برای خرید تاج گل تسلیت چه نکاتی را باید رعایت کنیم

برای خرید تاج گل تسلیت چه نکاتی را باید رعایت کنیم

چرا باید برای مراسم ترحیم، تاج گل ارسال کنیم؟

مراسم ترحیم و تسلیت یکی از ناراحت کننده ترین مراسم ها و لحظاتی است که برای هرکسی پیش خواهد آمد. تقدیم تاج گل طبیعی ترحیم به مراسم عزاداری و تسلیت یکی از بهترین راه ها برای ابراز همدردی با خانواده بازماندگان است. مشاهده تاج گل ترحیم و تسلیت از طرف شما برای آشنایان و بستگانتان لذت بخش بوده و حس همدردی شما را به خوبی درک خواهند کرد. خرید تاج گل و ارسال تاج گل به مراسم ختم و خاکسپاری دوستان و عزیزان همیشه مرسوم بوده است. ارسال گل و تاج گل به مراسم فاتحه عزیز از دست رفته بیانگر عرض تسلیت و همچنین ابراز همدردی با خانواده متوفی است. حضور تاج گل در مراسم فاتحه و ختم می تواند اوج حس همدردی و احترام شما را به عزیزان و خانواده متوفی ابراز نماید.

انتخاب تاج گل برای مراسم ترحیم و تسلیت

از دست دادن عزیزان غم بسیار بزرگی است. تجربه این شرایط و موقعیت ها بسیار ناراحت کننده است. همدردی کردن با خانواده متوفی بسیار دشوار بوده و شاید در این شرایط نتوان با بیان کلمات احساس تاثر خود را بیان کرد. یکی از بهترین راه ها برای بیان احساسات و حس تاثر خود در اندوه از دست دادن آن عزیز از دست رفته ارسال گل و تاج گل به مراسم خاکسپاری آن عزیز است. گل ها همیشه متعادل کننده روح آدمی اند. مطمئنا دیدن یک تاج گل باشکوه تهیه شده از خوش عطر ترین و آرامش بخش ترین گل های طبیعی بسیار تاثیر گذار خواهد بود و خانواده عزیز از دست رفته را به آرامش خواهد رساند.

گل های طبیعی سرشار از احساسات لطیف و واقعی اند. مراسم های ترحیم و تسلیت که همه در غم و اندوه فراوان اند، ابراز کردن حس غم، اندوه و تاثر خود از درگذشت عزیز از دست رفته بسیار دشوار است. شاید زمان مناسبی برای بیان احساسات با ادای کلمات و جملات نباشد. مطمئن باشید گل ها در این مواقع و شرایط بهتر از ما انسان ها قادر به بیان احساسات قلبی و واقعی هستند. در مراسم سوگواری و خاکسپاری نزدیکانتان که مایلید خود را در غمشان شریک کنید و با آنان همدردی کنید، می توانید با انتخاب تاج گل ختم و تسلیت شایسته و ارزنده اوج ارادت و احترام خود را به خانواده مرحوم ابراز کنید. پارسی گل ارائه دهنده تاج گل ترحیم اصفهان و سایر شهرستان ها امکان خرید اینترنتی این تاج گل ها در طرح های مختلف را فراهم ساخته است.

سفارش آنلاین تاج گل تسلیت


برای سفارش تاج گل تسلیت چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

1- انتخاب درست رنگ گل تاج گل تسلیت

تاج گل های ترحیم معمولا دارای رنگ های خنثی و آرامش بخش اند. اکثر تاج گل هایی که برای مراسم تسلیت به صورت اهدایی ارسال می شوند از گل های سفید رنگ در ترکیبی با رنگ هایی کم رنگ همچون زرد کم رنگ، گلبهی، سبز و ... استفاده می شود. رنگ غالب اکثر گل هایی که برای مراسم خاکسپاری و فاتحه انتخاب می شوند سفید رنگ است. رنگ سفید سرشار از احساس آرامش، خلوص و پاکی نیت است. معمولا این مراسم ها افراد دارای غم و اندوه فراوان اند و لازم است که برای لحظاتی آرامش را احساس کنند مطمئن باشید انتخاب گل های سفید رنگ می تواند آرامش را برای لحظاتی به بازماندگان القا کند و حس آرامش برایشان به ارمغان بیاورد.

2- انتخاب گل مناسب تاج گل ترحیم

برای آماده سازی تاج گل های ختم و فاتحه بهتر است از گل هایی استفاده شود که مناسب مجالس ترحیم باشند. معروف ترین گل که در اکثر مراسم های تسلیت استفاده می شود گل گلایول است که زمان زیادی است به عنوان گل تسلیت در ایران شناخته شده است. اگر برای مراسم فاتحه به دنبال انتخاب تاج گلی درخور و مناسب هستید به شما پیشنهاد می کنیم که از تاج گل هایی استفاده کنید که گل اصلی آن گل گلایول باشد. معمولا از گل گلایول سفید رنگ در طراحی تاج گل ها استفاده می شود که به خوبی می تواند تاج گل شما را به یک تاج گل مناسب برای مراسم خاکسپاری تبدیل کند. البته لازم به ذکر است که گفته شود برای انتخاب گل مناسب تاج گل تسلیت محدودیت خاصی وجود ندارد می توان از بقیه گل ها هم استفاده کرد منتهی برخی از گل ها همچون گل گلایول به طور معمول استفاده بیشتری دارند. گل گلایول قیمت مناسبی داشته و اگر مایلید تاج گلی که انتخاب می کنید قیمت اقتصادی و مناسبی داشته باشد می توانید از تاج گل هایی استفاده کنید که گل گلایول بیشتری داشته باشد. اگر مایلید تاج گلی که انتخاب می کنید لوکس و باشکوه باشد می توانید به جای گل گلایول از گل های ارکیده، آنتوریوم، رز، لیلیوم، اورینتال و ... در رنگ های سفید استفاده کنید.

3- انتخاب تاج گل تسلیت با اندازه مناسب

تاج گل ترحیم ارزان در اندازه های مختلف ارائه می شوند که شما می توانید باتوجه به نوع مراسم و درجه آشنایی از مدل های مختلف آن استفاده کنید. اکثر تاج گل ها در طرح های یک طبقه تا سه طبقه آماده می شوند. البته نمونه های دیگر تزیین تاج گل هم وجود دارد که در اشکال مختلف انجام می شود ولی از لحاظ تعداد طبقه معمولا از یک طبقه تا سه طبقه معمول هستند. اگر مراسم ترحیم و تسلیتی که تشریف می برید از بستگان نزدیکتان است و مایلید که تاج گلی باشکوه را به مراسم اهدا کنید بهتر است که از تاج گل های دو طبقه به بالا استفاده کنید ولی اگر مراسمی که تشریف می برید از بستگان دور شما هستند و مایلید که زیاد هزینه نکنید به شما پیشنهاد می دهیم که از تاج گل های یک طبقه استفاده کنید.

فروش آنلاین تاج گل ترحیم

4- انتخاب متن عرض تسلیت مناسب

گاهی اوقات تاج گل هایی که برای عرض تسلیت به صورت هدیه به مراسم ترحیم ارسال می کنید ممکن است که در محل یا مکان مناسبی قرار نگیرند و صاحبین مجلس تاج گل شما را در زمان مناسب مشاهده نکنند یا در موقعیتی نیستید که بتوانید حضورا به مجلس ترحیم تشریف ببرید به همین خاطر بهتر است در چنین مواقعی با انتخاب یک متن مناسب برای عرض تسلیت، پیغام خود را به زیباترین شکل ممکن به صاحبین مجلس ادا کنید. متنی که انتخاب می کنید تا بروی تاج گل نصب شود باعث می شود که صاحبین مجلس متوجه تاج گل اهدایی شما به همراه پیغام عرض تسلیتتان شوند. چند نمونه از بهترین متن های عرض تسلیت برروی تاج گل ترحیم را می توانید در مقاله هفت متن عرض تسلیت بروی تاج گل ترحیم مطالعه کنید

نظرات بازدیدکنندگان