سفارش آنلاین گل ویژه تبریک افتتاحیه

مراسم بازگشایی و افتتاحیه جز مراسم های شاد و سرشار از شادی است که بسیار خاطره انگیز خواهد بود. اگر مایلید مراسم افتتاحیه و بازگشایی دوستان و آشنایانتان را به زیباترین شکل تبریک عرض کنید به شما پیشنهاد می دهیم از تاج گل های تبریک بازگشایی و افتتاحیه نمایشگاه فروشگاه پارسی گل انتخاب کنید و در کوتاه ترین زمان مم...

سفارش آنلاین گل ویژه تبریک افتتاحیه

مراسم بازگشایی و افتتاحیه جز مراسم های شاد و سرشار از شادی است که بسیار خاطره انگیز خواهد بود. اگر مایلید مراسم افتتاحیه و بازگشایی دوستان و آشنایانتان را به زیباترین شکل تبریک عرض کنید به شما پیشنهاد می دهیم از تاج گل های تبریک بازگشایی و افتتاحیه نمایشگاه فروشگاه پارسی گل انتخاب کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن با تحویل کمتر از 3 ساعت و ارسال رایگان تحویل دهید. 

خرید اینترنتی گل مراسم افتتاحیه و بازگشایی

شیک ترین و مجلل ترین محصولات مناسب مراسم های بازگشایی، افتتاحیه، گشایش و خیر مقدم  همچون تاج گل و سبد گل های طبیعی مجلل و با شکوه با زیباترین و برترین طراحی از گل های طبیعی تازه و لوکس با فروشگاه اینترنتی پارسی گل

بیشتر

افتتاحیه و گشایش 

 • تاج گل تبریک و افتتاحیه هفت رنگ در حین سادگی زیبایی بی نظیری دارد و حس طراوت و زیبایی را به افراد می بخشد. در ترکیب این تاج گل یک طبقه از گل های آنتوریوم، ژربرا، لیلیوم، آلسترومریا، میخک و شب بو استفاده شده است. عرض در نظر گرفته شده برای این تاج گل حدود 120 سانتی متر و ارتفاع تقریبی آن 220 سانتی متر می باشد.

  2,698,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل تبریک با گل های شاد از برترین و زیباترین هدیه هایی است که می توانید با اطمینان خاطر از تأثیر ویژه بر مخاطبتان خریداری و به آن تقدیم نمایید.  تاج گل تبریک و افتتاحیه سه رنگ کد DF07001 یکی از این تاج گل ها می باشد که توسط گل آرایان مجرب پارسی گل طراحی شده است. تصویر این تاج گل در همین صفحه قابل مشاهده می باشد.

  2,998,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل افتتاحیه و تبریک شایسته دارای عرض تقریبی 120 سانتی متر و ارتفاع در حدود 220 سانتی متر می باشد. در این تاج گل از گل های طبیعی زیبا و ممتاز رز، ژربرا، اورینتال و لیسیانتوس استفاده شده است که ترکیبی بی نظیر را به وجود آورده است.

  2,998,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل افتتاحیه و تبریک دو متری با عطر گل های طبیعی، یادگاری به یاد ماندنی و زیبا برای تبریک زیباترین روز زندگی عزیزانتان می باشد. این تاج گل ارزان قیمت و زیبا در حدود 120 سانتی متر عرض و 220 سانتی متر ارتفاع دارد. در این تاج گل افتتاحیه و تبریک زیبا از گل های زیبا و با کیفیت ژربرا، رز، اورینتال و لیسیانتوس استفاده شده است.

  3,698,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل سفید صورتی دو طبقه پارسی گل یکی از تاج گل های موجود در سایت پارسی گل می باشد که می تواند تبدیل به هدیه ای به یاد ماندنی برای طرف مقابلتان شود. این تاج گل با وجود زیبایی و تراکم گل مناسبی که دارد دارای قیمت بسیار مناسبی می باشد.

  2,889,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل دو طبقه خاص یکی از تاج گل های کاربردی در مراسم تبریک و افتتاحیه است. نکته قابل توجهی که در این تاج گل وجود دارد این است که به دلیل موجود بودن گل شب بو در فصل خنک در فصول گرم از گل های جایگزین همچون گلایول در تاج گل های دیزاین شده با شب بو استفاده خواهد شد.

  2,989,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • سبد گل فانتزی آلسترومریا زرد و سفید کد DF07102 از گلهای زیبا و تازه آلسترومریا، لیسیانتوس، داوودی مینیاتوری، لیلیوم و آنتوریوم تشکیل شده است. ترکیب رنگ انتخابی برای این سبدگل زرد و سفید است که جذابیت فوق العاده ای به سبدگل بخشیده است. برگ آرایی زیبایی مابین گلها به کار رفته است. پایه سبدگل، چوبی انتخاب شده است و دوام خوبی دارد. ارتفاع سبد حدود 45 سانتی...

  1,689,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • سبد گل رز و آنتوریوم بنفش کد DF07302 از تازه ترین گلهای رز، آنتوریوم و داوودی مینیاتوری تشکیل شده است. رنگ های انتخاب شده بسیار شاد و پر انرژی است و این محصول را به یک سبدگل تبریکی زیبا تبدیل کرده است. پایه سبدگل جنس سرامیکی دارد و بسیار مستحکم است. ارتفاع سبد حدود 50 سانتی متر و عرض 40 سانتی متر است.

  1,689,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • سبد گل خواستگاری رز و آنتوریوم صورتی کد DF07402 از سبدگل های زیبا فروشگاه است که از 30 شاخه گل رز، 16 شاخه گل آنتوریوم و 5 سرگل لیلیوم اورینتال تشکیل شده است. تم رنگی سبدگل سفید و صورتی انتخاب شده است که بسیار شادی بخش است و مناسب برای مناسبت های تبریک و شادی می باشد. برای پایه سبدگل از جام گل شیشه ای مشکی رنگ استفاده شده است. ارتفاع حدودی سبدگل 80 سانتی...

  2,797,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • سبد گل چوبی لیلیوم و آنتوریوم لاکچری کد DF09202 از سبدگل های پرگل است که تنوع گل بالایی دارد. سبدگل هایی که با گل های متنوع و رنگی تزیین می شوند سرشار از انرژی بوده و مناسب هدیه دادن به افرادی می باشد که عاشق دیدن گل هایی متنوع با رنگ های مختلف هستند. در تزیین این سبدگل از گل های آنتوریوم، رز، لیلیوم و داوودی مینیاتوری استفاده شده است. برای پایه این...

  1,998,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • با اهدای تاج گل افتتاحیه و بازگشایی شیک به عزیزانتان ارمغانی خاطره انگیز و به یادماندنی را به آنان هدیه کرده اید که برای مدت ها این خاطره خوش در ذهنشان باقی خواهد ماند. ترکیب رنگ های شاد و پر انرژی در تاج گل عرض شادمانی و تبریک علاوه بر شور و نشاطی که با خود به همراه دارد موجب القای حس شادی و نشاط در اطرافیان نیز می شود.

  3,998,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • انتخاب تاج گل برای تبریک نمایشگاه برای کسب و کار ها بسیار حائز اهمیت است. این تاج گل یک طبقه زیبا یکی از جدید ترین تاج گل های تبریک فروشگاه است که به خوبی می تواند پیغام شادی شما را در مراسم افتتاحیه و نمایشگاه انتقال دهد. در تزیین این محصول ترکیب زیبایی از گل های آنتوریوم، میخک و اورینتال با رنگ های شاد و پرانرژی استفاده شده است. ارتفاع این محصول 200...

  3,898,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف