سبد گل رومیزی تبریک و شادباش کد DF04102

989,000 تومان

سبدگل رومیزی تبریک کد Df04102 از تازه ترین گلهای طبیعی رز، آنتوریوم، اورینتال و فرزیا تشکیل شده است. ترکیب رنگ صورتی، سفید و سبز استفاده شده در این سبدگل بسیار آرامش بخش است. گل های فرزیا و اورینتال معطر هستند و عطر دل انگیزی را به این سبد بخشیده اند. پایه سبدگل چوبی است و مقاومت خوبی دارد. ارتفاع سبد حدود 60 سانتی متر و عرض 50 سانتی متر است.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی سبدگل رومیزی تبریک کد DF04102

سبدگل رومیزی تبریک فوق یکی از سبدگل های رومیزی فروشگاه است که باتوجه به گل های استفاده شده در آن با رنگ های زیبا مناسب برای مراسم های ساده تبریک و شادباش می باشد. قیمت این سبدگل بسیار مناسب است و جزء سبدگل های اقتصادی فروشگاه محسوب می شود. اگر به مراسم تبریک دوستانه ساده و صمیمی دعوت شده اید انتخاب این سبدگل مناسب است. 

مشخصات سبدگل رومیزی تبریک و شادباش کد DF04102

برای آماده سازی سبدگل تبریک کد DF04102 از تازه ترین گلهای شاخه بریده استفاده شده است. 4 شاخه گل رز، 3 شاخه گل آنتوریوم، 4 سرگل اورینتال و 1 دسته گل فرزیا مجموع گلهای این سبدگل را تشکیل می دهد. رنگ گل ها کاملا با یکدیگر هماهنگ اند و منظره ای زیبا را ایجاد کرده اند. پایه سبدگل از جنس چوب بوده و مقاومت خوبی دارد. ارتفاع سبد حدود 60 سانتی متر و عرض آن 50 سانتی متر است.

سبدگل رومیزی
35 سانتی متر
60 سانتی متر
50 سانتی متر
حدود 3 گل
حدود 4 گل
حدود 4 گل
حدود 1 دسته
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه