سبد گل مجلس خواستگاری ممتاز رز کد DF02502

2,189,000 تومان

سبد گل مجلس خواستگاری کد DF02502 از گلهای رز هلندی تازه در رنگ های زرد، قرمز، سفید لب صورتی، سفید و نباتی رنگ به همراه گل آنتوریوم در رنگ سبز تشکیل شده است. وجود ردیف های 4 تایی از گل رز در رنگهای متنوع و پر انرژی زیبایی دو چندانی را به سبدگل بخشیده است. برگ آرایی زیبایی در قسمت راست سبدگل توسط پسته دریایی، برگ عبایی و غنچه های لیلیوم صورت گرفته است. پایه سبد از جنس سرامیک بوده و مقاومت خوبی دارد. ارتفاع سبد حدود 60 سانتی متر و عرض آن 30 سانتی متر است. 

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)
 • تهران (تحویل یک روزه)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی سبدگل مجلس خواستگاری کد DF02502

سبدگل خواستگاری کد df02502 از تازه ترین گلهای طبیعی رز و آنتوریوم تشکیل شده است. تنوعی از رنگهای گل رز در ردیف های 4 شاخه ای در مرکز این سبدگل به کار رفته است. نظم گلهای رز و آنتوریوم استفاده شده زیبایی این محصول را دو چندان کرده است. همچنین ترکیبی از رنگهای مختلف و متناسب از گل ها در سبدگل باعث شده که این محصول به یک هدیه مناسب برای تبریک و شادباش تبدیل شود. 

مشخصات سبدگل مجلس خواستگاری ممتاز رز کد DF02502

برای آماده سازی سبدگل فوق حدود 23 شاخه گل استفاده شده است. 20 شاخه گل رز در رنگهای متنوع و 3 شاخه گل آنتوریوم در رنگ سبز مجموع گلهای این سبدگل را تشکیل می دهد. علاوه بر گل آرایی زیبایی که در این سبدگل انجام شده است، برگ آرایی زیبایی نیز در قسمت راست سبدگل خودنمایی می کند. برگ های استفاده شده برگ عبایی، پسته دریایی و غنچه های لیلیوم است. پایه ای که برای سبدگل انتخاب شده است جنس سرامیکی داشته و نسبتا مقاوم است. ارتفاع سبد حدود 60 سانتی متر و عرض آن 30 سانتی متر است.

سبدگل رومیزی
60 سانتی متر
30 سانتی متر
حدود 3 گل
حدود 20 گل
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه