سبد گل تشکر و قدردانی رز آبی کد DF04202

889,000 تومان

سبدگل تشکر و قدردانی رز آبی کد DF04202 تهیه شده از تازه ترین گل های شاخه بریده در رنگ های جذاب است که می تواند یکی از زیباترین هدایایی باشد که برای سپاسگزاری و قدردانی به عزیزانتان اهدا می کنید. گل های طبیعی به خوبی می توانند حس علاقه و محبت قلبی شما را به مخاطبینتان ابراز کنند. در طراحی این سبدگل زیبا از گل های رز، آنتوریوم، فرزیا و لیلیوم استفاده شده است. ارتفاع حدودی سبدگل 70 و عرض آن 45 سانتی متر است. 

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی سبدگل تشکر رز آبی کد DF04202

خرید سبدگل و اهدای آن به عزیزان به بهانه های مختلف هدیه ای ارزشمند خواهد بود که می تواند اوج احترام و توجه شما را به مخاطب نمایش دهد. این سبدگل زیبا با گل های جذابش انتخابی مناسب برای مراسم تبریک و شادی است. رنگ گل ها کاملا هوشمندانه انتخاب شده است و با یکدیگر هماهنگی دارند با این حال با توجه به علایق و سلایق مختلف، اگر مایل به تغییر رنگ گل های سبدگل باشید این امکان وجود دارد. برای تغییر رنگ گل ها از قبل هماهنگی های لازم را با همکاران ما انجام دهید. جهت رفاه حال مشتریان ارسال این سبدگل به صورت رایگان انجام می گردد. 

مشخصات سبدگل تشکر و قدردانی رز آبی  کد DF04202

این سبدگل زیبا از تازه ترین گل های رز، لیلیوم، آنتوریوم و فرزیا تشکیل شده است. گل های  فرزیا قرمز رنگ که در سبدگل مشاهده می کنید فصلی هستند و در تمام طول سال موجود نیستند که در صورت موجود نبودن در فصول غیر مرتبط با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده می گردد. همچنین گل های فرزیا و لیلیوم استفاده شده در سبد گل، عطر بی نظیری دارند که با قرار گرفتن در این ترکیب محصول فوق را به یک سبد گل معطر تبدیل کرده اند. علاوه بر گل آرایی، برگ آرایی زیبایی در این سبدگل انجام شده است که زیبایی سبدگل را دوچندان کرده است. ارتفاع سبدگل حدود 70 سانتی متر و عرض آن 50 سانتی متر است. 

سبدگل رومیزی
45 سانتی متر
70 سانتی متر
55 سانتی متر
حدود 6 گل
حدود 5 گل
حدود 3 گل
حدود 3 دسته
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه