سبد گل تشکر و قدردانی رز آبی کد DF04202

289,000 تومان

سبدگل تشکر و قدردانی رز آبی کد DF04202 تهیه شده از تازه ترین گل های شاخه بریده در رنگ های جذاب است که می تواند یکی از زیباترین هدایایی باشد که برای سپاسگزاری و قدردانی به عزیزانتان اهدا می کنید. گل های طبیعی به خوبی می توانند حس علاقه و محبت قلبی شما را به مخاطبینتان ابراز کنند. در طراحی این سبدگل زیبا از گل های رز، آنتوریوم، فرزیا و لیلیوم استفاده شده است. ارتفاع حدودی سبدگل 70 و عرض آن 45 سانتی متر است. از این سبدگل رز آبی برای بزرگداشت، تکریم، تشکر و قدردانی از عزیزانتان می توانید استفاده کنید.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)
 • تهران (تحویل یک روزه)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی سبدگل تشکر و قدردانی رز آبی کد DF04202

خرید سبدگل و اهدای آن به عزیزان به بهانه های مختلف هدیه ای ارزشمند خواهد بود که اوج احترام و توجه شما را به مخاطب نمایش می دهد. انتخاب گل برای عزیزان نشان از اوج علاقه و توجه شما نسبت به آنان دارد که می توانید بدون ادای کلمات و جملات احساسات خود را ابراز کنید. این سبدگل زیبا از تازه ترین گل های رز، لیلیوم، آنتوریوم و فرزیا تشکیل شده است. گل های  فرزیا قرمز رنگ که در سبدگل مشاهده می کنید فصلی هستند و در تمام طول سال موجود نیستند که در صورت موجود نبودن در فصول غیر مرتبط از گل جایگزین استفاده می گردد. همچنین گل های فرزیا و لیلیوم استفاده شده در سبد گل، عطر بی نظیری دارند که با قرار گرفتن در این ترکیب محصول فوق را به یک سبد گل معطر تبدیل کرده اند. علاوه بر گل آرایی، برگ آرایی زیبایی در این سبدگل انجام شده است که زیبایی سبدگل را دوچندان کرده است. ارتفاع این سبدگل تشکر و قدردانی حدود 70 سانتی متر و عرض آن 50 سانتی متر است. 

در هنگام خرید سبدگل به نکات زیر توجه کنید

همانطور که گفته شد گل های فرزیا قرمز رنگ که در سبدگل استفاده شده است جزء گل های فصلی بوده و در تمام طول سال موجود نیستند. همچنین گل فرزیا از گل های عطری بوده که توصیه می شود افرادی که نسبت به عطر گل ها حساسیت دارند از گل جایگزین دیگری به جای فرزیا در این سبدگل استفاده کنند. رنگ گل ها کاملا هوشمندانه انتخاب شده است و با یکدیگر هماهنگی دارند با این حال با توجه به علایق و سلایق مختلف، اگر مایل به تغییر رنگ گل های سبدگل باشید این امکان وجود دارد. برای تغییر رنگ گل ها از قبل هماهنگی های لازم را با همکاران ما انجام دهید. جهت رفاه حال مشتریان ارسال این سبدگل به صورت رایگان انجام می گردد. 

سبدگل رومیزی
45 سانتی متر
70 سانتی متر
55 سانتی متر
حدود 6 گل
حدود 5 گل
حدود 3 گل
حدود 3 دسته
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای ۵۰ هزار تومان و فقط ۷ هزار تومان برای سفارش های زیر ۵۰ هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه