• گاهی اوقات شرایط و موقعیت هایی که برای ما پیش می آید همچون از دست دادن بستگان و عزیزانمان این امکان را به ما نمی دهد که بتوان با بیان کلمات احساس غم و اندوه خود را بازگو کنیم. سفارش تاج گل ترحیم و اهدای تاج گل عرض تسلیت به مراسم متوفی به خوبی می تواند غم سنگین از دست دادن بستگان و عزیزان را به نمایش گذاشت و حس همدلی شما را بازگو...

  889,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل یک طبقه ترحیم با طراحی خاص و ویژه با گل هایی ممتاز و درجه یک ارائه می گردد. در طراحی این تاج گل از گل های ژربرا، شب بو و میخک شاخه ای به تعداد زیاد استفاده شده است. ارتفاع تاج گل ترحیم گرد لاکچری 200 سانتی متر و قطر آن 100 سانتی متر می باشد.

  589,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • خرید تاج گل برای تسلیت و عزاداری و اهدای آن به مراسم ختم مرحوم، می تواند حس اندوه و تاثر خود را در قالب تاج گلی درخور از گل های طبیعی ابراز کنید. یکی از تاج گل هایی که می تواند برای چنین شرایطی مناسب باشد تاج گل تسلیت دو طبقه برازنده کد DF15201 است.

  699,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل مراسم ختم دو طبقه فانتزی کد DF15301 از تاج گل های لوکس برای مراسم عزا محسوب می شود. تمام گل هایی که برای طراحی این تاج گل به کار گرفته شده است از گل های چیده شده در همان روز هستند. امکان نوشتن متن مد نظرتان روی این تاج گل ها وجود دارد.

  889,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • سفارش تاج گل ترحیم و اهدای تاج گل عرض تسلیت به مراسم متوفی به خوبی می تواند شما را در شریک بودن غم سنگین از دست دادن بستگان و عزیزان به نمایش بگذارد و حس همدلی شما را بازگو کند. تاج گل تسلیت و فاتحه مرغوب کد DF15501 می تواند برای این مراسم بسیار مناسب باشد.

  798,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • در مراسم سوگواری و خاکسپاری نزدیکانتان که مایلید خود را در غمشان شریک کنید و با آنان همدردی کنید، می توانید با انتخاب تاج گل ختم و تسلیت شایسته و ارزنده اوج ارادت و احترام خود را به خانواده مرحوم ابراز کنید.  با اهدای تاج گل طبیعی ختم و عزاداری ارمغانی شایسته را اهدا کرده اید که نشان از همدردی شما دارد و موجب تسکین روح و آرامش بازماندگان خواهد شد.

  1,989,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • انتخاب تاج گلی مناسب برای عرض تسلیت در مراسم های ختم و فاتحه می تواند یکی از بهترین روش ها برای ابراز همدردی با خانواده های مصیبت دیده باشد. تاج گل دو طبقه فانتزی گلایول نمونه ای از این تاج گل ها می باشد که در سایت پارسی گل موجود است.

  898,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • حضور تاج گل عرض تسلیت از طرف شما در مراسم خاکسپاری و سوگواری نزدیکانتان می تواند آرامش خاطری باشد برای بازمانده ها و نشان دهنده این باشد که شما در این غم بزرگ با آنان شریک هستید. با خرید تاج گل ترحیم و عزاداری و اهدای آن به مراسم ختم مرحوم، می توانید حس اندوه و تاثر خود را در قالب تاج گلی درخور از گل های طبیعی ابراز کنید.

  2,898,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • اهدای تاج گل برای تسلیت و ختم دو طبقه گلایول به خانواده عزادار می تواند نشان دهنده همدرد بودن شما با خانواده و نزدیکان باشد. یکی از این تاج گل ها تاج گل عزاداری و ختم دو طبقه گلایول می باشد که امکان خریداری این محصول و اطلاع از جزئیات در سایت وجود دارد.

  898,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • خرید تاج گل و ارسال تاج گل به مراسم ختم و خاکسپاری دوستان و عزیزان همیشه مرسوم بوده است. ارسال تاج گل به مراسم فاتحه عزیز از دست رفته بیانگر عرض تسلیت و همچنین ابراز همدردی با خانواده متوفی است. حضور تاج گل در مراسم فاتحه و ختم می تواند اوج حس همدردی و احترام شما را به عزیزان و خانواده متوفی ابراز نماید.

  2,989,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تماشای گل های طبیعی و تازه باعث ایجاد احساس آرامش در خانواده داغدار می شود. اهدای تاج گل مراسم ختم یکی از روش های ابراز همدردی می باشد. تاج گل ترحیم دو طبقه رز و اورینتال کد DF19601 نمونه ای از تاج گل های مناسب برای مراسم ترحیم می باشد که امکان خرید آن از طریق سایت پارسی گل امکان پذیر می باشد.

  989,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تاج گل ترحیم آنتوریوم و ژربرا کد DF19701 از لطیف ترین و تازه ترین گل های طبیعی و خوشبو ساخته شده است. این تاج گل برای مراسم های عزاداری بسیار مناسب می باشد و می تواند نشان دهنده احساس تاثر شما به خانواده عزادار باشد.

  898,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف

تاج گل ترحیم و تسلیت 

در مراسم تسلیت و ختم همیشه لازم نیست عرض تسلیت و  احساسات خود را به صورت کلامی با خانواده داغدیده ابراز کنید گاهی اوقات بهتر است احساس همدردی و عرض تسلیت خود را با اهدای تاج گل ترحیم و ختم زیبا تهیه شده از آرامش بخش ترین گل های طبیعی بیان کنید. گل ها به خوبی در شرایط و موقعیت های خاص می توانند احساسات و عواطف درونی شما را بهترین شکل با...

در مراسم تسلیت و ختم همیشه لازم نیست عرض تسلیت و  احساسات خود را به صورت کلامی با خانواده داغدیده ابراز کنید گاهی اوقات بهتر است احساس همدردی و عرض تسلیت خود را با اهدای تاج گل ترحیم و ختم زیبا تهیه شده از آرامش بخش ترین گل های طبیعی بیان کنید. گل ها به خوبی در شرایط و موقعیت های خاص می توانند احساسات و عواطف درونی شما را بهترین شکل بازگو کنند. مجموعه ای از جدید ترین مدل های تاج گل ترحیم و تاج گل ختم و تسلیت در  انواع یک طبقه، دوطبقه، سه طبقه و ... با قیمت مناسب همراه با ارسال رایگان تاج گل و تحویل فوری تاج گل به مساجد در فروشگاه پارسی گل

تاج گل برای تسلیت

تقدیم و اهدای تاج گل های طبیعی راهی مناسب برای عرض تسلیت و دلجویی از بازماندگان عزیز از دست رفته است. گل های طبیعی سرشار از حس آرامش اند. مطمئناً مشاهده تاج گل تسلیت طبیعی از طرف شما برای آشنایان و دوستانتان در مراسم عزیزشان موجب تسلی خاطر آنان می شود. ما در مجموعه پارسی گل با کیفیت ترین تاج گل برای تسلیت را با قیمت اقتصادی و مناسب آماده سازی نموده ایم تا با ارسال رایگان تاج گل در زمان و مکان مورد نظر شما تحویل دهیم.

تاج گل مراسم ختم

تاج گل مراسم ختم را می توانید به صورت آنلاین سفارش دهید و بدون هیچگونه صرف وقت آن را درب مسجد مورد نظر تحویل بگیرید. همچنین می توانید اگر خارج از کشور ایران هستید و نمی توانید به مراسم خاکسپاری و سوگواری بستگان و آشنایانتان تشریف ببرید و مایلید که ارمغانی درخور و ارزنده جهت عرض تسلیت به بازماندگان در ایران اهدا کنید می توانید به فروشگاه پارسی گل مراجعه کنید و از میان متنوع ترین مدل های تاج گل مراسم ختم و فاتحه تاج گل مورد نظر خود را انتخاب و با ارسال رایگان تاج گل به مساجد به مراسم خاکسپاری بستگان و آشنایانتان تحویل دهید.

بیشتر