• غم از دست دادن عزیزان غم بزرگی است. سزاوار است که مراسم فاتحه و سوگواری عزیز از دست رفته به خوبی برگزار شود. حضور تاج گل های طبیعی و شایسته می تواند به برگزاری مراسمی شایسته و باشکوه کمک کند.  تاج گلی که در این صفحه مشاهده می کنید می تواند هدیه ای مناسب از طرف شما باشد.

  989,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل ترحیم لیسیانتوس کد DF04001 می تواند به برگزار شدن هرچه زیبا تر مراسم های سوگواری کمک کند. حس همدردی و غم از دست دادن عزیزان خود را با اهدای تاج گل های ترحیم و تسلیت ویژه ابراز کنید و با خانواده متوفی همدردی کنید. برای ساخت این تاج گل بیش از 110 شاخه گل به کار گرفته شده است.

  989,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • این تاج گل کلاسیک تاج گل یک طبقه می باشد. در این تاج گل به طور یکپارچه از گل گلایول به تعداد بالا استفاده شده است. از این تاج گل می توان به عنوان تاج گل مجالس مراسم و تاج گل ترحیم و تسلیت استفاده نمود. عرض تقریبی تاج گل 130 سانتی متر و ارتفاع آن حدود 230 سانتی متر می باشد.

  579,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • مجموعه از لطیف ترین گل های طبیعی را در قالبی تاج گلی زیبا ویژه مراسم ختم و خاکسپاری به عزیزانتان اهدا کنید و با القای احساس آرامش موجب تلطیف روح بازماندگان آن مرحوم شوید. ما در پارسی گل باکیفیت ترین تاج گل ها را با مناسب ترین قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن آماده سازی نموده و در زمان و مکان موردنظر شما با ارسال رایگان تحویل خواهیم داد. 

  1,898,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • خرید تاج گل برای تسلیت و عزاداری و اهدای آن به مراسم ختم مرحوم، می تواند حس اندوه و تاثر خود را در قالب تاج گلی درخور از گل های طبیعی ابراز کنید. یکی از تاج گل هایی که می تواند برای چنین شرایطی مناسب باشد تاج گل تسلیت دو طبقه برازنده کد DF15201 است.

  799,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تقدیم تاج گل طبیعی ترحیم به مراسم عزاداری و تسلیت یکی از بهترین راه ها برای ابراز همدردی با خانواده بازماندگان است. مشاهده تاج گل ترحیم و تسلیت از طرف شما برای آشنایان و بستگانتان لذت بخش بوده و حس همدردی شما را به خوبی درک خواهند کرد. اگر به هر دلیلی نتوانستید در مراسم خاکسپاری و سوگواری بستگان و آشنایان حاضر شوید و یا به مراسم ختم آنان در مسجد تشریف...

  1,389,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل رو به رو از تاج گل های ترحیمی فروشگاه است که قیمت مناسبی داشته و مناسب افرادی است که مایلند تاج گل تسلیت با قیمت ارزان و اقتصادی خریداری کنند. در تزیین این محصول حدود 40 شاخه گل ژربرا نارنجی رنگ، 38 شاخه گل گلایول سفید و 7 گل لیلیوم زرد رنگ استفاده شده است. ارتفاع حدودی تاج گل 210 سانتی متر و عرض آن 120 سانتی متر است. پایه تاج گل از جنس چوب بوده که...

  689,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • همانطور که در تصویر می بینید این محصول از تاج گل های یک طبقه فروشگاه است که قیمتی اقتصادی داشته و مناسب افرادی است که به دنبال انتخاب تاج گل اقتصادی هستند. گل های این تاج گل از چهار نوع گل شاخه بریده که عبارتند از شب بو، گلایول، لیلیوم و ژربرا تشکیل شده و در دو رنگ سفید و زرد انتخاب شده اند. رنگ های استفاده شده در تاج گل کاملا مناسب مراسم تسلیت و عزاداری...

  698,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل ترحیم یک طبقه کلاسیک با وجود سادگی، زیبایی فوق العاده ای دارد و در یک طبقه با گل های سفید که در مرکز آن از گل های زرد رنگ استفاده شده، طراحی شده است. برای این تاج گل عرض حدود 120 سانتی متر و ارتفاع تقریبی 220 سانتی متر در نظر گرفته شده است.

  589,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل مراسم ختم دو طبقه چشمگیر کد DF13601 می تواند تسلی بخش روح بازماندگان مصیبت دیده باشد. از دست دادن عزیزان غم بزرگی است و با هیچ چیز جبران نخواهد شد ولی با این حال می توان با ارسال تاج گل ترحیم و تسلیت اندکی با اطرافیان همدردی کرد و با اهدا تاج گل فاتحه و ختم به مراسم موجب تلطیف روح و روان بازماندگان شد.

  799,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف

فروش ویژه تاج گل  

سفارش آنلاین تاج گل و خرید اینترنتی انواع تاج گل همراه با ارسال رایگان تاج گل در محل مورد نظر، گلفروشی اینترنتی تاج گل پارسی گل عرضه کننده زیباترین تاج گل های طبیعی تهیه شده از تازه ترین گل های طبیعی همراه با تحویل رایگان تاج گل در محل