تاج گل افتتاحیه یکی از پرکاربرد ترین هدایا در مراسم های مختلف می باشد. با توجه به اینکه شما قصد حضور در چه مراسمی را دارید ظاهر تاج گل تغییر پیدا می کند. در تاج گل های مختلف گل ها از نظر نوع، رنگ و سایز با هم تفاوت دارند که هر کدام از این گل ها معنی خاصی دارد. از تاج گل افتتاحیه برای حضور در همایش ها، کنفرانس ها، مراسم ها و نمایشگاه ها استفاده م...

تاج گل افتتاحیه یکی از پرکاربرد ترین هدایا در مراسم های مختلف می باشد. با توجه به اینکه شما قصد حضور در چه مراسمی را دارید ظاهر تاج گل تغییر پیدا می کند. در تاج گل های مختلف گل ها از نظر نوع، رنگ و سایز با هم تفاوت دارند که هر کدام از این گل ها معنی خاصی دارد. از تاج گل افتتاحیه برای حضور در همایش ها، کنفرانس ها، مراسم ها و نمایشگاه ها استفاده می شود. تاج گل هایی که در این بخش مشاهده می کنید دارای تنوع بسیار زیادی هستند و می توانید با توجه به موضوع و سطح بودجه ای که در نظر گرفته اید به طرف مقابل اهدا کنید.در تاج گل هایی که برای این مراسم ها سفارش داده میشوند تماما از گل های تازه استفاده می شود.
هدیه دادن یکی از آدابی است که از گذشته ای دور مرسوم بوده است. ایرانیان نخستین افرادی بودند که به یکدیگر گل هدیه می دادند. یکی از مهم ترین اصولی که در هر رابطه ای وجود دارد خرید هدیه با توجه به شرایط و تقدیم کردن آن به طرف مقابل می باشد. اینکه چه هدیه ای خریداری کنیم و با چه پیامی آن را تقدیم کنیم به میزان صمیمیت شما و طرف مقابل بستگی دارد. پارسی گل با در نظر گرفتن شما و شرایطتان در زمینه خرید گل، محصولات متنوعی را برای شما فراهم کرده است.

تاج گل برای افتتاحیه

تاج گل برای افتتاحیه دارای انواع مختلفی می باشد که با در نظر گرفتن سلیقه شما با گل های مد نظر و دلخواهتان تزئین می شود. این تاج گل ها می توانند به شکل استند هایی با اشکال مختلف و رنگ های گوناگون تهیه شوند و توجه داشته باشید که تاج گل افتتاحیه به مراتب رسمی تر می باشد و می تواند جایگزین مناسبی برای دسته گل و یا سبد گل باشد.
اندازه تاج گل ها با توجه به تعداد طبقات آن ها متفاوت می باشد. به طور معمول تاج گل هایی که یک طبقه هستند دارای ارتفاع یک متر و هشتاد سانتی متر، دو طبقه دو متر و نیم و سه طبقه سه متر و نیم می باشند. تمام سعی ما بر این است که تاج گل های افتتاحیه که توسط شما سفارش داده می شوند با آن چه شما درخواست داده اید مطابقت کامل داشته باشد. البته گاها پیش آمده است که به دلیل نبودن نوع خاصی از گل ها در فصل هایی از سال از گل های مشابه استفاده شود به گونه ای که در قیمت آن ها تفاوت چندانی ایجاد نشود. به طور مثال معمولا در فصول سرد از گل شب بو به جای گل گلایل استفاده می کنند. در صورتی که قصد خریداری تاج گل را دارید حتی الامکان چند روز زودتر اقدام به خرید کنید. پارسی گل با ارائه خدماتی با کیفیت در زمینه گل، شما را برای خلق لحظاتی شیرین برای خود و خانوده یاری می کند.

تاج گل مراسم افتتاحیه

در مواقعی که شما قصد دارید خوش حالی خود از افتتاحیه مغازه، غرفه و یا شرکت را ابراز کنید تاج گل می تواند انتخابی مناسب برای شما باشد. ابراز اشتیاق و داشتن آرزوی موفقیت برای دوستان و آشنایان با اهدای تاج گل به برگزار شدن هر چه با شکوه تر این مراسم ها کمک می کند. همچنین که در بسیاری از مواقعی که شما نمی توانید در این مراسم ها شرکت پیدا کنید تاج گل افتتاحیه راه حل بسیار ایدئالی می باشد تا عدم حضور شما جبران شود. گل هایی که در تاج گل افتتاحیه مورد استفاده قرار می گیرند معمولا در 2 مدل هستند. مدل اول گل های خارجی با قیمت بالا هستند مانند گل های لیلیوم و آنتوریوم. و مدل دوم گل های ایرانی و گل هایی هستند که در فصول مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. برای تاج گل افتتاحیه از گل های دارای رنگ شاد استفاده می شود. با توجه به فصلی که در آن حضور داریم گل های موجود قابل تغییر هستند. برای اینکه تازگی و شادابی گل ها حفظ شود از فوم های ویژه خارجی که توانایی ذخیره آب را دارند استفاده می شود. همین امر موجب افزایش پایداری و ماندگاری طولانی گل ها می شود. تاج گل های افتتاحیه پایه دار از بهترین هدیه ها برای جشن ها می باشد.

گل برای افتتاحیه مغازه

در صورتی که به دنبال خرید گل برای افتتاحیه مغازه هستید می توانید تاج گل مد نظر خود را از پارسی گل سفارش دهید و موجبات خوشحالی نزدیکان خود را فراهم کنید. مجموعه ای از جدید ترین تاج گل های طبیعی زیبا تهیه شده از گل های تازه ویژه مراسم بازگشایی و افتتاحیه نمایشگاه را از طریق فروشگاه پارسی گل مشاهده کنید و به راحتی و با چند کلیک به صورت اینترنتی سفارش دهید تا با تحویل فوری و ارسال رایگان به محل مورد نظر تحویل دهید. انواع مدل تاج گل های لوکس، فانتزی و مجلل یک طبقه و چند طبقه برای مراسم های افتتاحیه، گشایش، بازگشایی با گلهای طبیعی متنوع و رنگ آمیزی زیبا و شاد با خرید اینترنتی آسان و با خدمات ارسال رایگان در گلفروشی اینترنتی پارسی گل

بیشتر

تاج گل افتتاحیه 

 • تاج گل سفید صورتی دو طبقه پارسی گل یکی از تاج گل های موجود در سایت پارسی گل می باشد که می تواند تبدیل به هدیه ای به یاد ماندنی برای طرف مقابلتان شود. این تاج گل با وجود زیبایی و تراکم گل مناسبی که دارد دارای قیمت بسیار مناسبی می باشد.

  2,889,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل دو طبقه خاص یکی از تاج گل های کاربردی در مراسم تبریک و افتتاحیه است. نکته قابل توجهی که در این تاج گل وجود دارد این است که به دلیل موجود بودن گل شب بو در فصل خنک در فصول گرم از گل های جایگزین همچون گلایول در تاج گل های دیزاین شده با شب بو استفاده خواهد شد.

  2,989,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • با اهدای تاج گل افتتاحیه و بازگشایی شیک به عزیزانتان ارمغانی خاطره انگیز و به یادماندنی را به آنان هدیه کرده اید که برای مدت ها این خاطره خوش در ذهنشان باقی خواهد ماند. ترکیب رنگ های شاد و پر انرژی در تاج گل عرض شادمانی و تبریک علاوه بر شور و نشاطی که با خود به همراه دارد موجب القای حس شادی و نشاط در اطرافیان نیز می شود.

  3,998,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • انتخاب تاج گل برای تبریک نمایشگاه برای کسب و کار ها بسیار حائز اهمیت است. این تاج گل یک طبقه زیبا یکی از جدید ترین تاج گل های تبریک فروشگاه است که به خوبی می تواند پیغام شادی شما را در مراسم افتتاحیه و نمایشگاه انتقال دهد. در تزیین این محصول ترکیب زیبایی از گل های آنتوریوم، میخک و اورینتال با رنگ های شاد و پرانرژی استفاده شده است. ارتفاع این محصول 200...

  3,898,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • گل آرای هنرمند پارسی گل در تاج گل تبریک و بازگشایی یک طبقه از گل های با کیفیت و ممتاز ژربرا، لیلیوم، آلسترومریا، اورینتال و لیسیانتوس استفاده کرده است. طراحی این تاج گل به گونه ای انجام شده است که عرض 130 سانتی متر و ارتفاع 230 سانتی متر برای این تاج گل زیبا و شیک در نظر گرفته شده است.

  2,398,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  تاج گل افتتاحیه لوکس کد DF01401 می تواند دیزاینی شیک و پر انرژی و استفاده از گل هایی با رنگ هایی شاد و انرژی بخش جلوه ای دیدنی و منحصر به فرد در مجلس و مراسم شما و عزیزانتان ایجاد خواهند کرد. برای ساخت این تاج گل از گل های آنتوریوم، اورینتال، ژربرا، زنبق و شب بو استفاده شده است. 

  7,998,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  تاج گل افتتاحیه پنج طبقه کد DF03801 از گل های طبیعی تازه و زیبای لیسیانتوس، آنتوریوم و لیلیوم ساخته شده است. گل اصلی این تاج گل را گل های فصلی لیسیانتوس سفید رنگ تشکیل می دهند. سبک تزیین این تاج گل مدرن و جدید است و مناسب افرادی است که به دنبال انتخاب و خرید یک تاج گل جدید و متفاوت هستند. این تاج گل سفید رنگ را هم برای مراسم تبریک و هم برای مراسم...

  5,989,000 تومان ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  انتخاب تاج گل های تبریک و شادباش تهیه شده از گل های طبیعی تازه و با طراوت می تواند یکی از زیباترین و جذابترین هدایایی باشد که می توانید به عزیزان خود تقدیم نمایید. تاج گل های طبیعی عرض شادباش و تبریک یادگاری به یادماندنی و خاطره انگیز خواهند بود برای ابراز شادمانیتان به آنان که دوستشان دارید در زیباترین روز زندگیشان. با اهدای شیک ترین و...

  6,989,000 تومان ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  جدید ترین تاج گل های تبریک و شادباش تهیه شده از گل های طبیعی تازه و ممتاز در گلفروشی اینترنتی تاج گل پارسی گل همراه با تحویل رایگان تاج گل تبریک به محل مورد نظرتان تنها با چند کلیک در گلفروشی اینترنتی پارسی گل ثبت تجربه ای شیرین از خرید زیبا ترین تاج گل عرض تبریک و تاج گل عرض شادی ویژه مراسم عروسی و ازدواج و سفارش تاج گل تبریک ویژه جشن عقد...

  5,989,000 تومان ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف