• تاج گل افتتاحیه لوکس کد DF01401 می تواند دیزاینی شیک و پر انرژی و استفاده از گل هایی با رنگ هایی شاد و انرژی بخش جلوه ای دیدنی و منحصر به فرد در مجلس و مراسم شما و عزیزانتان ایجاد خواهند کرد. برای ساخت این تاج گل از گل های آنتوریوم، اورینتال، ژربرا، زنبق و شب بو استفاده شده است. 

  2,898,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل افتتاحیه سبز کد DF01501 برای تبریک شروع زندگی دوستان و عزیزانتان از گل های طبیعی و تازه هستند و نماد شادابی، سرزندگی و زیبایی می باشند. این تاج گل از گل های آنتوریوم و اورینتال ساخته شده است. 

  1,398,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • پارسی گل اولین فروشگاه اینترنتی گل در اصفهان و برترین فروشگاه در خرید اینترنتی گل در تهران برای خرید گل، خرید و سفارش ایتترنتی تاج گل در تهران،  خرید تاج گل در اصفهان، سفارش تاج گل در اصفهان، خرید تاج گل و خرید تاج گل ارزان در تهران کافی است یک بار از پارسی گل خرید کنید و همیشه...

  1,989,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • غم از دست دادن عزیزان غم بزرگی است. سزاوار است که مراسم فاتحه و سوگواری عزیز از دست رفته به خوبی برگزار شود. حضور تاج گل های طبیعی و شایسته می تواند به برگزاری مراسمی شایسته و باشکوه کمک کند.  تاج گلی که در این صفحه مشاهده می کنید می تواند هدیه ای مناسب از طرف شما باشد.

  889,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تقدیم تاج گل طبیعی راهی مناسب برای عرض تسلیت و دلجویی از بازماندگان عزیز از دست رفته است. گل های طبیعی سرشار از حس آرامش اند. مطمئناً مشاهده تاج گل تسلیت طبیعی از طرف شما برای آشنایان و دوستانتان در مراسم عزیزشان موجب تسلی خاطر آنان می شود. 

  889,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل ترحیم شب بو کد DF02301یکی از بهترین انتخاب ها برای مراسم فاتحه و ابراز همدردی با خانواده متوفی می باشد. برای ساخت این تاج گل از با کیفیت ترین گل های ژربرا، سوسن و گل شب بو استفاده شده است. شما می توانید شکل نهایی این محصول را در همین صفحه مشاهده کنید.

  759,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل تسلیت سپید کد DF02401 یکی از نمونه تاج گل های تسلیت می باشد. برای اهدای تاج گل به خانواده هایی که عزیزشان را از دست داده اند این تاج گل انتخاب مناسبی است. برای ساخت این تاج گل از گل های اورینتال، ژربرا، گلایول و شب بو استفاده شده است. 

  889,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل بازگشایی شیک کد DF02601 یکی از  تاج گل های دیزاین شده با جدید ترین متد روز گل آرایی است. به دلیل موجود بودن گل شب بو در فصل خنک در فصول گرم از گل های جایگزین همچون گلایول در تاج گل های دیزاین شده با شب بو استفاده خواهد شد. امکان خرید این تاج گل به صورت اینترنتی در سایت پارسی گل برای شما فراهم شده است.

  988,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل ترحیم رز سفید کد DF03101 می تواند در مراسم و مناسبت های مختلف عزاداری از جمله تاج گل مراسم ختم، تاج گل مراسم سوگواری و تاج گل مراسم عزاداری خریداری و اهدا گردد. برای ساخت این تاج گل بیش از 150 شاخه گل به کار گرفته شده است که تصویر نهایی این تاج گل در تصویر قابل مشاهده می باشد.

  889,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ارسال گل و تاج گل به مراسم فاتحه عزیز از دست رفته بیانگر عرض تسلیت و همچنین ابراز همدردی با خانواده متوفی است. حضور تاج گل در مراسم فاتحه و ختم می تواند اوج حس همدردی و احترام شما را به عزیزان و خانواده متوفی ابراز نماید. با اهدای تاج گل طبیعی ختم و عزاداری ارمغانی شایسته را اهدا کرده اید که نشان از همدردی شما دارد و موجب تسکین روح و...

  2,898,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل تبریک آلسترومریا کد DF03701 یکی از هدایایی است که برای مراسم تبریک بسیار کاربردی می باشد. این تاج گل از گل های آنتوریوم، آلسترومریا، ژربرا، لیسیانتو و مریم ساخته شده است که دارای رنگ بندی بسیار زیبا و منحصر بفردی می باشد. سفارش اینترنتی این تاج گل از طریق سایت فراهم می باشد.

  769,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • پارسی گل اولین فروشگاه اینترنتی گل در اصفهان و برترین فروشگاه در خرید اینترنتی گل در تهران برای خرید گل، خرید و سفارش ایتترنتی تاج گل در تهران،  خرید تاج گل در اصفهان، سفارش تاج گل در اصفهان، خرید تاج گل و خرید تاج گل ارزان در تهران کافی است یک بار از پارسی گل خرید کنید و همیشه...

  2,589,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف

تاج گل 

تاج گل یا wreath of consolation در مراسم های زیادی نقش اساسی را ایفا می کند. برای مناسبت های تبریک، تسلیت و حتی افتتاحیه ها از تاج گل تبریک و تاج گل افتتاحیه استفاده می شود. در مراسم های مختلف با توجه به نوع مراسم و مناسبت آن از گل های مختلفی استفاده می شود که این گل ها از نظر رنگ، سایز و نوع گل با هم تفاوت دارند. هر یک از این گل ها دارای ف...

تاج گل یا wreath of consolation در مراسم های زیادی نقش اساسی را ایفا می کند. برای مناسبت های تبریک، تسلیت و حتی افتتاحیه ها از تاج گل تبریک و تاج گل افتتاحیه استفاده می شود. در مراسم های مختلف با توجه به نوع مراسم و مناسبت آن از گل های مختلفی استفاده می شود که این گل ها از نظر رنگ، سایز و نوع گل با هم تفاوت دارند. هر یک از این گل ها دارای فلسفه مخصوص به خود است. تاج گل ها به طور معمول سایز آن ها بیشتر از 185 سانتی متر می باشد. تاج گل هایی که از طرف  سازمان ها ارسال می شوند به دلیل اینکه از طرف یک سازمان ارسال می شوند دارای سایز بندی های بزرگتری می باشند.

تاج گل یکی از پرکاربرد ترین و پر فروش ترین کالاهایی می باشد که از آن می توان برای مراسم های مختلف استفاده کرد. در جشن های عروسی، عقد کنان، جشن نامزدی و مراسم ترحیم می توانید مدل تاج گل که مناسب مراسم شما می باشد را سفارش دهید. چنان چه از عزیزان خود دور هستید و امکان حضور و مشارکت در این مناسبت ها را ندارید تاج گل هدیه ای است که می تواند بیانگر احساسات شما باشد. تاج گل دارای مدل های متفاوتی می باشد که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

خرید تاج گل

قبل از خرید تاج گل می بایست نوع مناسبتی که قصد حضور در آن دارد را در نظر بگیرد. یکی از مدل های تاج گل، تاج گل افتتاحیه است. از این تاج گل برای عرض تبریک در همایش، کنفرانس، تالار و نمایشگاه ها استفاده می شود. در هنگام حضور در مراسم های افتتاحیه ادب حکم می کند که به همراه خود هدیه، دسته گل و یا تاج گلی به همراه داشته باشید تا به این وسیله احساس خود از موفقیت شخص را ابراز کرده باشیم. خرید و اهدای تاج گل موجب ایجاد روابط عمیق بین شما و طرف مقابلتان شود. جدید ترین تاج گل ها برای تبریک افتتاحیه و نمایشگاه، تهیه شده از گل های طبیعی تازه و ممتاز را می توانید از طریق  گلفروشی اینترنتی تاج گل پارسی گل سفارش دهید و با تحویل رایگان تاج گل به محل مورد نظرتان دیگر نگران به هم خوردن زمانبندی هایتان نباشید.

تاج گل تبریک یکی دیگر از انواع تاج گل می باشد. یکی از مرسوم ترین هدایایی که در مراسم هایی مانند خواستگاری، تولد و شادباش اهدا می شود، تاج گل تبریک است. در این تاج گل به دلیل اینکه از گل های زیاد و متنوعی استفاده می شود وسیله تزئینی دیگری به کار برده نمی شود. در بسیاری از موارد با مشاهده پیشرفت های عزیزانمان برای عرض تبریک و آرزوی پیشرفت روز افزون در کار ها تاج گل می تواند هدیه ای مناسب باشد. با اهدای تاج گل عرض تبریک و شادی به عزیزانتان ارمغانی زیبا و جذاب را به آنان هدیه کنید و خاطره ای به یادماندنی و خوش را در ذهنشان رقم بزنید. ترکیبی از گل های تازه با رنگ های شاد و پرانرژی مطمئنا حس شادی و نشاط را به خوبی به اطرافیان شما القا خواهد کرد.

یکی دیگر از تاج گل هایی که زیاد دیده ایم تاج گل ترحیم است. اهدای تاج گل در مراسم عزاداری و تسلیت یکی از بهترین راه ها برای ابراز همدردی با خانواده بازمانده است. مشاهده تاج گل از طرف شما برای آشنایان و بستگانتان لذت بخش بوده و حس همدردی شما را به خوبی درک خواهند کرد. در این تاج گل از رنگ های خنثی برای گل ها استفاده می شود. به کار بردن تور و یا ربان مشکی برای تزئین این دسته گل ها متداول می باشد. اهدای این تاج گل ها می تواند تسلی بخش خاطر بازماندگان باشد. همچنین اگر به هر دلیلی نتوانستید در مراسم خاکسپاری و سوگواری بستگان و آشنایان حاضر شوید و یا به مراسم ختم آنان در مسجد تشریف ببرید اصلا نگران نباشید، شما می توانید با سفارش تاج گل طبیعی حضور خود را به شکلی دیگر اعلام کنید.

سفارش تاج گل

یکی از نکاتی که در هنگام سفارش تاج گل می بایست به آن توجه کنید این است که چینش گل ها منظم و تاثیر گذار باشد و مخاطب با مشاهده آن تاثیر بپذیرد. بنابراین باید در انتخاب خود دقت لازم را به خرج دهید تا تاج گلی زیبا سفارش و دریافت کنید. پارسی گل امکان سفارش تاج گل در وب سایت خود را فراهم کرده است. شمامی توانید با مراجعه به فروشگاه پارسی گل متنوع ترین تاج گل ها را در بازه های قیمتی متفاوت مشاهده کنید و تنها با چند کلیک به راحتی سفارش دهید و به صورت رایگان در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید.

بیشتر