سبد گل فانتزی تبریک تولد فرزیا کد DF04002

958,000 تومان

سبد گل فانتزی تبریک تولد فرزیا کد DF04002 با استفاده از گل های زیبای فرزیا، لیلیوم و رز تزیین شده است. ترکیب رنگ قرمز، زرد و سفید انرژی و نشاط خاصی به سبد گل بخشیده است. برگ آرایی زیبایی مابین گل های این سبد گل دیده می شود که به خوبی توانسته است قسمت های خالی سبد گل را پوشش دهد. این سبد گل را می توانید برای مناسبت های شادی همچون تبریک تولد، عروسی، ازدواج، روز مادر و... هدیه ببرید. ارتفاع حدودی سبد گل 60 سانتی متر و عرض آن حدود 45 سانتی متر است.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی سبد گل فانتزی کد DF04002 

خیلی اوقات ما توسط دوستان و آشنایان خود به مراسم و مجالس مختلف دعوت می شویم و مایلیم که به رسم ادب هدیه ای به ارمغان ببریم اما دچار یک سردرگمی می شویم که چه هدیه ای را در نظر بگیریم که هم مناسب مراسم مورد نظر باشد و هم مورد پسند مخاطبتمان باشد، در این شرایط بهترین هدیه انتخاب گل و سبد گل های طبیعی  است. گل ها از هدایایی هستند که برای هر منظور و مناسبتی قابل استفاده هستند و با تنوع و زیبایی ظاهری که دارند از جمله هدایایی به حساب می آیند که می توانند هر فردی را خوشحال کنند و یک هدیه دوست داشتنی باشند.

مشخصات سبد گل فانتزی تبریک تولد فرزیا کد DF04002

برای تزیین سبد گل فانتزی فوق حدود 7 شاخه گل رز قرمز، 3 سرگل لیلیوم و 4 دسته گل فرزیا استفاده شده است. گل ها در روز سفارش برداشت می شوند و سبد گل در همان روزی که سفارش می دهید آماده می شود تا گل ها طراوت و تازگی خود را در زمان تحویل حفظ کنند. تمامی گل های این سبدگل بروی یک پایه چوبی تزیین شده اند که استحکام نسبتا خوبی دارد. رنگ های استفاده شده در این سبد انرژی بخش و شادی بخش بوده و مناسب مراسم و مناسبت های تبریکی می باشد. ارتفاع حدودی سبد گل 60 سانتی متر و عرض آن حدود 45 سانتی متر است.

سبدگل رومیزی
60 سانتی متر
45 سانتی متر
حدود 7 شاخه
حدود 3 سرگل
حدود 4 دسته
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه