معرفی هشت تاج گل تسلیت و ترحیم ارزان

معرفی هشت تاج گل تسلیت و ترحیم ارزان

آشنایی با 8 تاج گل ترحیم ارزان قیمت

برای خرید تاج گل و ارسالتاج گل ترحیم و فاتحهقبل از هر چیز انتخاب یک تاج گل مناسب به فراخور مراسم و مجلس موردنظر است. تاج گل ها در انواع مختلف و دیزاین های متفاوتی عرضه می شوند. طراحی تاج گل مراسم ترحیم معمولا از یک طبقه تا سه طبقه می باشد، البته تزیین تاج گل با تعداد طبقات بیشتر نیز انجام می شود ولی معمولا از یک طبقه تا سه طبقه رواج بیشتری دارد. به طور کلی از لحاظ تعداد طبقاتتاج گل یک طبقهو تاج گل دو طبقه خواهان بیشتری داشته و دلیل این امر قیمت مناسب و جابه جایی و حمل آسان تر می باشد.

نکات مهم جهت انتخاب تاج گل تسلیت ارزان 

1- برای خرید تاج گل ترحیم ارزان و اقتصادی معمولا باید از تاج گل یک طبقه تا دو طبقه استفاده کرد. تاج گل های یک طبقه از تاج گل های با قیمت مناسب و اقتصادی هستند.

2- معمولا در آماده سازی تاج گل های ارزان قیمت و اقتصادی گل گلایول نقش اصلی را ایفا می کند. در تزیین تاج گل ترحیم و تسلیت گل گلایول و گل شب بو پس زمینه اصلی تاج گل بوده و یک یا دو نوع گل رنگی دیگر در ترکیب با گل گلایول و گل شب بو استفاده می شوند.

3- تاج گل های یک طبقه با گل گلایول از تاج گل های مقرون به صرفه هستند به دلیل این که میزان گل استفاده شده در این تاج گل ها بیش از تعداد مشخصی نمی تواند باشد و اگر در تاج گل یک طبقه بیش از حد تحمل پایه، گل استفاده شود تاج گل سنگین شده و احتمال شکستگی پایه تاج گل هست. از این رو به دلیل این که تاج گل های یک طبقه میزان گل زیادی نخواهند داشت قیمت تاج گل های یک طبقه اقتصادی بوده و صرفه اقتصادی خواهند داشت.

4- گل های استفاده شده در تاج گل ها به فراخور مراسم تغییر می کنند. اگر مایلید که تاج گلی ساده و به صرفه اهدا کنید بهتر است از تاج گل های یک طبقه با گل گلایول بیشتر استفاده کنید ولی معمولا برای انتخاب تاج گل ترحیم و ختم در مراسمات مجلل و باشکوه گل گلایول باید نقش کمتری داشته باشد و از گل های لوکس تر چون آنتوریوم،ارکیده،لیلیوم اورینتال و رز استفاده می گردد.

5- اگر مایلید که قیمت تاج گل ترحیم و مراسم ختم ارزان تر باشد بهتر است در آماده سازی تاج گل شما از گل های لوکس همچون رز، ارکیده، آنتوریوم و اورینتال استفاده کمتری شود.

6- برای این که تاج گل ترحیم و تسلیتی که انتخاب می کنید صرفا از گل گلایول و شب بو نباشد و در ترکیب با گل دیگری باشد بهتر است گل دوم از میان گل های ارزان قیمت و با قیمت مناسب همچون داوودی، میخک، لیسیانتوس، کرزنتی، ژربرا و... استفاده شود.

سفارش اینترنتی تاج گل تسلیت یک طبقه ارزان قیمت از گلفروشی پارسی گل

سفارش آنلاین تاج گل ختم و تسلیت

گاهی اوقات شرایط و موقعیت هایی پیش می آید که نمی توان مستقیم گل را خریداری کرد و به مخاطب خود اهدا کرد درست مثل زمان هایی که مراسم ختم و خاکسپاری عزیزی از آشنایان و دوستان بوده و نمی توان حضور فیزیکی داشت. بهترین انتخاب برای ابراز همدردی در مراسم تسلیت و ترحیم این دوستانسفارش آنلاین تاج گل ترحیمارزشمند و درخور و ارسال آن به مراسم است. با مراجعه به گلفروشی آنلاین پارسی گل می توانید از قسمت گل های تزیین شده و دسته بندی محصولات تاج گل، تاج گل مورد نظر خود را انتخاب کنید و با چند کلیک تاج گل انتخابی خود را سفارش دهید و با ارسال رایگان تحویل دهید.

ارسال رایگان تاج گل فاتحه و ترحیم

پس از انتخاب تاج گل دو طبقه  برای ارسال به مراسم این نگرانی پیش می آید که تاج گل به چه شکل حمل گردد که هم در زمان موردنظر به مجلس برسد و هم این که گل ها در طول حمل آسیب نبینند. همچنین به دلیل ارتفاعی که تاج گل ها دارند باید حتما با وسایل نقلیه مناسب حمل شوند که معمولا هزینه ارسال بالایی دارند و شما باید هزینه گزافی بابت حمل تاج گل به مسجد پرداخت کنید. بهتر است این نگرانی را فراموش کنید و این کار را به متخصصین و همکاران ما در فروشگاه اینترنتی گل و گیاه پارسی گل بسپارید. سرویس حمل و نقل مجرب و رایگان پارسی گل با در اختیار داشتن متخصص ترین نیروهای پیک همراه با مناسب ترین وسیله جهت حمل تاج گل در کوتاه ترین زمان ممکن تاج گل سفارشی شما را با کیفیت عالی و ارسال رایگان در مکان مورد نظر تحویل خواهند داد.

پیشنهاد خرید 8 مدل تاج گل ترحیم و تسلیت ارزان قیمت

1- تاج گل یک طبقه ترحیم با گل گلایول و ژربرا

اگر به دنبال خرید تاج گل ارزان قیمت ختم و فاتحه هستید این تاج گل می تواند انتخاب مناسبی باشد. این تاج گل یک طبقه ختم و فاتحه انتخابی مناسب برای عرض تسلیت و ابراز همدردی به بازماندگان عزیز از دست رفته است. گل های ژربرا نارنجی رنگ با تزیین زیبایی به صورت سه ردیف مابین گل های گلایول قرار گرفته اند و طرح زیبایی را در این تاج گل یک طبقه تسلیت ایجاد کرده اند. استفاده از گل های ژربرا نارنجی رنگ به همراه گل های گلایول سفید زیبایی منحصر به فردی را ایجاد کرده است و انتخابی مناسب برای عرض تسلیت در مراسم دوستان و عزیزان از دست رفته است.

قیمت تاج گل یک طبقه ترحیم و تسلیت، سفارش آنلاین انواع تاج گل خاکسپاری و فاتحه

2- تاج گل ترحیم و ختم گلایول و شب بو سفید

مراسم ترحیم و تسلیت از جمله مراسماتی است که همه ما مایلیم به هر شکلی که شده با عزیزان خود همدردی کنیم. خرید تاج گل و اهدای تاج گل ترحیم به مراسم خاکسپاری متوفی می توان با خانواده عزیز از دست رفته همدردی و هم دلی کرد. این تاج گل ترحیم و ختم یک طبقه از تاج گل های ترحیمی مناسب با قیمت ارزان و اقتصادی است که ظاهری ساده و شیک دارد. گل های شب بو استفاده شده در این تاج گل عطر بی نظیری دارند و عطر خوش این گل موجب تعادل روح و آرامش اعصاب می شود.

سفارش اینترنتی تاج گل تسلیت اهدایی و قیمت انواع تاج گل اهدایی تسلیت و ختم

3- تاج گل خاکسپاری با گل گلایول و لیلیوم زرد

بهتر است برای مراسم خاکسپاری و ختم از تاج گل هایی استفاده شود که رنگ هایی آرامش بخش داشته باشند. این تاج گل با گل های گلایول سفید و لیلیوم زرد انتخاب مناسبی خواهد بود برای عرض تسلیت در مراسم خاکسپاری و ختم

خرید و سفارش آنلاین تاج گل ختم و خاکسپاری یک طبقه، قیمت تاج گل فاتحه و عرض تسلیت ارزان قیمت

4- تاج گل فاتحه با گل شب بو و لیلیوم صورتی

شما می توانید با انتخاب این تاج گل فاتحه و خرید آن تاج گلی زیبا و اقتصادی با گل گلایول و لیلیوم صورتی را به مراسم فاتحه عزیز از دست رفته اهدا کنید. گل های لیلیوم صورتی در ترکیب با گل گلایول بسیار چشم نواز بوده و با خود انرژی داشته که این انرژی می تواند به بازماندگان انتقال پیدا کند و کمی از درد و اندوه آنان بکاهد.

سفارش انواع تاج گل یک طبقه ارزان قیمت مراسم ترحیم و فاتحه، سفارش آنلاین تاج گل عزاداری و تسلیت از خارج کشور

5- تاج گل تسلیت با گل شب بو و ژربرا صورتی

خرید تاج گل و اهدای تاج گل به مراسم ترحیم رسمی دیرینه بوده که جهت ابراز همدردی و تسکین غم و اندوه به خانواده مرحوم اهدا می گردد. تاج گل تسلیت یک طبقه شب بو و ژربرا یکی از تاج گل های یک طبقه است و قیمت تاج گل یک طبقه صرفه بوده و پیام رسان همدلی و همدردی شما با عزیزان و بازماندگان متوفی خواهد بود.

سفارش آنلاین تاج گل ختم و فاتحه ارزان قیمت از خارج کشور، انواع تاج گل یک طبقه با گل گلایول

6- تاج گل یک طبقه با گل گلایول سفید

گل های سفید سرشار از حس آرامش مطلق اند. مشاهده گل های سفید رنگ موجب تعادل روح و اعصاب می باشد. از این رو استفاده از گل های سفید رنگ گلایول در قالب تاج گل با گل گلایول سفید می تواند از مناسب ترین انتخاب ها برای تسکین غم و اندوه عزیزان عزادار باشد.

خرید اینترنتی تاج گل ترحیم اهدایی، قیمت تاج گل تسلیت اهدایی همراه با ارسال رایگان تاج گل

7- تاج گل ترحیم با گل میخک و ژربرا

تاج گل های یک طبقه از تاج گل های مقرون به صرفه و اقتصادی اند برای عرض تسلیت در مراسم خاکسپاری و دوستان عزیزان. با خرید تاج گل ترحیم یک طبقه و اهدای آن به مراسم خاکسپاری و فاتحه می توانید با صرف هزینه ای کم یک ارمغان ارزشمند را به عزیزان خود اهدا کنید که خاطره ی اهدای آن به خوبی در یاد عزیزان دریافت کننده خواهد ماند.

ارسال رایگان تاج گل به مسجد، قیمت تاج گل یک طبقه ختم و فاتحه، تحویل رایگان تاج گل طبیعی در محل

8- تاج گل تسلیت با گل گلایول و آنتوریوم

برای عرض تسلیت و ادای احترام به بازماندگان می توانید از تاج گل های یک طبقه با قیمت ارزان و اقتصادی استفاده کنید. با انتخاب این تاج گل یک طبقه آنتوریوم ارمغانی شایسته و زیبا را به مراسم عزیزان خود ارسال کرده اید. دیدن گل آرامش بخش بوده و مشاهده تاج گلی از طرف شما می تواند اندکی از غم و اندوه خانواده عزادار بکاهد و مرهمی باشد بر درد آنان. گل ها پیام رسان احساسات و عواطفی هستند که در برخی موقعیت ها و شرایط ها انسان از گفتن آن ها مقصور است.

سفارش انواع تاج گل طبیعی یک طبقه ارزان قیمت به همراه تحویل رایگان تاج گل در محل و ارسال رایگان تاج گل به مسجد

نظرات بازدیدکنندگان