معرفی سامانه عرضه مجازی قارچ خوراکی

معرفی سامانه عرضه مجازی قارچ خوراکی

معرفی سامانه عرضه مجازی قارچ خوراکی و محصولات مرتبط

از آنجا که در سالهای اخیر مصرف قارچ های سمی رو به افزایش بوده است اهمیت خرید و تهیه این محصول کشاورزی از فروشگاه های معتبر بیشتر نمایان می شود. انواع مختلف قارچ خوراکی و محصولات مرتبط با قارچ از تولیدات برترین و ممتازترین تولیدکنندگان مطرح ایران با تضمین سلامت و کیفیت در فروشگاه اینترنتی پارسی قارچ عرضه می گردد.نکته قابل توجه در مورد فروشگاه اینترنتی پارسی قارچ این است که تمامی محصولات عرضه شده در سایت پارسی قارچ با قیمت های مصوبه توسط انجمن قارچ قیمت گذاری شده و عرضه می گردند. این مطلب موجب می گردد که در بازار فروش قارچ و قیمت این محصول کشاورزی با ارزش تعادل ایجاد گردد و افزایش بی رویه قیمت قارچ کنترل گردد.

در خرید اینترنتی قارچ از فروشگاه اینترنتی پارسی قارچ علاوه بر سهولت خرید نسبت به خرید حضوری، زمان و هزینه کمتری صرف می شود و می توانید از سلامت و کیفیت قارچ نیز اطمینان خاطر داشته باشید. سه اصل اساسی در فروشگاه اینترنتی پارسی قارچ کیفیت، سرعت و قیمت می باشد و این فروشگاه همواره تلاش می کند تا بتواند جهت خدمت رسانی برتر به مشتریان گرامی این سه اصل را به بهترین شکل ممکن در تمامی بخش اجرا نماید. از این رو تمامی محصولات عرضه شده در فروشگاه اینترنتی پارسی قارچ از ممتازترین محصولات برندهای معتبر کشت و پرورش قارچ تامین و عرضه می گردد.

به جهت اهمیت خرید محصولات کشاورزی و اثرات مصرف آن بر سلامت انسان، در هر محصول ویژگی های کامل هر درجه کیفیت از آن محصول به طور دقیق و واضح ذکر شده است و چنانچه محصول ارسال شده با مشخصات محصول خریداری شده مطابقت نداشته باشد مشتری حق مرجوع کردن آن و دریافت وجه پرداخت شده را دارد.

تحویل و ارسال محصولات خریداری شده از پارسی قارچ در اسرع وقت و توسط شبکه توضیع چابک و حرفه ای پارسی قارچ انجام می شود. همچنین قیمت گذاری در پارسی قارچ مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. در واقع پارسی قارچ سعی دارد با کنترل قیمت این محصول کشاورزی و عرضه قارچ با کیفیت و سالم، فرهنگ استفاده از این محصول کشاورزی با ارزش را نهادینه نماید. چرا که مصرف قارچ به دلیل داشتن انواع ویتامین ها، مواد معدنی، آنتی اکسیدان و .... بسیار حائز اهمیت می باشد و قرار دادن آن در سبد خوراک خانوار تاثیر بسزایی بر سلامت بدن و درمان بیماری ها دارد.

فروش آنلاین قارچ خوراکی فله و خرید عمده قارچ دکمه ای فله درجه یک با قیمت تولید کننده

محصولات قابل عرضه در پارسی قارچ

در فروشگاه اینترنتی پارسی قارچ انواع قارچ خوراکی، فرآروده های تهیه شده از قارچ خوراکی و نهاده های لازم برای پرورش قارچ خوراکی با برترین کیفیت عرضه می گردد که در ادامه مطلب چند نمونه از این محصولات به طور مختصر نام برده می شود:

قارچ دکمه ای سفید

1- قارچ دکمه ای سفید بسته بندی شده

2- قارچ دکمه ای سفید فله ای

قارچ ورقه ای یا اسلایس شده

1- قارچ دکمه ای سفید اسلایس شده بسته بندی

2- قارچ دکمه ای سفید اسلایس شده فله ای

قارچ دکمه ای بلنچ شده

1-قارچ بلنچ شده کامل

2-قارچ اسلایس بلنچ شده

ترشی قارچ دکمه ای

ترشی قارچ در وزن های مختلف به صورت فله ای

قارچ صدفی

1- قارچ صدفی بسته بندی شده و فله ای در وزن های مختلف

نهاده های تولید و پرورش قارچ

1-کمپوست قارچ

2-خاک پوششی برای پرورش قارچ

 سفارش آنلاین قارچ خوراکی و قیمت قارچ صدفی و دکمه ای درجه یک

برای خرید از فروشگاه اینترنتی پارسی قارچ سه روش مختلف وجود دارد که به شرح زیر می باشد:

خرید از سایت:

پس از ثبت نام در سایت parsigharch.com و ثبت اطلاعات شخصی، محصول مورد نظر را به سبد خرید اضافه و مبلغ را از طریق درگاه های بانکی پرداخت کنید. پس از ثبت سفارش محصول در مکان ثبت شده تحویل داده می شود.

خرید با اپلیکیشن:

با نصب اپلیکیشن پارسی قارچ می توانید محصول مورد نظر خود را به راحتی سفارش دهید.

خرید تلفنی:

برای ثبت سفارش می توانید با شماره تلفن های 32758068-031 و 95118169-021 تماس و با هماهنگی با کارشناسان مجموعه و پرداخت هزینه با استفاده از انتقال کارت به کارت خرید خود را ثبت نمایید.

راه های ارتباطی با فروشگاه اینترنتی پارسی قارچ

آدرس اینترنتی: parsigharch.com

شماره تلفن اصفهان: 32758068-031

شماره تلفن تهران: 95118169-021

پست الکترونیکی: info@parsigharch.com

سفارش آنلاین قارچ دکمه ای،صدفی و قارچ قهوه ای ممتاز و باکیفیت

ما بر این باوریم که همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری پارسی قارچ می باشد.

نظرات بازدیدکنندگان