تاج گل های یک طبقه جزء پرطرفدارترین تاج گل ها هستند. هم تاج گل های تبریک یک طبقه و هم تاج گل های تسلیت یک طبقه خواهان زیادی دارند و علت این امر معمولا قیمت مناسب تاج گل های یک طبقه است. معمولا در طراحی و تزیین این مدل از تاج گل ها از میزان گل بالایی نمی توان استفاده کرد به همین دلیل تعداد محدودی از گل در تزیین این تاج گل ها استفاده می شود که همی...

تاج گل های یک طبقه جزء پرطرفدارترین تاج گل ها هستند. هم تاج گل های تبریک یک طبقه و هم تاج گل های تسلیت یک طبقه خواهان زیادی دارند و علت این امر معمولا قیمت مناسب تاج گل های یک طبقه است. معمولا در طراحی و تزیین این مدل از تاج گل ها از میزان گل بالایی نمی توان استفاده کرد به همین دلیل تعداد محدودی از گل در تزیین این تاج گل ها استفاده می شود که همین امر به مناسب شدن قیمت تاج گل کمک شایانی می کند. علاوه بر تعداد گل، تاج گل های یک طبقه از لحاظ ارتفاع بیشتر از 150 سانتی متر طول نخواهند داشت که همین ارتفاع، حمل و نقل آنان را آسان تر کرده و خیلی از افراد علت انتخاب تاج گل های یک طبقه را حمل آسان تر می دانند. از محبوبیت های دیگر تاج گل های یک طبقه به صرفه بودن آنان است. از آن جا که این مدل از تاج گل ها قیمت مناسبی دارند با انتخاب آن ها هم تاج گلی به مراسم اهدا کرده اید که جزء هدایای قابل توجه برای دریافت کننده هستند و هم از لحاظ قیمتی هزینه مناسبی پرداخت کرده اید. کلکسیونی از جدید ترین تاج گل های یک طبقه در انواع تبریک و تسلیت در فروشگاه پارسی گل به صورت آنلاین عرضه گردیده است که به راحتی می توانید به صورت آنلاین سفارش و به مراسم مورد نظرتان ارسال کنید.

تاج گل یک طبقه ترحیم

تاج گل یک طبقه ترحیم از جمله هدایایی است که اهدای آن می تواند نمایانگر ابراز همدردی شما با خانواده داغ دیده باشد. خرید تاج گل یک طبقه دیگر به صورت گذشته صورت نمیگیرد و شما می توانید به راحتی و با حضور در فروشگاه های آنلاین به سرعت هر آنچه مد نظرتان است را انتخاب و سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن محصول نهایی به دست شما برسد. بنابراین اگر فرصت کافی برای حضور فیزیکی در گلفروشی ها ندارید به سایت پارسی گل مراجعه کنید و پس از ثبت درخواست و ارسال آدرس، تاج گل ترحیم یک طبقه را بدون هزینه کرایه در محل دریافت کنید.

قیمت تاج گل یک طبقه

قیمت تاج گل یک طبقه به تعداد گل هایی که در این تاج گل به کار گرفته می شود بستگی دارد. همچنین نوع گل ها نیز در این مورد تاثیر گذار خواهد بود. قیمت تاج گل یک طبقه ارائه شده توسط پارسی گل کاملا قابل توجیه می باشد. با وجود قیمت مناسبی که این تاج گل ها دارند تراکم گل های بکار گرفته شده در این تاج گل ها بسیار مناسب است. نکته حائز اهمیت دیگری که وجود دارد استفاده از گل های تازه است. گل هایی که در تاج گل یک طبقه پارسی گل استفاده می شود همگی در همان روز چیده می شوند تا طراوت تاج گل ها حفظ شود. همچنین نحوه ارسال این تاج گل ها بسیار مهم است که پارسی گل به این مورد توجه کامل دارد.

بیشتر

تاج گل یک طبقه 

 • تاج گل تسلیت یک طبقه با کد DF56901 از سری تاج گل های جدید فروشگاه است که ظاهری فانتزی و مدرن دارد. این تاج گل شامل گل های آنتوریوم، لیسیانتوس، کرزنتی و لیلیوم است که به صورت گرد در طرحی فانتزی تزیین شده اند. گل اصلی این تاج گل را گل لیسیانتوس سفید رنگ تشکیل داده است و مابقی گل ها در رنگ های سرخابی، سفید و سبز تکمیل کننده این تاج گل هستند. پایه ی تاج گل از...

  3,998,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • این محصول زیبا از تاج گل های تبریک یک طبقه فروشگاه است که با توجه به اینکه در یک طبقه طراحی شده است قیمت مناسبی داشته و برای افرادی مناسب است که مایلند یک تاج گل تبریک زیبا با قیمت مناسب اهدا کنند. طیف رنگی گل های استفاده شده در طراحی این تاج گل بسیار شاد و پر انرژی انتخاب شده است. گل های استفاده شده در تزیین این محصول گل لیسیانتوس، مریم، رز، لیلیوم و...

  3,798,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • این تاج گل تبریک تاج گلی بسیار شکیل و زیبا با طراحی خاص است که موجب افزایش طراوت و شادابی مراسم خواهد شد. این تاج گل ارزان قیمت به صورت بسیار خلاقانه از گل های با کیفیت با رنگ های شاد همچون ژربرا، آلسترومریا، شب بو، زنبق، لیلیوم و آنتوریوم ساخته شده است. این تاج گل دارای ارتفاع حدود 220 سانتی متر و عرض 120 سانتی متر است. پایه تاج گل بسیار محکم بوده و...

  3,489,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل تبریک و افتتاحیه هفت رنگ در حین سادگی زیبایی بی نظیری دارد و حس طراوت و زیبایی را به افراد می بخشد. در ترکیب این تاج گل یک طبقه از گل های آنتوریوم، ژربرا، لیلیوم، آلسترومریا، میخک و شب بو استفاده شده است. عرض در نظر گرفته شده برای این تاج گل حدود 120 سانتی متر و ارتفاع تقریبی آن 220 سانتی متر می باشد.

  2,698,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل افتتاحیه و تبریک شایسته دارای عرض تقریبی 120 سانتی متر و ارتفاع در حدود 220 سانتی متر می باشد. در این تاج گل از گل های طبیعی زیبا و ممتاز رز، ژربرا، اورینتال و لیسیانتوس استفاده شده است که ترکیبی بی نظیر را به وجود آورده است.

  2,998,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل افتتاحیه و تبریک دو متری با عطر گل های طبیعی، یادگاری به یاد ماندنی و زیبا برای تبریک زیباترین روز زندگی عزیزانتان می باشد. این تاج گل ارزان قیمت و زیبا در حدود 120 سانتی متر عرض و 220 سانتی متر ارتفاع دارد. در این تاج گل افتتاحیه و تبریک زیبا از گل های زیبا و با کیفیت ژربرا، رز، اورینتال و لیسیانتوس استفاده شده است.

  3,698,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • گل های استفاده شده در آماده سازی این تاج گل، گل های لیسیانتوس، گلایول، اورینتال و کرزنتیا (داوودی مینیاتوری) است. ارتفاع این تاج گل حدود 120 سانتی متر و عرض آن حدود 90 سانتی متر می باشد.

  2,599,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • برای طراحی تاج گل یک طبقه مجلس ترحیم، حدود 37 شاخه گل گلایول، 20 شاخه گل ژربرا و 15 دسته گل کرزنتیا استفاده شده است. ارتفاع این تاج گل حدود 210 سانتی متر و عرض آن حدود 150 سانتی متر است.

  2,598,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • این تاج گل ترحیم و ختم کلاسیک یکی از تاج گل های یک طبقه با دیزاینی مدرن است که درخور مراسم سوگواری و ختم خواهد بود. ارتفاع این تاج گل حدود 120 سانتی متر و عرض آن حدود 100 سانتی متر است.

  2,799,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل تبریک عروسی کلاسیک از تاج گل های یک طبقه فروشگاه، با ظاهری زیبا و جذاب است که با توجه به دو رنگ قرمز و سفید که در تزیین گل های آن استفاده شده است، از تاج گل های مناسب برای عرض تبریک و شادی از جمله تبریک عروسی، افتتاحیه و گرامیداشت است. ارتفاع حدودی این محصول حدود 200 سانتی متر و عرض آن حدود 120 سانتی متر در نظر گرفته شده است.

  3,898,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • انتخاب تاج گل برای تبریک نمایشگاه برای کسب و کار ها بسیار حائز اهمیت است. این تاج گل یک طبقه زیبا یکی از جدید ترین تاج گل های تبریک فروشگاه است که به خوبی می تواند پیغام شادی شما را در مراسم افتتاحیه و نمایشگاه انتقال دهد. در تزیین این محصول ترکیب زیبایی از گل های آنتوریوم، میخک و اورینتال با رنگ های شاد و پرانرژی استفاده شده است. ارتفاع این محصول 200...

  3,898,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • گل آرای هنرمند پارسی گل در تاج گل تبریک و بازگشایی یک طبقه از گل های با کیفیت و ممتاز ژربرا، لیلیوم، آلسترومریا، اورینتال و لیسیانتوس استفاده کرده است. طراحی این تاج گل به گونه ای انجام شده است که عرض 130 سانتی متر و ارتفاع 230 سانتی متر برای این تاج گل زیبا و شیک در نظر گرفته شده است.

  2,398,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف