اشتراک دوره ای دسته گل

در طرح اشتراک دوره ای دسته گل هر هفته یک دسته گل زیبا تهیه شده از با کیفیت ترین گل های شاخه بریده در زمان و مکان مورد نظر شما همراه با ارسال رایگان تحویل داده خواهد شد. دسته گل های ارسال شده مناسب برای محل کار، مطب، منزل و هر کجا که نیاز به گل داشته باشید می باشد. گل های ارائه شده در طرح اشتراک دسته گل از گلهایی هستند که دوام بالایی داشته و هر روز شاهد دسته گلی زیبا از گل های طبیعی خواهید بود. همچنین می توانید تعداد دسته گل، روز و ساعت دریافت را طبق میل و سلیقه خود مشخص و انتخاب نمایید. دسته گل های اشتراکی طی چهار هفته در طول یک ماه ارسال می گردند.

این مدل تمام شده است

اشتراک دوره ای دسته گل طبیعی

گل های طبیعی علاوه بر سمبل زیبایی و لطافت، سرشار از حس سرزندگی، نشاط و انرژی مثبت اند. مشاهده گل ها در طول روز،تماشای ظرافت و زیباییشان، لمس گلبرگ های لطیف شان و استشمام عطر دل انگیز  آن ها مفرح روح آدمی بوده و احساس شادمانی و سرزندگی را در انسان القا می کند.

مشاهده گل ها در طول روز و وجودشان در جای جای منزل و محل کار نشاطی فوق العاده به فضا بخشیده و محیط را لطیف و دلنشین خواهد کرد.گل ها و گیاهان آلودگی و انرژی منفی محیط را جذب کرده و محیط را سرشار از انرژی مثبت می کنند. وجود گل ها و گیاهان برای افرادی که معمولا در محل کار یا منزل دچار استرس،اضطراب و تشویش می شوند بسیار مفید خواهد بود.

دیدن گل و طبیعت، آرامش خاطر را در افراد ایجاد خواهد کرد و موجب خلق و خوی خوش در آنان خواهد شد. حضور گل ها و گیاهان سرسبز و شاداب، انرژی مضاعفی را به دکوراسیون محیط پیرامون ما می بخشند. در عصری که زندگی شهری روز به روز در حال توسعه هست و فاصله با طبیعت در حال زیاد شدن می باشد... باید به فکر راهی باشیم که تا حد امکان از حضور گیاهان در فضای منزل و کار استفاده کنیم.

طرح اشتراک دوره ای دسته گل

اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که مایلید همیشه بر روی میز کار خود یا میز ناهارخوری منزل گل طبیعی داشته باشید و شاهد نشاط و طراوت گل های طبیعی در طول روز باشید به شما پیشنهاد می دهیم تا با سفارش آنلاین اشتراک دوره ای دسته گل به صورت ماهانه عضو این طرح شوید و هر هفته یک دسته گل زیبا و با دوام با مناسب ترین قیمت همراه با ارسال رایگان در محل مورد نظر دریافت کنید.

با سفارش آنلاین اشتراک دوره ای دسته گل در طول یک ماه هر هفته یک دسته گل زیبا از با کیفیت ترین گل های شاخه ای درجه یک با دیزاین زیبا در محل مورد نظر شما با ارسال رایگان تحویل داده خواهد شد.

یکی از مزایای این طرح ارسال دسته گل به صورت هدیه هفتگی و ماهانه برای دوستان و عزیزانتان در محل کار یا درب منزل می باشد.گل های در نظر گرفته شده در طرح اشتراک متنوع و رنگارنگ بوده و هر هفته نوع گل ها با توجه به فصل تغییر می کنند. گل های اشتراکی از ممتاز ترین گل های شاخه بریده از معتبر ترین گلخانه های مجموعه پارسی گل در همان روز برداشت شده و تازه و با طراوت به دست شما خواهد رسید.

اهداف طرح اشتراک دوره ای دسته گل 

هدف از ایجاد طرح اشتراک دوره ای دسته گل خارج کردن گل از کالای لوکس و گران قیمت و تبدیل آن به یک کالای مصرفی و مورد نیاز خانواه می باشد.اکثر مردم گل را کالایی گران قیمت و مناسبتی دانسته و ترجیح می دهند تا در مراسم و مناسبتی خاص گل تهیه کنند.

مجموعه پارسی گل با ارائه گل های طبیعی با کیفیت و ممتاز از معتبر ترین گلخانه های کشور همراه با مناسب ترین قیمت سعی در عرضه اینترنتی گل های شاخه ای درجه یک برای مصرف عموم و بهره بردن تمامی افراد از مشاهده گل های طبیعی و با طراوت در منزل یا محیط کار می باشد.

مزایا اشتراک دوره ای دسته گل

1- یکی از مهم ترین مزایای این طرح عرضه شیک ترین و متنوع ترین گل های شاخه ای با دوام و ماندگار می باشد که حداقل هفت تا ده روز ماندگاری و دوام خواهند داشت.

2- گل های انتخابی برای طرح اشتراک دوره ای دسته گل از بین زیبا ترین گل های شاخه ای انتخاب شده اند تا نهایت زیبایی را در گلدان روی میز شما داشته باشد.

3- قیمت مناسب دسته گل های اشتراک دوره ای به علت تامین گل ها به صورت مستقیم از گلخانه های معتبر مجموعه پارسی گل می باشد.تامین مستقیم گل از گلخانه و حذف واسطه ها علت قیمت مناسب گل های اشتراکی شده و کیفیت گل ها کاملا تضمین شده می باشد.

4- در تمامی اشتراک ها گل ها به صورت دسته ای و بین 10 تا 20 شاخه خواهند بودند. اگر هر یک از گل های انتخاب شده برای طرح اشتراک به صورت شاخه ای و خارج از طرح اشتراک خریداری شوند مطمئنا قیمت بیشتری خواهند داشت.

5- سفارش اشتراک دوره ای دسته گل موجب می گردد که گل های باکیفیت و زیبا به صورت دسته ای و با قیمت مناسب عرضه شوند و هر روز شاهد با طراوت ترین گل های طبیعی در منزل یا محیط کار باشید

6- اگر از آن دسته از افرادی هستید که مایلید که هر هفته در زمانی مشخص برای دوست یا عزیزانتان گل ارسال کنید اشتراک دوره ای دسته گل از مناسب ترین گزینه ها برای ارسال گل به صورت گروهی می باشد.

7- اکثر سازمان ها،ادارات و شرکت ها در مراسم و مناسبت های مختلف مایلند که برای همکاران یا مشتریان خاص خود به صورت گروهی هدیه ارسال کنند با طرح اشتراک دوره ای دسته گل به راحتی می توان برای تعداد بالایی از افراد به صورت گروهی گل ارسال کرد.

معرفی اشتراک های دوره ای

اشتراک شماره 1

هر هفته یک دسته گل از میان گلهای 

آلسترومریا 

ژربرا 

لیسیانتوس

میخک

سفارش آنلاین گل و دسته گل با اشتراک ماهانه دسته گل

فروش اینترنتی گل و دسته گل با طرح اشتراک دوره ای دسته گل ارزان قیمت

اشتراک شماره 2

هر هفته یک دسته گل از میان گلهای

آنتوریوم

لیلیوم 

رز 

آلسترومریا

استرلیتزیا

سفارش آنلاین دسته گل اشتراک دوره ای

فروش آنلاین گل و دسته گل اشتراک ماهانه دسته گل

اشتراک شماره 3

هر هفته یک دسته گل از میان گلهای 

آنتوریوم 

اورینتال

رز

استرلیتزیا

خرید دسته گل آنلاین و سفارش گل در طرح اشتراک دوره ای دسته گل

فروش آنلاین دسته گل ارزان و سفارش دسته گل با طرح اشتراک ماهانه دسته گل

واقعا گل های تازه ای هستن ، من که حتما وقتی این دوره تموم شد مجدد تمدید میکنم

این طرح واقعا عالیه من خیلی راضی بودم. این طرح اشتراک ماهانه دسته گل را شوهرم برام سفارش داده بود و من اصلا در جریان نبودم ولی در طول یک ماه هر هفته یک دسته گل خیلی قشنگ و با دوام توی یه روز مشخص و یه ساعت معلوم برام ارسال می شد خیلی خوشم اومد و منم برای شوهرم این طرح اشتراک دوره ای دسته گل را سفارش دادم تا هر هفته یک دسته گل در محل کارش بهش تحویل داده بشه از شما خیلی ممنون

سلام سرویس اشتراک ماهانه و دوره ای دسته
گل این فروشگاه عالیه وقتی از سایت سفارش آنلاین سرویس اشتراک ماهانه دسته گل شماره یک رو دادم فکر می کردم با این قیمت احتمالا گل ها خیلی باید ضعیف باشن ولی بعد از این که اولین دسته گل را تحویل گرفتم درست در روزی و ساعتی که مشخص کرده بودم می تونم بگم واقعا شوکه شدم عالی بود حجم گل ها کیفتشون که درجه یک بود ضمن این که کار قشنگ تری که می کنن با توجه به فصل گل های اشتراک دوره ای تغییر می کنن مثلا من فصل زمستان اشتراک ماهانه دسته گل ثبت کردم داخل دسته گل هاشون گل های زیبا و عطری فرزیا که خیلی دوسشون دارم و گل میمونی و شب بو که اوناهم خیلی خشگلن بود و البته سورپرایز بودن این گل ها و قبلش بهم نگفتن که این گل های جدید هم داخل اشتراک هست این طرح عالیه برای یک هدیه هفتگی برای عزیزترین عشق زندگی

 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه