سفره عقد کد WF00201

چیدمان سفره عقد خود در اصفهان را به طراحان حرفه ای سفره عقد ایرانی پارسی گل بسپارید و از زیبایی و شکوه مراسم عقد خود لذت ببرید. 

سفارش آنلاین سفره عقد در اصفهان، سفارش سفره عقد ایرانی در اصفهان، سفارش جدیدترین سفره عقد در اصفهان، تزئین سفره عقد، سفارش چیدمان سفره عقد، سفارش سفره عقد جدید، سفارش طراحی جایگاه عروس را با طراحان حرفه ای پارسی گل تجربه کنید.

با توجه به تغییر قیمت گل در فصول مختلف احتمال تغییر قیمت این سفره عقد وجود دارد که در سایت درج خواهد شد.

امکان تغییر گل و اکسسوری های موجود در سفره مطابق با سلیقه شما وجود دارد.

اجرا و چیدمان سفره عقد در محل مورد نظر شما انجام خواهد شد.

در پارسی گل زیباترین و جدیدترین سفره عقد ها به همراه بهترین و با کیفیت ترین گل ها با کمترین قیمت ارائه می گردد.

سفارشات 5 بعدازظهر به بعد روز بعد تحویل می گردد.

این مدل تمام شده است

سفره عقد

از قدیم الایام در ایران به مناسبت شروع زندگی جدید دو زوج و بستن پیمان زوجیت بین عروس و داماد سفره عقد انداخته می شد، که این سفره نشانه و نماد شکل گرفتن زندگی جدید بوده است.

امروزه نیز قبل از مراسم عقد بین عروس و داماد، سفره عقد چیده می شود.

از آنجا که مراسمی همچون عقد و عروسی یک امر روزانه و معمول در زندگی انسان نیست و هر روزه اتفاق نمی افتد برگزاری آن به بهترین شکل برای هر شخص حائز اهمیت می باشد. 

سفره عقد شیک و زیبا اولین فاکتور در برگزاری مجلس عقد و عروسی لوکس می باشد.

با گذر زمان زیبایی و طراحی سفره عقد بیشتر مورد توجه قرار گرفت، به طوری که در در سال های اخیر چیدمان سفره عقد به هنری تخصصی تبدیل شد و چیدمان و طراحی سفره عقد بر عهده طراحان حرفه ای قرار گرفته است.

از آنجا که زیبایی و طراحی سفره عقد می تواند در کیفیت اجرای مراسم تأثیر گذار باشد، سلیقه، ذوق طراح و دانستن اصول طراحی در چیدمان سفره عقد و به طور کلی انتخاب بهترین و مجرب ترین طراح بسیار حائز اهمیت می باشد.

در دنیای امروز در بیشتر مراسمات رسمی و غیر رسمی از انواع گل های طبیعی استفاده می شود.

طراحی و چیدمان مناسب گل، موجب زیبایی و جلوه دو چندان سفره عقد ایرانی خواهد شد.

چگونگی این طراحی مستلزم دانستن قوانین و قواعد طراحی و شناخت گل می باشد که طراحان و گل آراهای مجرب به خوبی این اصول را دانسته و از آن بهره می گیرند.

حضور گل آرا ها و طراحان در مجالس به امری ضروری تبدیل شده است و گل آرایی به عنوان یک هنر جدا ناپذیر از مجالس شناخته شده است.

از جمله مراسم هایی که بیشترین گل آرایی در آن انجام می شود مراسم عقد و عروسی است.

سفره عقد با تم سفید

ملزومات و اکسسوری استفاده شده برای تزیین سفره عقد

معمولا در نوع و جنس ظروف استفاده شده در سفره عقد محدودیت خاصی وجود ندارد و این ظروف می تواند نقره، پلی استر، بلور و ... باشد.

به طور معمول در سفره عقد از قرآن، شاخه نبات، آئینه، شمعدان و شمع، عسل، میوه، جا حلقه ای عقد، نان و پنیر و سبزی عقد، اسفند، کله قند و تخم مرغ استفاده می شود.

هر یک از ملزومات استفاده شده در سفره عقد نماد مطلبی خاص می باشد.

به طور مثال قرآن برای یادآوری خداوند متعال و استحکام رابطه بین زوجین، عسل و کله قند به منظور جاری شدن شیرینی در زندگی زوج جدید و تخم مرغ به عنوان نمادی از زایش در سفره عقد قرار می گیرد. همچنین اسفند را برای دور کردن چشم زخم و نان و پنیر را برای افزایش برکت در سفره می گذارند.

حضور گل طبیعی نیز یکی از ملزومات جدا نشدنی از سفره عقد می باشد و نماد طراوت و شادابی است و علاوه بر این در زیبایی و جذابیت سفره و مراسم عقد و عطر آگین شده محیط تأثیر بسیار زیادی دارد.

با وجود عناصر مشابه در اکثر سفره عقدها، دیزاین و طراحی مناسب و نوع چیدمان در زیبایی سفره عقد و نمایش این عناصر بسیار موثر است.

سفره عقد جدید و شیک

مشخصات سفره عقد انتخاب شده

این سفره عقد با تجهیزات کامل و طراحی زیبایی که دارد بسیار شیک و جذاب می باشد.

ترکیب ظروف نقره ای رنگ به همراه رنگ سفید جلوه ای زیادی به این سفره عقد بخشیده است.

استفاده از گل های با کیفیت و زیبا طراوت و شادابی سفره عقد را موجب شده است.

توضیحات کلی در مورد سفارش سفره عقد

با تغییر مقدار و نوع گل ها و ملزومات استفاده شده در چیدمان سفره عقد طبق نظر شما عزیزان، امکان تغییر قیمت این سفره عقد وجود دارد.

تیم طراحان سفره عقد پارسی گل، به منظور تطابق بیشتر چیدمان و طراحی سفره عقد با سلیقه عروس و داماد های عزیز جلسه مشاوره ای را قبل از اجرای مراسم برگزار خواهد کرد.

فروشگاه اینترنتی پارسی گل با داشتن بهترین و مجرب ترین طراحان این امکان را به شما می دهد که روز ازدواج شما هر چه با شکوه تر برگزار گردد.

طراحان حرفه ای پارسی گل جدیدترین سفره عقد ها و زیباترین سفره عقدهای ایرانی را برای مراسم عقد و عروسی شما عزیزان طراحی می کند.

ضمن عرض تبریک به زوج های عزیز پارسی گل مفتخر است که هم اکنون می تواند در زیباترین روزها و لحظات تکرار نشدنی شما با بهترین خدمات در کنارتان باشد

پارسی گل با بهترین و مجرب ترین کادر طراح و با کلیه ملزومات و تزئینات شیک و لوکس و با بهترین و با کیفیت ترین گل ها، سفره عقد و جایگاه عروس مجلس عقد شما عزیزان را به بهترین شکل اطراحی می کند.

 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای ۵۰ هزار تومان و فقط ۷ هزار تومان برای سفارش های زیر ۵۰ هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه