سبد گل نامزدی آنتوریوم کد DF10202

4,987,000 تومان

یکی از بهترین انتخاب ها برای نمایش احساس شادمانی در مراسمات تبریک انتخاب سبدگل است. تعداد بالای گل های این سبدگل بسیار جذاب و دیدنی است. گل های آنتوریوم در چینشی بی نظیر به همراه گل های لیلیوم و رز حس شور و نشاط را به خوبی به بینندگان این سبد منتقل می کند. طیف رنگی صورتی که در سبدگل به خوبی به چشم می آید از رنگ های شور انگیز بوده که توانسته این محصول را به یک سبدگل زیبا برای جشن های شاد از جمله نامزدی، بله برون، خواستگاری و ازدواج تبدیل کند. پایه سبدگل مدل جام و به رنگ طلایی انتخاب شده است که شکوه سبدگل را چند برابر کرده است. ارتفاع حدودی سبدگل 100 سانتی متر و عرض 50 سانتی متر است.

 • اصفهان (تحویل 3 تا 5 ساعت)
 • تهران (تحویل یک روزه)

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

بررسی سبدگل نامزدی آنتوریوم کد DF10202

سبدگل فوق با توجه به طیف رنگی شاد و انرژی بخش اش به خوبی نشان می دهد که سبدگلی مخصوص مراسم و مجالس شاد است. رنگ های صورتی، قرمز، ارغوانی، نارنجی و دیگر رنگ های گرم عموما نشان دهنده شاد و تبریکی بودن محصولات اند.  تمامی گل های استفاده شده در سبدگل از باکیفیت ترین و تازه ترین گل در نوع خود هستند. این محصول برای جشن ها و مراسم های شادی همچون جشن ازدواج و عروسی، جشن بله برون، نامزدی و ... پیشنهاد می گردد. 

مشخصات سبد گل نامزدی آنتوریوم کد DF10202

در این سبدگل حدود 64 گل استفاده گردیده است که 20 شاخه رز، 28 شاخه آنتوریوم و 16 گل لیلیوم مجموع آن را تشکیل می دهد. به غیر از گل های رز که به رنگ قرمز انتخاب شده اند گل های لیلیوم و آنتوریوم هر دو به رنگ صورتی انتخاب شده اند. علاوه بر گل های جذابی که در سبدگل استفاده شده است حدود سه نوع برگ زینتی نیز در طراحی این محصول به کار رفته است. برگ شمشیری، برگ سیکاس و برگ آرالیا برگ های سبدگل را تشکیل می دهند. پایه سبدگل مدل جام و به رنگ طلایی انتخاب شده است که شکوه خاصی به سبدگل بخشیده است. پایه سبدگل دوام و ماندگاری خوبی دارد و می توانید از آن برای تزیین و گل آرایی مجدد استفاده کنید. ارتفاع کلی سبدگل حدود 100 سانتی متر و عرض آن 50 سانتی متر است.

سبدگل پایه دار
حدود 100 سانتی متر
حدود 50 سانتی متر
حدود 28 شاخه
حدود 20 شاخه
حدود 16 گل
 • ارسال رایگان

  ارسال رایگان سفارش های بالای صد هزار تومان و فقط ۱۰ هزار تومان برای سفارش های زیر صد هزار تومان

 • سوالی دارید ؟

  در صورت تمایل می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره زیر با ما در تماس باشید:

  ۰۹۱۳۰۹۶۰۷۰۵

 • محدوده ارسال

  شما همواره میتوانید از خدمات پارسی گل در شهرهای تهران و اصفهان بهره ببرید. سفارش ها در محدوده شهر تهران و اصفهان قابل تحویل می باشد.

 • گل های فصلی

  بعضی از گل ها در همه ی فصل ها موجود نیست. در صورت موجود نبودن با هماهنگی شما از گل جایگزین استفاده خواهد شد.

محصولات مشابه