دسته گل داوودی مینیاتوری (کرزنتی) سفید

40,000 تومان

کرزنتی (داوودی مینیاتوری) گلی زیبا و بادوام است با تنوع رنگ بالا. گل داوودی با تنوع رنگ و گونه و ماندگاری بالایی که دارد در هر طرح و دیزاینی بسیار فوق العاده و زیبا خواهد بود. این گل زیبا معمولا در طول سال موجود است ولی در فصول خنک سال کیفیت گل بهتری دارد. گل کرزنتی در رنگهای مختلف و زیبای زرد، سبز، بنفش، سفید، سرخابی، نارنجی-زرد و حنایی عرضه می گردد.

سفارشات از 8 صبح تا 5 بعدازظهر همان روز تحویل می گردد.

سفارشات 5 بعدازظهر به بعد روز بعد تحویل می گردد. 

(در هر دسته حدود 15 سرگل کرزنتی وجود دارد).

 • تحویل 3 تا 5 ساعت پارسی گل اکسپرس (در اصفهان)
 • دسته ای

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

گل کرزنتی (داوودی مینیاتوری)

 گل کرزنتی بومی کشورهای شرق آسیا می باشد. گل کرزنتی حدود 200 گونه مختلف دارد و هم خانواده گل های داوودی است. داوودی مینیاتوری دارای تنوع رنگ بالا و عطر خاصی است. این گل علفی و گلخانه ای می باشد. گل کرزنتی در رنگهای مختلف و زیبای زرد، سبز، بنفش، سفید،سرخابی، نارنجی-زرد و حنایی موجود عرضه می گردد. کرزنتی معمولا در فصل خنک گلدهی دارد و گلدهی آن از فصل پاییز شروع شده و تا اواخر زمستان ادامه دارد. گل داوودی مینیاتوری به صورت علفی بوده و علاوه بر استفاده شاخه بریده به شکل گلدانی نیز پرورش داده می شود. کرزنتی دارای عطری خاص است که معمولا زمانی که به صورت باغچه ای در فضای سبز کشت می شود همین عطر موجب دور کردن حشرات می شود. 

گل داوودی مینیاتوری کرزنتی، خرید گل داوودی، قیمت گل داوودی ارزان

نیازهای گل کرزنتی

آبیاری مناسب گل کرزنتی

نیاز به آبیاری کافی دارد. بهتر است خاک مرطوب باشد.

نور مناسب گل کرزنتی

گل کرزنتی به نور بالا و کافی نیاز دارد. نور زیاد کیفیت گلدهی این گل را بالا می برد. 

خاک مناسب گل کرزنتی

خاک کرزنتی باید سبک و دارای زهکش مناسب باشد. 

دمای مناسب گل کرزنتی

گل کرزنتی گلی مقاوم به سرما است و نیاز دمایی بالایی ندارد.

خرید گل کرزنتی داوودی، قیمت دسته گل داوودی ارزان

نحوه کاشت گل کرزنتی (داوودی مینیاتوری)

گل داوودی هم در هوای آزاد کشت می شود و هم در گلخانه. اگر فصل برداشت گل داوودی مینیاتوری در پاییز باشد نیازی نیست که این گل در گلخانه کشت شود و بهتر است که در هوای آزاد کشت شود ولی اگر زمان برداشت این گل در زمستان باشد لازم است که در گلخانه کشت شود. زمانی که این گل در فضای آزاد کشت می شود بهتر است از پوشش های نایلونی استفاده شود.

تکثیر و ازدیاد گل کرزنتی (داوودی مینیاتوری)

برای تکثیر گل کرزنتی به دو روش می توان از این گل نشاء تهیه کرد. روش اول در کنار هر بوته مادر پاجوش هایی تولید می شود که می توان این پاجوش را جدا کرد و در داخل گلدان کشت کرد. البته پاجوش ها به دلیل این که ریشه در خاک داشته اند ممکن است ناقل بیماری باشند از این رو این روش توصیه نمی شود برای مساحت های کشت بالا. روش دوم تهیه نشاء به روش قلمه زدن هست که در این روش باید پاجوش های گیاه مادر جدا شده و قسمت ریشه دار پاجوش برش زده شود و فقط قسمتی از ساقه آن باقی بماند که قسمت ساقه مانند را می توان هم در گلدان و هم در خزانه و هوای آزاد کشت کرد. 

فروش گل داوودی مینیاتوری، خرید گل کرزنتی (داوودی مینیاتوری، سفارش آنلاین گل داوودی

خرید گل کرزنتی

گل کرزنتی گلی بسیار زیبا و شیک می باشد که در دسته گل، سبد گل، باکس گل و به تنهایی مورد استفاده قرار می گیرد. تنوع رنگی و جذابیت فوق العاده این گل موجب شادابی محل زندگی و محیط کار شما خواهد شد. شادابی و نشاط طبیعت را تنها با چند کلیک ساده به خانه و محیط کارتان ببرید و روحی تازه به دنیای خود ببخشید. خرید گل کرزنتی امکان حضور طبیعت در منزل را به شما هدیه خواهد داد. گل کرزنتی با رنگهای مختلف در بازار قابل عرضه می باشد که هر رنگ زیبایی خاص خود را دارد و معنا و مفهوم خاصی دارد. با سفارش اینترنتی گل کرزنتی زرد به محیط منزل و کار خود شوق ببخشید. می توانید با خرید گل کرزنتی بنفش و ترکیب آن با گل کرزنتی زرد هارمونی رنگ بی نظیری از گل ها را ایجاد کنید و دسته گلی سرشار از انرژی داشته باشید. خرید گل کرزنتی سبز به عنوان گل مکمل پیشنهاد می شود. می توانید با خرید گل کرزنتی سفید آرامش را به خود و اطرافیانتان هدیه دهید. سفارش گل کرزنتی سرخابی و نگهداری آن در فضاهای کسل کننده ایده ای بسیار جذاب می باشد. ترکیب رنگ زرد و نارنجی در یک گل تصویری بی نظیر را به نمایش می گذارد با خرید گل کرزنتی زرد و نارنجی و خرید گل کرزنتی حنایی محیط اطرافتان را به محیطی لوکس و لاکچری تبدیل کنید.خرید اینترنتی گل کرزنتی با کیفیت را با فروشگاه اینترنتی گل و گیاه پارسی گل تجربه کنید. سفارش آنلاین گل کرزنتی، قیمت گل کرزنتی، خرید آنلاین گل کرزنتی، تحویل گل کرزنتی، خرید گل ارزان با گلفروشی آنلاین پارسی گل.

خرید گل تجربه ای خاطره انگیز است که هیچگاه فراموش نخواهد شد. تجربه لذت بخش خرید دسته گل، خرید تاج گل، خرید باکس گل، خرید سبد گل را با گلفروشی اینترنتی پارسی گل تجربه نمائید.

کرزنتی
Asteraceae
بومی نواحی شرق آسیا
گلدهی این گیاه در پاییز می باشد
تا ارتفاع 60-30 سانتی متر رشد می کند
نیاز به نور کافی و مستقیم دارد
مقاوم به سرما می باشد (به دمای بالایی نیاز ندارد)
نیاز به آبیاری لازم و کافی دارد.
نیازمند خاک سبک و دارای<a class="iwiki" rel="popover" id="wiki_1"> زهکش </a>مناسب باشد.
با کودهایی که دارای نیتروژن و فسفر بالا باشد می توان این گیاه را<a class="iwiki" rel="popover" id="wiki_9"> تغذیه </a>نمود.
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه