نموده با ارائه طرح ها و پیشنهادهای ویژه این فرهنگ زیبا (استفاده از گل و گیاه در محیط زندگی و کار) را به خوبی ترویج دهد و مردم را به استفاده ازگل و گیاهتشویق نماید.

پارسی گل با ارائه تنوع بی نظیری از محصولاتگلو گیاه از تولیدات برترین تولیدکنندگان این حوزه در تلاش است تا با کیفیت ترین محصولات را همراه با مناسب ترین قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن به دست مشتریان برساند. فروشگاه اینترنتی پارسی گل بر آن است تا گل تبدیل به یک کالای ضروری شود و همه مردم در جای جای منزل و محیط کار از گل استفاده کنند و تمامی تاثیرات مثبت گل را دریافت کنند از این رو با حذف واسطه ها با کیفیت ترین گل های شاخه بریده ممتاز و درجه یک را از برترین گلخانه های سراسر کشور تامین کرده و با قیمت مناسب بدون هیچ واسطه ای به دست شما مصرف کنندگان عزیز برساند.

طرح اشتراک گل

یکی از طرح ها و پیشنهادهای ویژه پارسی گل ارائه دسته گل های زیبا از با کیفیت ترینگل های شاخه ایبه صورت اشتراک هفتگی و ماهانه می باشد، که شما عزیزان با عضویت در طرح اشتراک دسته گل در طول هفته در زمان های معین شده از سوی خود از یکدسته گل زیبابا تنوعی ازگل های شاخه ایبهره مند می گردید.

دسته گلهای ارسال شده مناسب برای محل کار، مطب، منزل و هر کجا که نیاز به گل داشته باشید می باشد.

گل های ارائه شده در طرح اشتراک دسته گل از گل هایی انتخاب گردیده است که دوام بالایی داشته و شما هر روز شاهد یک دسته گل زیبا ازگل های طبیعیخواهید بود.

پس از ثبت درخواست اشتراک گل دوره ای، همکاران ما با شما در ارتباط بوده و برنامه زمان بندی تحویل گل را از شما دریافت خواهند کرد.

شما می توانید تعداددسته گل، روز و ساعت دریافت و این که چندبار در هفته مایل به دریافتگلهستید را به همکاران ما اطلاع دهید.

خرید گل و قیمت گل طبیعی ارزان

مزایا اشتراک دوره ای دسته گل

1-یکی از مهم ترین مزایای این طرح عرضه شیک ترین و متنوع ترین گل های شاخه ای با دوام و ماندگار می باشد که حداقل هفت تا ده روز ماندگاری و دوام خواهند داشت.

2-گل های انتخابی برای طرح اشتراک دوره ای دسته گل از بین زیبا ترین گل های شاخه ای انتخاب شده اند تا نهایت زیبایی را در گلدان روی میز شما داشته باشد.

3-قیمت مناسب دسته گل های اشتراک دوره ای به علت تامین گل ها به صورت مستقیم از گلخانه های معتبر مجموعه پارسی گل می باشد. تامین مستقیم گل از گلخانه و حذف واسطه ها علت قیمت مناسب گل های اشتراکی شده و کیفیت گل ها کاملا تضمین شده می باشد.

4-در تمامی اشتراک ها گل ها به صورت دسته ای و بین 10 تا 30 شاخه خواهند بودند.اگر هر یک از گل های انتخاب شده برای طرح اشتراک به صورت شاخه ای و خارج از طرح اشتراک خریداری شوند مطمئنا قیمت بیشتری خواهند داشت.

5-سفارش اشتراک دوره ای دسته گل موجب می گردد که گل های باکیفیت و زیبا به صورت دسته ای و با قیمت مناسب عرضه شوند و هر روز شاهد با طراوت ترین گل های طبیعی در منزل یا محیط کار باشید

6-اگر از آن دسته از افرادی هستید که مایلید که هر هفته در زمانی مشخص برای دوست یا عزیزانتان گل ارسال کنید اشتراک دوره ای دسته گل از مناسب ترین گزینه ها برای ارسال گل به صورت گروهی می باشد.

7-اکثر سازمان ها،ادارات و شرکت ها در مراسم و مناسبت های مختلف مایلند که برای همکاران یا مشتریان خاص خود به صورت گروهی هدیه ارسال کنند با طرح اشتراک دوره ای دسته گل به راحتی می توان برای تعداد بالایی از افراد به صورت گروهی گل ارسال کرد.

معرفی طرح های اشتراک ماهانه دسته گل

اشتراک شماره 1

گل آلسترومریا (1دسته 10 شاخه ای)

گل ژربرا (1 دسته 10 شاخه ای)

گل لیسیانتوس (1دسته،حدود 20سرگل)

گل میخک (1دسته،حدود 20سرگل)

خرید گل آنلاین و سفارش گل در اشتراک دسته گل

سفارش گل و خرید گل با اشتراک دوره ای دسته گل

اشتراک شماره 2

هر هفته یک دسته گل از میان:

گل آنتوریوم ( 10 شاخه)

گل لیلیوم (1 دسته، حدود 5 گل)

گل رز (15 شاخه)

گل آلسترومریا(20 شاخه)

گل استرلیتزیا (15 شاخه)

خرید گل و سفارش گل طبیعی با اشتراک ماهانه دسته گل

خرید گل رز و سفارش گل رز با اشتراک ماهانه دسته گل

اشتراک شماره 3

هر هفته یک دسته گل از میان:

گل آنتوریوم (15 شاخه)

گل اورینتال (1 دسته، حدود 5 گل )

گل رز (30 شاخه)

گل استرلیتزیا (20 شاخه)

خرید گل و سفارش گل اشتراک ماهانه و سالانه

قیمت گل و خرید گل طبیعی اشتراک ماهانه

نظرات بازدیدکنندگان