گیاه آپارتمانی پدیلانتوس

رتبه‌بندی 

اشتراک این محصول در تلگرام تلگرام اشتراک این محصول در فیسبوک فیسبوک اشتراک این محصول در توییتر توییتر اشتراک این محصول در پینترست پینترست

محصول جدید

5 قلم

58,000 تومان

افزودن به مقایسه

گیاه اپراتمانی پدیلانتوس

روش های نگهداری گیاه پدیلانتوس:

تکثیر گیاه پدیلانتوس:

برای قلمه زدن یک روز قبل آنرا آبیاری کنید. قلمه ای 12 تا 15 سانتی  از برگ های زیرین تهیه کنید. بعد از خارج شدن شیره گیاه به دور از آفتاب و در مکانی خشک، انها را خیس کنید و یک ربع بعد بکارید و 5 سانت در خاک فرو برید. می توانید از ترکیب خاک برگ و شن استفاده کنید. در شرایط مناسب نگهداری، حدود 2 هفته بعد قلمه های شما ریشه دار خواهند شد.

آفات و بیماری های پدیلانتوس:

 این گیاه  آفت و بیماری خاصی ندارد گاهی اوقات شته، شپش و کنه تار عنکبوتی گیاه را درگیر می کند. ولی بطور کلی آبیاری و سرمای بیش از اندازه موجب پوسیدگی ساقه و ریشه می باشد که با کاهش دفعات آبیاری و افزایش دمای محیط مشکل را می توان رفع کرد. در صورت وجود تعداد زیاد برگ  در ساقه ها ، ساقه های بی برگ را هرس نمایید تا گیاه فرم طبیعی خود را حفظ نماید.

گیاهان آپارتمانی عرضه شده در سایت پارسی گل (اولین گلفروشی آنلاین در اصفهان) از بهترین و باکیفیت ترین گیاهان تهیه شده و بعد از خریدتان تیم متخصص و مشاور ما در حوزه گل و گیاه شما را همراهی کرده تا اگر در رابطه با روش های نگهداری و نیازهای حیاتی گیاهتان به سوالی برخوردید پاسخگوی شما باشند. ضمنا هر زمان که احساس کردید که گیاه شما دچار تغییراتی شده و در حال از بین رفتن می باشد سریع با متخصصین ما تماس گرفته و مشکل خود را گزارش بفرمایید همکاران ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کرده و مشکل شما را حل خواهند کرد. 

نامپدیلانتوس
نام علمیEUPHORBIA TITHYMALOIDES
خانواده EUPHORBIACEAE(فرفیون ها)
مناطق انتشارشمال و مرکز آمریکا
زمان گل دهیدارای گلهای قرمز در فصل تابستان می باشد.
میزان رشداین گیاه به ارتفاع ۱.۵ تا ۳ متر و گستردگی نیم متر می رسد.
نور مطلوببه نور زیاد و دور از تابش مستقیم خورشید نیاز دارد.
دمای مطلوبحداقل 10 درجه حداکثر 25 درجه
آبیاریدر تابستان هفته ای دو مرتبه و در زمستان هفته ای یک مرتبه
رطوبتبه رطوبت نیاز ندارد
خاک مطلوبمخلوط <a class="iwiki" rel="popover" id="wiki_19">خاک برگ</a> و شن و ماسه و همینطور خاک این گیاه باید دارای غلظت های بالایی از بور ، مس، آهن ، منگنز، مولیبدن، و روی را داشته باشد.
تعویض گلدانهر دو سال یکبار می توان گلدان آن را تعویض نمود.
توضیحاتبه جابه جایی حساس است و در جایی ثابت نگه داری شود.دقت کنید این گیاه نسبتا سمی است.
رتبه 
1397-08-07

title

گیاه پدیلانتوس معمولا برگ هاش صورتی کم رنگ رو به قرمز هست و کلا پدیلانتوس های برگ صورتی از گیاهان آپارتمانی مقاوم هستند ولی در سایت شما گل پدیلانتوس برگهاش سبز رنگ هست آیا همون مقاومت را داره؟ و این که اگر خرید کنم رنگ برگ هاش تغییر میکنه؟

    نظر خود را در مورد کالا بنویسید :

    محصولات مرتبط