سبد گل بهاری فرزیا و رز کد DF10802

498,000 تومان

سبدگل بهاری فرزیا و رز کد Df10802 از تازه ترین گل های طبیعی تشکیل شده است. برای ساخت این سبدگل زیبا حدود 3 شاخه گل رز صورتی و 4 دسته گل فرزیا معطر استفاده شده است. جنس سبدگل چوبی بوده و مدل دسته دار است که استحکام خوبی دارد . سبدگل بهاری فرزیا و رز را می توانید برای عرض تبریک و شادباش در مناسبت های مختلف همچون تبریک روز مادر، روز پدر، روز معلم، روز تولد و... تقدیم عزیزانتان کنید و شادی را به آنان هدیه کنید. ارتفاع حدودی سبدگل 35 سانتی متر و عرض آن 40 سانتی متر است.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی سبدگل بهاری کد DF10802

این سبدگل به عنوان سبدگلی زیبا و طبیعی برای تبریک روز مادر، روز معلم، روز تولد، روز پدر، روز پزشک و ...  پیشنهاد می شود. سبدگل فرزیا و رز چیدمانی ساده و شیک دارد و از هدایای اقتصادی است که برای مناسبت های دوستانه و صمیمی می تواند کاربرد داشته باشد. گل های استفاده شده کاملا با یکدیگر تناسب دارند و رنگ های به کار رفته سرشار از نشاط و انرژی بوده که می تواند این شور و نشاط را به مخاطب نیز القا کند. در طراحی این سبدگل از گل معطر فرزیا استفاده شده است که عطر بی نظیری دارد، اگر مخاطب شما فردی است که نسبت به عطر گل ها حساسیت دارد، بهتر است گل فرزیا را با گل بدون عطر جایگزین کنید.

مشخصات سبدگل بهاری فرزیا و رز کد DF10802

ترکیبی از گل های معطر و زیبای فرزیا، آلاله و رز در رنگ های انرژی بخش در این محصول به کار رفته است که علاوه بر شاد کردن دوستان و عزیزانتان حس سرزندگی و نشاط را به آنان می بخشد. گل ها بسیار هنرمندانه و منظم در سبدگل چیده شده اند و در عین سادگی نظم زیبایی دارند. سبدگل انتخابی جنس چوبی داشته و بسیار مستحکم است. سبدگل دارای دسته ای چوبی است که جا به جایی آن را آسان تر می کند. برگ های زینتی که دارای رگه ای صورتی در حاشیه خود هستند، برگ گیاه کردیلین بوده که جنبه زینتی داشته و در بسیاری از گل آرایی ها و گل های تزیین شده کاربرد دارد. ارتفاع در نظر گرفته شده برای این محصول حدود 35 سانتی متر و عرض آن 40 سانتی متر است.

سبدگل رومیزی
حدود 35 سانتی متر
حدود 40 سانتی متر
حدود 3 شاخه
حدود 4 گل
حدود 4 دسته
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه