راهنمای خرید از فروشگاه پارسی گل با موبایل

راهنمای خرید از فروشگاه پارسی گل با موبایل

چرا فروشگاه اینترنتی پارسی گل؟

در دنیای امروز و با توجه به مشغله های فردی فراوان و افزایش آلودگی های محیطی اکثر افراد ترجیح می دهند که خرید کالا و خدمات خود را در منزل و بستر اینترنت انجام دهند. فروشگاه اینترنتی گل و گیاه پارسی گل راه اندازی شده تا بتواند با ارائه آنلاین بیش از هزاران مدل گل تزیین شده و مناسبتی، با راحت ترین روش خرید، برترین گل ها را به دست شما یا عزیزانتان برساند.گلفروشی آنلاین پارسی گل، محصول خریداری شده شما را در کمترین زمان ممکن و با ارسال رایگان به دست شما یا عزیزانتان خواهد رساند. با خرید اینترنتی گل، دیگر نیاز نیست که برای انتخاب و خرید گل وقت زیادی را صرف کنید و یا مدت زمان زیادی را در ترافیک و آلودگی شهر بگذرانید. گلفروشی اینترنتی پارسی گل با حذف واسطه ها سعی در تنظیم قیمت گل و گیاه داشته و تمامی محصولات با قیمت مناسب بر روی این سایت قرار داد شده اند تا از حقوق مصرف کنندگان گل و گیاه حمایت شود. از مزایای دیگر فروشگاه اینترنتی پارسی گل در دسترس بودن و امکان سفارش آنلاین در هر لحظه از شبانه روز است. لذت یک خرید اینترنتی جذاب را با فروشگاه اینترنتی پارسی گل تجربه کنید

آموزش خرید گل آنلاین از سایت پارسی گل با موبایل

در این متن آموزش تصویری خرید و سفارش گل از سایت پارسی گل با موبایل به طور کامل شرح داده می شود.

مرحله اول

با گوشی موبایل خود وارد فروشگاه پارسی گل به نشانی Parsigol.com شوید.

سفارش گل آنلاین و فروش گل طبیعی ارزان قیمت

مرحله دوم

پس از وارد شدن به سایت تنوع بالایی از گل های تزیین شده، گل های شاخه ای، گیاهان آپارتمانی و ملزومات گل و گیاه را خواهید دید. تمامی محصولات دسته بندی شده اند و در بازه های قیمتی مختلف قرار گرفته اند. برای این که بتوانید سریع تر به محصول مورد نظر خود دسترسی یابید، از میان دسته بندی های اصلی سایت که در سمت راست صفحه با سه نوار بنفش رنگ افقی مشخص شده اند تمامی دسته بندی ها را مشاهده کنید.

قیمت گل طبیعی و سفارش دسته گل آنلاین ارزان

سفارش گل اینترنتی و فروش دسته گل ارزان از گلفروشی پارسی گل

با کلیک بر روی کشو هر گزینه می توانید زیر منو همان دسته بندی را مشاهده کنید.

فروش گل طبیعی و سفارش گل آنلاین از گلفروشی پارسی گل

مرحله سوم

نوع محصول مورد نظر خود را از بین منویی که باز شده است انتخاب کنید. برای انتخاب راحت تر هر منو دارای 3 بازه قیمتی است که با انتخاب هر کدام از بازه های قیمتی می توانید محصولات مرتبط با قیمت ذکر شده را مشاهده کنید.

سفارش گل طبیعی اینترنتی و خرید دسته گل ارزان قیمت

مرحله چهارم

پس از انتخاب نوع محصول و بازه قیمتی آن، تعداد زیادی از محصولات مرتبط نمایش داده می شود. در این مرحله محصول مورد نظر را انتخاب کنید.

سفارش گل رز آنلاین و قیمت دسته گل ارزان

مرحله پنجم

پس از انتخاب محصول اطلاعات کامل در رابطه با مشخصات محصول، محل تحویل و زمان تحویل سفارش برای شما نمایش داده می شود. پس از مطالعه دقیق مشخصات کامل محصول و انتخاب محل تحویل گزینه خرید کالا را بزنید.

فروش دسته گل طبیعی و قیمت گل آنلاین

گل طبیعی و سفارش آنلاین دسته گل طبیعی ارزان قیمت

مرحله ششم

پس از کلیک بر روی گزینه خرید کالا محصول به سبد خرید شما افزوده می شود. گزینه پرداخت نهایی را کلیک کنید.

گل طبیعی، دسته گل و گل رز با قیمت ارزان

مرحله هفتم

در این مرحله اگر کد تخفیف دریافت کرده اید وارد کنید و پس از آن گزینه انتخاب آدرس ارسال را کلیک کنید.

فروش آنلاین گل طبیعی و خرید دسته گل رز قرمز از گلفروشی پارسی گل

مرحله هشتم

اگر برای اولین بار است که از سایت پارسی گل خرید می کنید در قسمت بالا ایمیل خود را وارد کرده و گزینه ایجاد حساب کاربری را کلیک کنید، اگر قبلا عضو سایت شده اید فقط کافیست در قسمت پایین ایمیل و کلمه عبور خود را وارد کنید.

سفارش آنلاین گل رز و خرید گل طبیعی ارزان قیمت

مرحله نهم

در این مرحله اطلاعات شخصی خود را به طور کامل وارد کنید. در قسمت شماره تلفن حتما شماره ها را به انگلیسی وارد کنید و گزینه ثبت نام را کلیک کنید.

فروش و خرید گل آنلاین و سفارش گل رز ارزان قیمت

مرحله دهم

در این مرحله می توانید آدرس تحویل سفارش خود را انتخاب کنید. اگر قرار هست سفارش به صورت هدیه و برای شخص دیگری ارسال شود می توانیداز منوی آدرس جدید، آدرس دیگری را ثبت کنید. گزینه تایید اطلاعات و ادامه را کلیک کنید.

سفارش گل آنلاین و خرید دسته گل ارزان قیمت

مرحله یازدهم

پس از خواندن دقیق قوانین و مقررات سایت پارسی گل گزینه " با قوانین موافقم" را انتخاب کنید و گزینه تایید اطلاعات و ادامه را کلیک کنید.

خرید و سفارش آنلاین دسته گل و گل طبیعی ارزان

مرحله دوازدهم

پس از تایید سفارش صفحه درگاه های بانکی باز می شود که می توانید یکی از درگاه های بانکی را انتخاب کنید.

آموزش خرید گل و قیمت از گلفروشی آنلاین پارسی گل

مرحله سیزدهم

پس از وصل شدن به درگاه بانکی مورد نظر اطلاعات پرداخت را وارد کرده و گزینه پرداخت را کلیک کنید. پس از کسر مبلغ از شما سفارش شما در سایت پارسی گل ثبت شده و یک پیامک تایید خرید برای شما ارسال می گردد.

خرید و سفارش آنلاین گل و دسته گل ارزان قیمت

نکته

اگر پس از باز شدن صفحه درگاه های بانکی و انتخاب یکی از درگاه های پرداخت صفحه خطای نامشخص باز شد گزینه "بازگشت و انتخاب روش پرداخت دیگر" را کلیک کنید تا مجدد به صفحه انتخاب درگاه ها برگردید و درگاه دیگری را برای پرداخت انتخاب کنید.

آموزش سفارش گل آنلاین با موبایل از گلفروشی آنلاین پارسی گل

نظرات بازدیدکنندگان