بررسی 10 باکس گل هدیه ولنتاین

بررسی 10 باکس گل هدیه ولنتاین

معرفی 10 باکس گل هدیه ولنتاین

دیزاین گل طبیعی در جعبه گل و باکس گل هنری ظریف و جذاب و البته متنوع است. یکی از زیباترین تزیین های باکس گل، طراحی گل های رز قرمز در باکس گل است که بسیار عاشقانه بوده و یکی از پر احساس ترین هدایا خواهد بود برای اهدا در روز عاشقانه ولنتاین. باکس گل های رز قرمز علاوه بر مناسبت های عاشقانه و پر احساس انتخاب های جذابی خواهند بود در اولین قرار های ملاقات و آشنایی و یا قرارهای عاشقانه و دوستانه. تنوع بالای باکس گل های کادویی و جعبه گل های هدیه باعث شده است که این محصولات مناسب ترین انتخاب ها باشند برای مناسبت های مختلف. در این پست سعی شده است بهترین ایده ها برای انتخاب یک باکس گل مناسب در روز ولنتاین و روز عشق داده شود تا شما بتوانید یکی از زیباترین انتخاب ها را داشته باشید برای هدیه روز ولنتاین به مخاطب خاص خود.

سفارش اینترنتی گل ولنتاین و هدیه ولنتاین و باکس گل کادو ولنتاین

بررسی 10 باکس گل هدیه ولنتاین

1- باکس گل رز قرمز ولنتاین

گل های رز قرمز از عاشقانه ترین و البته جذاب ترین گل های طبیعی هستند که در هر دیزاین و باکس گلی بی نظیر بوده اند و زیبایی چشم نوازی را خلق می کنند.

سفارش گل رز ولنتاین و باکس گل رز ولنتاین

2- باکس گل رز طرح قلب ولنتاین

ولنتاین و روز عشق یکی از عاشقانه ترین روز ها برای هر عاشق و معشوقی است. باکس گل هایی که طرح قلب هستند یکی از جذاب ترین طرح ها و انتخاب ها خواهند بود برای هدیه و کادو روز ولنتاین

سفارش باکس گل ولنتاین، گل و باکس گل ولنتاین طرح قلب

3- باکس گل حروف و اسم ولنتاین

یکی دیگر از انتخاب هایی که می توان در روز ولنتاین داشت و مخاطب خود را غافلگیر کرد انتخاب باکس گل حروف و حرف اول اسم دلدارتان در قالب باکس گل رز هست.

باکس گل حرف و اسم ولنتاین، جعبه گل حروف ولنتاین و اسامی هدیه ولنتاین

4- باکس گل عدد ولنتاین

با انتخاب باکس گل اعداد و جعبه گل عدد می توانید تعداد سالگرد آشنایی و اولین قرار عاشقانه را با طراحی اعداد در قالب گل های طبیعی زیبا به معشوقتان اهدا کنید.

سفارش گل ولنتاین و باکس گل ولنتاین عدد و اعداد تولد

5- باکس گل رز شیشه ای ولنتاین

باکس گل های شیشه ای سرشار از حس آرامش اند. دیزاین گل های طبیعی در باکس گل شیشه ای بسیار خاص و متفاوت بوده و جلوه ای دیدنی را خلق می کند.

انواع باکس گل ولنتاین و باکس گل کادو ولنتاین و روز عشق

6- باکس گل چوبی هدیه ولنتاین

اگر به دنبال انتخاب هدیه و کادویی خاص و متفاوت در روز ولنتاین هستید به شما پیشنهاد می دهیم که این جعبه گل چوبی ولنتاین را به همراه شکلات، عروسک و گل رز اهدا کنید.

هدیه ولنتاین و کادو ولنتاین با باکس گل هدیه ولنتاین

7- باکس گل عروسک و شکلات ولنتاین

معمولا باکس گل های کادویی ولنتاین با شکلات و عروسک همراه اند. این باکس گل زیبا باکس گلی ساده اما منحصر به فرد است که همراه با عروسک و شکلات تزیین شده است و انتخابی دیدنی خواهد بود در عاشقانه ترین روز زندگیتان

ولنتاین، هدیه ولنتاین، باکس گل عروسک و شکلات ولنتاین

8- باکس گل بهاری هدیه ولنتاین

اگر مایلید که در روز ولنتاین یک هدیه پر انرژی و پر نشاط به دلدار خود اهدا کنید باکس گل های بهاری با ترکیبی از زیباترین و خوش رنگ ترین گل ها مناسب ترین گزینه هستند تا انرژی فوق العاده ای را مخاطب خاص خود القا کنید.

قیمت باکس گل ولنتاین، سفارش گل ولنتاین و جعبه گل کادو

9- باکس گل کشودار کادو ولنتاین

روز عشق و روز ولنتاین یکی از روزهای پر احساس و سرشار از عشق و علاقه است. باکس گل های کشو دار یکی از جذاب ترین باکس گل ها هستند که شما می توانید هدیه خاص خود را در کشوی باکس گل قرار داده و یک سورپرایز دیدنی داشته باشید برای معشوقتان

فروش اینترنتی باکس گل رز ولنتاین و جعبه گل کادو ولنتاین

10- باکس گل لاکچری هدیه ولنتاین

با انتخاب باکس گل های لاکچری و لوکس تزیین شده با انبوهی از گل های رز قرمز هدیه ای باشکوه و مجلل داشته باشید برای مخاطبتان و روزی پر خاطره را برای مخاطب خود در روز عشاق ثبت کنید.

جعبه گل کادو لاکچری ولنتاین و باکس گل هدیه ولنتاین رز قرمز

نظرات بازدیدکنندگان

  1. محمد ماندگاری

    واقعاً زیباست، خیلی خیلی، ارزش عشقت، خیلی بیشتر از این حرفاست، که با گرون بودن باکس گل لاکچری مقایسه میکنی. یه بار هم برای عشقت هزینه کن، جوابشو، هم میگیری،هم میبینی. بعدش،به خودت میگی، کاش زودتر خریده بودم.

  2. فریبا

    این باکس گل هایی که در این متن برای هدیه ولنتاین پیشنهاد دادید قشنگن ولی به نظر من خیلی گرون به نظر نمیان

  3. فریبا

    این باکس گل هایی که در این متن برای هدیه ولنتاین پیشنهاد دادید قشنگن ولی به نظر من خیلی گرون به نظر نمیان