همه چیز درباره گل رز جاودان

همه چیز درباره گل رز جاودان

اگر به دنبال خرید هدیه ای خاص و متفاوت از گل هستید به شما خرید و سفارش آنلاین گل رز طبیعی ماندگار (جاودان) را پیشنهاد می دهیم. با سفارش آنلاین گل رز ماندگار طبیعی متفاوت ترین ارمغان را برای مهم ترین افراد زندگیتان خواهید داشت.

رز جاودان، زيبايي ماندگار...

فلسفه پيدايش رز جاودان (گل رز طبیعی ماندگار)

ايده رز جاودان براي اولين بار در داستان مشهور ديو و دلبر شكل گرفت. بدين گونه كه شاهزاده اي كه بر اثر يك نفرين به ديوي زشت تبديل شده بود، گل رز سرخي را درون يك حباب شيشه اي از جادوگري هديه مي گيرد كه تا بيست و يكمين سال تولد شاهزاده گل مي دهد و تا آن زمان شاهزاده بايد عشق حقيقي را تجربه كند تا نفرين نابود شود در غير اين صورت تا پايان عمرش به شكل همان ديو زشت باقي خواهد ماند.

 قیمت گل رز طبیعی جاودان و خرید رز ماندگار ارزان

مشخصات رز جاودان (گل طبیعی رز ماندگار)

گل رز، يكي از زيباترين گل هاي طبيعت است كه به نوعي نماد و سمبل واژه گل شناخته مي شود. اين گل زيبا داراي رنگ ها و اندازه هاي بسيار متنوعي مي باشد و همين امر سبب محبوبيت و جذابيت بالاي اين گل نزد عموم شده است. اما از طرفي اين گل داراي عمر كوتاهي مي باشد و بيش از دو تا سه روز، تازه و باطراوت نخواهد ماند.

بسياري از افراد به اشتباه رزهاي جاودان را مصنوعي مي دانند در صورتي كه اين نوع گل ها كاملاً طبيعي مي باشد. براي افزايش طول عمر و البته ميزان زيبايي گل هاي رز، از طريق روش هاي خاصي اين نوع گل را به اصطلاح موميايي كرده كه سبب تثبيت و افزايش ماندگاري آن مي گردد. از طرفي پس از موميايي كردن گل هاي رز، آنها ديگر نيازي به آبياري نخواهند داشت.

در بسياري از كشورهاي از جمله امريكا و تعدادي از كشورهاي اروپايي و افريقايي، گل رز جاودان به عنوان نماد ملي آن كشورها برگزيده شده است. رزهاي جاودان در حباب هاي شيشه اي و پلاستيكي قرار مي گيرند كه مسلماً حباب هاي شيشه اي از زيبايي بيشتري برخوردارند.

 فروش آنلاین گل رز ماندگار و خرید گل رز جاودان ارزان

فرآيند تريتينگ يا موميايي كردن گل رز جاودان (گل رز ماندگار)

اين فرآيند شامل تعويض شيره داخلی گل رز با يك مايع مخصوص حاوی گليسيرين، آب و رنگ می باشد.

رزهای مورد استفاده برای اين پروسه بايد در شرايط خاص و ويژه ای كاشت شده باشند. اين نوع رزها بايد داراي دوام و استحكام بيشتر و گلبرگ هاي ضخيم تري نسبت به رزهای ديگر باشند. نتيجه فرآيند تريتينگ پيدايش رزهای بادوام و ماندگار است كه به طور ميانگين تا 3 سال عمر می كنند. دليل نگهداری رزهای جاودان درون حباب عدم مجاورت آنها با جريان هواست كه اين امر سبب افزايش ماندگاری و دوام گل خواهد شد.

رنگ برخی رزهاي جاودان به صورت طبيعی بوده و رنگ برخی ديگر به صورت ساختگی و تركيبی است كه شامل چندين رنگ می باشد. از زيباترين و لوكس ترين نوع رزهای جاودان می توان به رزهای جاودان دارای رنگ طلايی و نقره ای براق اشاره نمود كه بسيار لوكس و شكيل می باشند.

 سفارش آنلاین گل رز ماندگار طبیعی و گل رز جاودان ارزان

نكاتي مهم در خصوص نگهداري هر چه بهتر رز جاودان (گل رز طبیعی ماندگار)

عدم نگهداري رز جاودان در معرض نور مستقيم خورشيد

عدم مجاورت رز جاودان با آب و رطوبت

عدم مجاورت رز جاودان با حرارت و دماي بالاي محيط

عدم مجاورت رز جاودان با ساير مواد شيميايي

عدم مجاورت رز جاودان با جريان مستقيم هوا

 

نظرات بازدیدکنندگان