گیاه آپارتمانی پپرومیا

79,000 تومان

شما می توانید انواع و اقسام گیاهان آپارتمانی را از ما خرید کنید، فقط کافیست چند کلیک ساده کنید و درب منزل تحویل بگیرید. گل های آپارتمانی عرضه شده در سایت با گلدان معمولی می باشد. در صورت نیاز به گلدان با رنگ و سلیقه خودتان، می توانید از بخش گلدان و ملزومات همین سایت، گلدان مورد نظر را انتخاب و در بخش توضیحات خرید دستور ارسال گل با گلدان خریداری شده را اعلام فرمایید. 

 • تحویل 3 تا 5 ساعت پارسی گل اکسپرس (در اصفهان)
 • سایز سطل 4 ( ارتفاع گیاه با سطل حدود 35 سانتی متر)

 • ( 2 )
شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

گیاه آپارتمانی پیرومیا

روش های نگهداری گیاه پپرومیا

تکثیر پپرومیا

 پپرومیای ابلق یا سفید با قلمه های بذر و ساقه تکثیر می شود؛ پپرونیای سبز با قلمه های برگ و ساقه تکثیر می شود. پپرونیای معمولی که گیاهی است با برگ های چروکیده، کاملاً متفاوت با گیاهان دیگر این خانواده است و آنرا به کمک برگ های کاملش تکثیر می کنند.

 دستور کلی برای تکثیر

در بهار و تابستان از قلمه ی یک ساله گیاه استفاده نمایید. قلمه را به میزان 4- 5 سانتیمتر در ماسه ی شسته فرو کنید و در محلی که دمای آن 188 درجه باشد، در تاریکی قرار دهید. در مورد انواع گوشتی آن، برگ را روی سطح ماسه بخوابانید و روی آن ماسه شسته بریزید؛ پس از مدتی از انتهای رگبرگ ها ریشه ظاهر می گردد.

پپرومیا کاپراتا
PEPEROMIA CAPERATA
PIPERACEAE - فلفلی ها
برزیل
زمانی که این گیاه به گل می رود کیفیت برگ ها و زیبایی گل های آن کمتر می شود. با حذف ساقه های گل دهنده می توان گیاه را به طور مرتب به حالت رویشی و نونهالی مشاهده کرد
ارتفاع آن به 25 سانتی متر می رسد.
نور متوسط تا زیاد
حداقل 15 درجه حداکثر 25 درجه
در تابستان هفته ای 2 مرتبه و در زمستان هفته ای یک مرتبه
به رطوبت نیاز ندارد.
پیت و ماسه و خاک باغچه ترکیب مناسبی می تواند باشد.
دو هفته یک بار
فصل بهار زمان مناسبی است.( درصورت لزوم به یک اندازه بزرگتر)
اگر آب روی برگ ها ریخته شود باعث رنگ پریدگی برگ می شود.

من از این گیاه آپارتمانی پپرومیا برگ چروک خریدم خیلی گیاه آپارتمانی مقاوم و دوست داشتنیه فقط جهت شاداب موندش حتما باید آبیاریش منظم باشه اگه گیاه پپرومیا در نور بالا و مناسب قرار بگیره رنگ برگ هاش مایل به بنفش تیره و ارغوانی میشه این گیاه فوق العادست به شما پیشنهاد می کنم حتما ازش خرید کنید

این گل پپرومیا چقدر فرم برگ هاش جالبه حالت چروک شده دارند اگر شهرستان باشم و گیاه آپارتمانی پپرومیا را از سایت شما آنلاین خرید کنم برام می فرستید و یه سوال دیگه اینکه اگر مشکلی برای گیاه پپرومیام پیش بیاد شما امکان بازدید از گیاه و درمانش هم دارید؟

 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه