سبد گل خواستگاری لیلیوم سفید کد DF11202

سبد گل خواستگاری لیلیوم سفید کد DF11202 با استفاده از گل های رز، آنتوریوم و لیلیوم تزیین شده است. برای پایه سبد گل از جام طلایی رنگ استفاده شده است که گل ها به زیبایی بروی آن تزیین شده اند. باتوجه به اینکه سبد گل های پایه دار سایزهای بزرگی دارند، مناسب هدیه در مراسم و مناسبت های رسمی و لوکس هستند. سبد گل لیلیوم سفید برای مراسم خواستگاری تزیین شده است اما با توجه به ظاهر باشکوهی که دارد برای مناسبت های دیگری همچون تبریک افتتاحیه، بله برون، تبریک ازدواج و عروسی نیز قابل استفاده است. ارتفاع حدودی سبد گل 55 سانتی متر و عرض آن حدود 20 سانتی متر است.

این مدل تمام شده است

بررسی سبد گل خواستگاری لیلیوم سفید کد DF11202

انتخاب سبد گل برای مراسم و مناسبت های رسمی و شیک انتخاب بسیار مناسبی است. اگر به مراسم رسمی و باشکوهی دعوت شده اید و مایلید که هدیه ای از گل تهیه کنید بهتر است از سبد گل های پایه دار انتخاب کنید. سبد گل های پایه دار ارتفاع نسبتا بلندی دارند و از لحاظ سایز بزرگتر و قابل توجه تر خواهند بود. سبد گل لیلیوم سفید فوق از مدل های سبد گل پایه دار با جام طلایی رنگ است که با توجه به گل های به کار رفته در آن ظاهر شیک و لوکس دارد و می توانید از آن برای مراسمی همچون تبریک افتتاحیه، تبریک ازدواج و عروسی، خواستگاری و بله برون استفاده نمایید. 

مشخصات سبد گل خواستگاری لیلیوم سفید کد DF11202

برای تزیین سبد گل خواستگاری لیلیوم سفید Df11202 حدود 19 شاخه گل رز سفید صورتی، 18 شاخه آنتوریوم بنفش و سفید، 5 سرگل لیلیوم سفید و یک دسته گل داوودی مینیاتوری سبز رنگ به کار رفته است. تم رنگی به کار رفته  در این سبد گل سفید، صورتی و بفنش است که مناسب برای مراسم و مناسبت های تبریک و شادباش می باشد. همچنین گل های آنتوریوم بنفش رنگ و جام طلایی رنگ این سبد شکوه سبد گل را چند برابر کرده است. جام طلایی رنگ این سبد گل دوام و استحکام خوبی دارد و می توانید از آن برای مصارف تزیینی و دکوراتیو نیز استفاده نمایید. با توجه به این که ارتفاع سبد گل نسبتا بالا است سعی کنید در زمان حمل  و جا به جایی احتیاط کنید که گل ها آسیب نبینند. ارتفاع حدودی سبد گل 55 سانتی متر و عرض آن حدود 20 سانتی متر است.

سبدگل پایه دار
حدود 55 سانتی متر
حدود 20 سانتی متر
حدود 18 شاخه
حدود 19 شاخه
حدود 5 سرگل
حدود 1 دسته
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه