سبد گل بهاری قفس عشق کد DF02802

487,000 تومان

سبد گل بهاری قفس عشق کد DF02802 از سبد گل های خاص فروشگاه پارسی گل است که گل های به کار رفته در آن به شکل زیبایی در یک قفس زینتی تزیین شده اند. این سبک از تزیین مناسب قرار دادن هدیه نیز می باشد به اینصورت که می توان در میان گل های تزیین شده یک هدیه هم در قفس قرار داد. گل های به کار رفته در این سبد عبارت اند از گل آنتوریوم، لیلیوم و داوودی مینیاتوری. این سبد را برای مناسبت های دوستانه و پر احساس می توانید هدیه ببرید. ارتفاع حدود 50 و عرض حدود 35 سانتی متر است.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی سبد گل بهاری کد DF02802

در هنر گل آرایی و تزیین گل علاوه بر گل که جزء اصلی این هنر به حساب می آید استفاده از اکسسوری ها و ملزومات مختلف می تواند به زیباتر شدن طرح نهایی کمک کند. فقط نکته ای که در استفاده از اکسسوری باید رعایت کرد تناسب آن ها با نوع گل آرایی است. سبد گل بهاری قفس عشق یکی از سبد گل هایی است که در آن علاوه بر گل و برگ تزیینی از یک قفس زینتی استفاده شده و با توجه به تناسبی که با گل ها دارد بر جذابیت این سبد گل افزوده است.

مشخصات سبد گل بهاری قفس عشق کد DF02802

برای تزیین سبد گل فوق حدود 2 شاخه گل آنتوریوم، 3 دسته گل داوودی مینیاتوری و 4 سرگل لیلیوم به کار رفته است. همانطور که در تصویر محصول مشاهده می کنید گل ها بسیار با سلیقه و هنرمندانه در یک قفس سفید رنگ تزیین شده اند. سبک گل آرایی این سبدگل منحصر به فرد است و مناسب برای افرادی است که مایلند یک هدیه خاص و متفاوت خرید کنند. از قفس به کار رفته در این سبد می توان برای مصارف تزیینی دیگر استفاده کرد. ارتفاع حدوی سبد گل 50 سانتی متر و عرض آن حدود 35 سانتی متر است.

سبدگل رومیزی
50 سانتی متر
35 سانتی متر
حدود 2 گل
حدود 3 دسته
حدود 4 گل
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه