• تاج گل ترحیم با گل های ترکیبی کد DF04101  داری تنوع بالایی از تاج گل های طبیعی تزیین شده است که در بازه های قیمتی مختلفی ارائه شده است. برای ساخت این تاج گل از آنتوریوم، ژربرا، گلایول و سوسن استفاده شده است. تصویر نهایی این تاج گل در همین صفحه قابل مشاهده می باشد.

  799,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • مجموعه از لطیف ترین گل های طبیعی را در قالبی تاج گلی زیبا ویژه مراسم ختم و خاکسپاری به عزیزانتان اهدا کنید و با القای احساس آرامش موجب تلطیف روح بازماندگان آن مرحوم شوید. ما در پارسی گل باکیفیت ترین تاج گل ها را با مناسب ترین قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن آماده سازی نموده و در زمان و مکان موردنظر شما با ارسال رایگان تحویل خواهیم داد. 

  2,898,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل ترحیم گلایول و آنتوریوم کد DF04301برای عرض تسلیت به خانواده های عزادار بسیار کاربردی و مناسب می باشد. این تاج گل زیبا و چشگیر در دو طبقه طراحی شده است و گزینه مناسبی برای تاج گل مراسم خاکسپاری می باشد. امکان خریداری این محصول به صورت اینترنتی ممکن می باشد.

  898,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • خرید گل و خرید تاج گل نیازمند صرف زمان بالایی است، امروزه با توجه به  کمبود وقت و زمان که اکثر افراد درگیر آن هستند انتخاب یک گلفروشی مورد اعتماد و یک تاج گل مناسب برای مراسم مورد نظرتان می تواند انرژی زیادی را از شما بگیرد.  فروشگاه اینترنتی گل و گیاه پارسی گل راه اندازی شده است تا با ارائه بیش از صدها مدل تاج گل طبیعی ترحیم و...

  1,989,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل تبریک گل رز قرمز کد DF05001 هدیه ای زیبا و البته لاکچری برای تقدیم کردن به کسانی است که دوستشان دارید.  ما در پارسی گل باکیفیت ترین تاج گل رز  را با مناسب ترین قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن آماده سازی نموده و در زمان و مکان موردنظر شما با ارسال رایگان تحویل خواهیم داد. 

  1,288,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • برای طراحی و ساخت تاج گل تبریک دو طبقه رنگی کد DF05101 بیش از 90 تاج گل استفاده شده است. شما می توانید عرض تبریک خود به دوستان و آشنایان را با اهدای گل و تاج گل طبیعی زیبا و چشمگیر همراه نمائید.

  968,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل تبریک و افتتاحیه هفت رنگ در حین سادگی زیبایی بی نظیری دارد و حس طراوت و زیبایی را به افراد می بخشد. در ترکیب این تاج گل یک طبقه از گل های آنتوریوم، ژربرا، لیلیوم، آلسترومریا، میخک و شب بو استفاده شده است. عرض در نظر گرفته شده برای این تاج گل حدود 120 سانتی متر و ارتفاع تقریبی آن 220 سانتی متر می باشد.

  898,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل تبریک با گل های شاد از برترین و زیباترین هدیه هایی است که می توانید با اطمینان خاطر از تأثیر ویژه بر مخاطبتان خریداری و به آن تقدیم نمایید.  تاج گل تبریک و افتتاحیه سه رنگ کد DF07001 یکی از این تاج گل ها می باشد که توسط گل آرایان مجرب پارسی گل طراحی شده است. تصویر این تاج گل در همین صفحه قابل مشاهده می باشد.

  1,498,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل یک طبقه و ارزان قیمت زنبق آبی از تاج گل های لوکس و شیک محسوب می شود که چشم هر بیننده را به خود خیره می کند. در این تاج گل تبریک شیک از گل های آنتوریم، زنبق و اورینتال به شکل بسیار هوشمندانه ای استفاده شده است. عرض نهایی تاج گل تبریک زیبا مشاهده شده در حدود 120 سانتی متر و ارتفاع تقریبی آن حدود 170 سانتی متر می باشد.  

  778,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل سفید صورتی دو طبقه پارسی گل یکی از تاج گل های موجود در سایت پارسی گل می باشد که می تواند تبدیل به هدیه ای به یاد ماندنی برای طرف مقابلتان شود. این تاج گل با وجود زیبایی و تراکم گل مناسبی که دارد دارای قیمت بسیار مناسبی می باشد.

  789,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل دو طبقه خاص یکی از تاج گل های کاربردی در مراسم تبریک و افتتاحیه است. نکته قابل توجهی که در این تاج گل وجود دارد این است که به دلیل موجود بودن گل شب بو در فصل خنک در فصول گرم از گل های جایگزین همچون گلایول در تاج گل های دیزاین شده با شب بو استفاده خواهد شد.

  789,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • این تاج گل کلاسیک تاج گل یک طبقه می باشد. در این تاج گل به طور یکپارچه از گل گلایول به تعداد بالا استفاده شده است. از این تاج گل می توان به عنوان تاج گل مجالس مراسم و تاج گل ترحیم و تسلیت استفاده نمود. عرض تقریبی تاج گل 130 سانتی متر و ارتفاع آن حدود 230 سانتی متر می باشد.

  679,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف

تاج گل 

تاج گل یا wreath of consolation در مراسم های زیادی نقش اساسی را ایفا می کند. برای مناسبت های تبریک، تسلیت و حتی افتتاحیه ها از تاج گل تبریک و تاج گل افتتاحیه استفاده می شود. در مراسم های مختلف با توجه به نوع مراسم و مناسبت آن از گل های مختلفی استفاده می شود که این گل ها از نظر رنگ، سایز و نوع گل با هم تفاوت دارند. هر یک از این گل ها دارای ف...

تاج گل یا wreath of consolation در مراسم های زیادی نقش اساسی را ایفا می کند. برای مناسبت های تبریک، تسلیت و حتی افتتاحیه ها از تاج گل تبریک و تاج گل افتتاحیه استفاده می شود. در مراسم های مختلف با توجه به نوع مراسم و مناسبت آن از گل های مختلفی استفاده می شود که این گل ها از نظر رنگ، سایز و نوع گل با هم تفاوت دارند. هر یک از این گل ها دارای فلسفه مخصوص به خود است. تاج گل ها به طور معمول سایز آن ها بیشتر از 185 سانتی متر می باشد. تاج گل هایی که از طرف  سازمان ها ارسال می شوند به دلیل اینکه از طرف یک سازمان ارسال می شوند دارای سایز بندی های بزرگتری می باشند.

تاج گل یکی از پرکاربرد ترین و پر فروش ترین کالاهایی می باشد که از آن می توان برای مراسم های مختلف استفاده کرد. در جشن های عروسی، عقد کنان، جشن نامزدی و مراسم ترحیم می توانید مدل تاج گل که مناسب مراسم شما می باشد را سفارش دهید. چنان چه از عزیزان خود دور هستید و امکان حضور و مشارکت در این مناسبت ها را ندارید تاج گل هدیه ای است که می تواند بیانگر احساسات شما باشد. تاج گل دارای مدل های متفاوتی می باشد که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

خرید تاج گل

قبل از خرید تاج گل می بایست نوع مناسبتی که قصد حضور در آن دارد را در نظر بگیرد. یکی از مدل های تاج گل، تاج گل افتتاحیه است. از این تاج گل برای عرض تبریک در همایش، کنفرانس، تالار و نمایشگاه ها استفاده می شود. در هنگام حضور در مراسم های افتتاحیه ادب حکم می کند که به همراه خود هدیه، دسته گل و یا تاج گلی به همراه داشته باشید تا به این وسیله احساس خود از موفقیت شخص را ابراز کرده باشیم. خرید و اهدای تاج گل موجب ایجاد روابط عمیق بین شما و طرف مقابلتان شود. جدید ترین تاج گل ها برای تبریک افتتاحیه و نمایشگاه، تهیه شده از گل های طبیعی تازه و ممتاز را می توانید از طریق  گلفروشی اینترنتی تاج گل پارسی گل سفارش دهید و با تحویل رایگان تاج گل به محل مورد نظرتان دیگر نگران به هم خوردن زمانبندی هایتان نباشید.

تاج گل تبریک یکی دیگر از انواع تاج گل می باشد. یکی از مرسوم ترین هدایایی که در مراسم هایی مانند خواستگاری، تولد و شادباش اهدا می شود، تاج گل تبریک است. در این تاج گل به دلیل اینکه از گل های زیاد و متنوعی استفاده می شود وسیله تزئینی دیگری به کار برده نمی شود. در بسیاری از موارد با مشاهده پیشرفت های عزیزانمان برای عرض تبریک و آرزوی پیشرفت روز افزون در کار ها تاج گل می تواند هدیه ای مناسب باشد. با اهدای تاج گل عرض تبریک و شادی به عزیزانتان ارمغانی زیبا و جذاب را به آنان هدیه کنید و خاطره ای به یادماندنی و خوش را در ذهنشان رقم بزنید. ترکیبی از گل های تازه با رنگ های شاد و پرانرژی مطمئنا حس شادی و نشاط را به خوبی به اطرافیان شما القا خواهد کرد.

یکی دیگر از تاج گل هایی که زیاد دیده ایم تاج گل ترحیم است. اهدای تاج گل در مراسم عزاداری و تسلیت یکی از بهترین راه ها برای ابراز همدردی با خانواده بازمانده است. مشاهده تاج گل از طرف شما برای آشنایان و بستگانتان لذت بخش بوده و حس همدردی شما را به خوبی درک خواهند کرد. در این تاج گل از رنگ های خنثی برای گل ها استفاده می شود. به کار بردن تور و یا ربان مشکی برای تزئین این دسته گل ها متداول می باشد. اهدای این تاج گل ها می تواند تسلی بخش خاطر بازماندگان باشد. همچنین اگر به هر دلیلی نتوانستید در مراسم خاکسپاری و سوگواری بستگان و آشنایان حاضر شوید و یا به مراسم ختم آنان در مسجد تشریف ببرید اصلا نگران نباشید، شما می توانید با سفارش تاج گل طبیعی حضور خود را به شکلی دیگر اعلام کنید.

سفارش تاج گل

یکی از نکاتی که در هنگام سفارش تاج گل می بایست به آن توجه کنید این است که چینش گل ها منظم و تاثیر گذار باشد و مخاطب با مشاهده آن تاثیر بپذیرد. بنابراین باید در انتخاب خود دقت لازم را به خرج دهید تا تاج گلی زیبا سفارش و دریافت کنید. پارسی گل امکان سفارش تاج گل در وب سایت خود را فراهم کرده است. شمامی توانید با مراجعه به فروشگاه پارسی گل متنوع ترین تاج گل ها را در بازه های قیمتی متفاوت مشاهده کنید و تنها با چند کلیک به راحتی سفارش دهید و به صورت رایگان در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید.

بیشتر